ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    عزیزم 84 مگابایت معادل 672 مگابیت میشه که مودم شما اصلا چنین سرعتی را روی وای فای نمیتونه پشتیبانی کنه. اون دوست شما هم مثل بعضی ها کلا تو کار fake بازی هست میخواد بگه اره ما هم اینکاره هستیم از این موارد زیاد دیدم.
    عرفان جان حرف شما درست
    شاید اون داری اینجوری منو میپیچونه ولی چه جوری من برای انتقال دیتا تو هارد xbox one با کابل با سرعت 30 تا 55 مگ انتقال میدم با وای فای سرعتم بین 12 تا 20 مگ هست ولی روی ps4 با کابل 15 مگ بترکونه 20 مگ بده بهم با وای فای هم 606 کیلوبایت انتقال بده الان اینم ذهن منو درگیر کرده من چون برای دوتا کنسولم بازی دیجیتالی از سایت گیم شیرینگ تهیه میکنم مجبورم دیتای بازی رو خودم بریزم روی وان خیلی خوب انتقال میده ولی روی 4 عزیتم میکنه
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
    عرفان جان حرف شما درست
    شاید اون داری اینجوری منو میپیچونه ولی چه جوری من برای انتقال دیتا تو هارد xbox one با کابل با سرعت 30 تا 55 مگ انتقال میدم با وای فای سرعتم بین 12 تا 20 مگ هست ولی روی ps4 با کابل 15 مگ بترکونه 20 مگ بده بهم با وای فای هم 606 کیلوبایت انتقال بده الان اینم ذهن منو درگیر کرده من چون برای دوتا کنسولم بازی دیجیتالی از سایت گیم شیرینگ تهیه میکنم مجبورم دیتای بازی رو خودم بریزم روی وان خیلی خوب انتقال میده ولی روی 4 عزیتم میکنه
    تا اونجایی که میدونم پورت اترنت PS4 استانداردش 100 مگابیت هست ! چندین بار این کنسول رو باز کردم من

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)