ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    1,579
    سطح
    22
    2
    کاربر جدید

Unhappy ریست تبلت ایسوس

باسلام.من تبلتم مدل asus zenpad 8.ریست فکتوری کردم وحالا ازم حساب گوگل میخاد.ولی حساب خودم نیست.باید چی کار کنم تا ریست کامل بشه.ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1000 نمایش پست ها
    باسلام.من تبلتم مدل asus zenpad 8.ریست فکتوری کردم وحالا ازم حساب گوگل میخاد.ولی حساب خودم نیست.باید چی کار کنم تا ریست کامل بشه.ممنون
    سلام .
    دوست عزیز چه دستگاه نو و چه دستگاهی که ریست فکتوری بشه بعد از روشن کردن در Setup اولیه دستگاه از شما اکانت گوگل رو میخواد که میشه از اون مرحله رد شد منتها اگر مخاطبین و دیتایی روی اون اکانت وجود داشته باشه برنخواهد گشت .
    ریست کامل و ناقص نداریم . شما هارد ریست هم کنی بر فرض ، این مرحله درخواست اکانت جزء مراحل ثابت و لاینفک Setup اولیه تبلت هست .

امتیازها
    1,579
    سطح
    22
    2
    کاربر جدید
    این مطلب شما درست.ولی من هارد ریست کردم و یه بار هم دادم فلش کردن.ولی چون هنگ کرد و ریست نمیشد من تو منوی ری بوت گزینه رسیت فکتوری کردم وبعد از رد کردن تنظیمات زبان وارد قسمتی میشه که وای فای تبلت روشن میشه وپیام میده که شما ریست کارخانه کردی وباید با همون نام کاربری که همگام سازی شده وارد بشی.حالا اینجا من هرچی اکانت خودمو میزنم قبول نمیکنه وجلو نمیره.اگه ممکنه میشه راهنمایی کنید که چجوری میشه این اکانت رو رد کرد ؟احتمال میدم وقتی که قبلن دادم فلش کردن اکانت خودش رو گذاشته .ازش که پرسیدم میگه باید از راهی بری که اکانت نخاد.ولی من تصور میکنم از یه روش میخاد اکانت رو رد کنه .تازه هزینه اش رو هم میگه 50 تا60 هزار تومن میشه.اکه کسی بلده به من بگه وراهنمایی کنه تا خودم انجام بدم.ممنون
    امتیازها
    1,579
    سطح
    22
    2
    کاربر جدید
    توی اینترنت هم که گشتم روشهای عجیب وغریب وجود داره که اصلن ممکنه روی اندروید 6 جواب نده
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    متوجه مشکلتون شدم با توجه به بررسی هایی که انجام دادم .
    یک قفل امنیتی هست به نام Factory Reset Protection یا به اصطلاح FRP که اینطوری هست که در ستاپ اولیه دستگاه هر اکانت گوگلی وارد بشه اون رو به عنوان مالک دستگاه فرض می کنه و درصورت ریست فکتوری اون قفل فعال میشه و تا همون اکانت وارد نشه دستگاه قابل استفاده نیست .
    شما مگه تبلت رو نو نخریدید ؟ و یا این خدمات فلش کردن رو به گارانتی نسپردید ؟ تبلت اگر گارانتی اصلی هست به نظرم ببرید اونجا فکر نکنم هزینه بگیره یا اگر بگیره کمتر از افراد دیگر هست
    روش توی سایت های داخلی به صورت رایگان نگذاشتن . توی یو*تیوب هم سرچ کردم در مورد تبلت شما یک ویدئو بود که متاسفانه زبان تبلت غیر از انگلیسی بود و نمیشه چیزی درست و حسابی متوجه شد .
    داخل یو*تیوب یا گوگل این عبارت رو سرچ کنید ویدئوش رو می بینید : Bypass FRP Asus ZenPad8.0 V6.0.1
    امیدوارم چیزی بتونید متوجه بشوید و راه گشا باشه !

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    لینک یک آموزش تصویری رو برای شما بصورت پیغام خصوصی میفرستم. مرحله مرحله با آموزش جلو برید احتمالا روی دستگاه شما جواب میده.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)