ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار

Post اموزش انتقال بازی به ps4 با سرعت بالا

سلام دوستان عزیز خوبید
    اقا من میخوام بدونم که چه جوری میشه سرعت انتقال دیتای بازی ps4 رو از pc به ps4 بالا برد خیلی جاها خوندم که میگن باید مودم و کابل لن به خصوصی داشته باشی ولی یکی تو محل ما هست با مودم تیپیلینک معمولی اونم با وایفای زیر 80 مگ انتقال نمیده اگه میشه راهنمایی کنید که چه جوری میشه اینکارو کرد سرجم سیستمش 700 هزارتومن نمیرزه ولی سرعت انتقالش فوقالعاده بالاست اگه میشه و کسی میدونه کامل راهنمایی کنید که چه جوری میشه با سرعت بالا از سیم یا از طریق وایفای با سرعت بالا انتقال داد منتظر جوابتون هستم .

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خوبید
    اقا من میخوام بدونم که چه جوری میشه سرعت انتقال دیتای بازی ps4 رو از pc به ps4 بالا برد خیلی جاها خوندم که میگن باید مودم و کابل لن به خصوصی داشته باشی ولی یکی تو محل ما هست با مودم تیپیلینک معمولی اونم با وایفای زیر 80 مگ انتقال نمیده اگه میشه راهنمایی کنید که چه جوری میشه اینکارو کرد سرجم سیستمش 700 هزارتومن نمیرزه ولی سرعت انتقالش فوقالعاده بالاست اگه میشه و کسی میدونه کامل راهنمایی کنید که چه جوری میشه با سرعت بالا از سیم یا از طریق وایفای با سرعت بالا انتقال داد منتظر جوابتون هستم .

شما یک عدد کارت شبکه با درگاه گیگابیتی و یک عدد سویچ شبکه گیگابیتی و یک کابل شبکه Cat6 نیاز دارید.

امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    شما یک عدد کارت شبکه با درگاه گیگابیتی و یک عدد سویچ شبکه گیگابیتی و یک کابل شبکه Cat6 نیاز دارید.
    سلام
    اقا عرفان موضوع اینه که من همه اینارو میدونم که احتاج به چه وسایلی داره ولی این رفیقمون بدونه اون وصایل اینکارو کرده مودمش tp link td-w8990n هست شما تو نت مشخصات این مودمو نگاه کن ایشون بدونه کابل لن و با وای فای این مودم با سرعت 80 به بالا دیتا انتقال میده خودم رفت کامل نگاه کردم سیستمو و دیدم هیچی اضافه نکرده حتی درب کیسم باز کردم و هیچ چیزی اضافه نکرده بود و با کابل زرد رنگ خودم مودم مودمو وصل کرده بود به کامپیوتره جالبیش برام این بود که بدونه وصل کردن لن و با وای فای با اون سرعت کپی میکرد
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام
    اقا عرفان موضوع اینه که من همه اینارو میدونم که احتاج به چه وسایلی داره ولی این رفیقمون بدونه اون وصایل اینکارو کرده مودمش tp link td-w8990n هست شما تو نت مشخصات این مودمو نگاه کن ایشون بدونه کابل لن و با وای فای این مودم با سرعت 80 به بالا دیتا انتقال میده خودم رفت کامل نگاه کردم سیستمو و دیدم هیچی اضافه نکرده حتی درب کیسم باز کردم و هیچ چیزی اضافه نکرده بود و با کابل زرد رنگ خودم مودم مودمو وصل کرده بود به کامپیوتره جالبیش برام این بود که بدونه وصل کردن لن و با وای فای با اون سرعت کپی میکرد
    اگه منظورتون W8980 هست که خودش تمام پورتاش گیگابیتی هست

امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار
    اگه منظورتون W8980 هست که خودش تمام پورتاش گیگابیتی هست
    مودمش این دقیقا
    https://www.digikala.com/Product/DKP...2-modem-router
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    خب این مدل چیپش تا 240 مگابیت هم میکشه

امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار
    خب این مدل چیپش تا 240 مگابیت هم میکشه
    خوب عرفان جان دادا این مدل مودم منه ip link ip-wdl-rt1t1r-b این چه جوو ساپورت میکنه ؟
    عرفان جان دادا مگه شما نمیگی مودم گیگابایتی میخواد و کابل cat6 این بدونه این کابل و با وای فای داره انتقال میده من با وای فای با سرعت 600 کیلوبایت انتقال میدم و با کابل 12 تا 20 مگ سرعت انتقالمه بهش گفتم من با مودم خودمم میتونم اینکارو کنم گفت اره مودم فرق نداره تنظیماتش رو باید درست بزنی که سرعت انتقالش بالا بره
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    خوب عرفان جان دادا این مدل مودم منه ip link ip-wdl-rt1t1r-b این چه جوو ساپورت میکنه ؟
    عرفان جان دادا مگه شما نمیگی مودم گیگابایتی میخواد و کابل cat6 این بدونه این کابل و با وای فای داره انتقال میده من با وای فای با سرعت 600 کیلوبایت انتقال میدم و با کابل 12 تا 20 مگ سرعت انتقالمه بهش گفتم من با مودم خودمم میتونم اینکارو کنم گفت اره مودم فرق نداره تنظیماتش رو باید درست بزنی که سرعت انتقالش بالا بره
    والا این مودم چیزی برای تنظیمات نداره ! این مودم وای فای خیلی ضعیفی داره و پورتاش 100 مگابیته که 100 تقسیم بر 8 میشه 12.5 مگابایت در ثانیه !

امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار
    والا این مودم چیزی برای تنظیمات نداره ! این مودم وای فای خیلی ضعیفی داره و پورتاش 100 مگابیته که 100 تقسیم بر 8 میشه 12.5 مگابایت در ثانیه !
    سلام دوباره عرفان جان
    من مودمو تحویل رفیقم دادم گفت برو یک ساعت دیگه بیا ببین من بعد یکساعت رفتم و با چشم خودم دیدم که داره با وای فای مودم من 84 مگ دیتای بازی کپی میکنه و گفت ربطی نداره اصلا تنظیمات خاصی داره که باید انجام بدی که هرکاری کردم بهم بگه نگفت
    این دیگه ربطی به مودم نداره که با وای فای 84 مگ کپی میکرد دیتا رو اونم با مودم من که شما میگید مودم من بیشتر از 12.5 مگ نمیده چه جوری بود که تو مغازه ی اون 84 مگ سرعت انتقال میداد
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام دوباره عرفان جان
    من مودمو تحویل رفیقم دادم گفت برو یک ساعت دیگه بیا ببین من بعد یکساعت رفتم و با چشم خودم دیدم که داره با وای فای مودم من 84 مگ دیتای بازی کپی میکنه و گفت ربطی نداره اصلا تنظیمات خاصی داره که باید انجام بدی که هرکاری کردم بهم بگه نگفت
    این دیگه ربطی به مودم نداره که با وای فای 84 مگ کپی میکرد دیتا رو اونم با مودم من که شما میگید مودم من بیشتر از 12.5 مگ نمیده چه جوری بود که تو مغازه ی اون 84 مگ سرعت انتقال میداد
    عزیزم 84 مگابایت معادل 672 مگابیت میشه که مودم شما اصلا چنین سرعتی را روی وای فای نمیتونه پشتیبانی کنه. اون دوست شما هم مثل بعضی ها کلا تو کار fake بازی هست میخواد بگه اره ما هم اینکاره هستیم از این موارد زیاد دیدم.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)