ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    امتیازها
    3,187
    سطح
    34
    11
    کاربر جدید

راهنمایی برای خرید گوشی حدود 1.5 میلیون

سلام.
    میخوام یه گوشی تا 1.5 میلیون بخرم این چیز ها برام مهمه ممنون میشم راهنمایی کنید :
    1-قیافه خوب (بیشتر گوشی های شبیهnote رو ترجیح میدم که بزرگن ولی به قدری بزرگ نیستن که تو دست مشکل ساز باشن و لبه های مستطیلی دارن )
    2-زود کهنه نشه و پشتیبانی خوب داشته باشه
    3-رابط کاربری خوب داشته باشه و امکاناتش کم نباشه
    4-حسگر اثر انگشت حتما داشته باشه
    5-دوربین خوب هم که جز واجباته
    6- در مورد سخت افزار هم بازم انتظارم بالاست و دوست دارم همه نیاز هارو براورده کنه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

-این گوشی های شیاومی و هواوی اینا چه جورن ؟
    -به نظرتون یه مدت صبر کنم گوشی جدیدی قراره با این مشحصات و قیمت بیاد ؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.j-rez نمایش پست ها
    سلام.
    میخوام یه گوشی تا 1.5 میلیون بخرم این چیز ها برام مهمه ممنون میشم راهنمایی کنید :
    1-قیافه خوب (بیشتر گوشی های شبیهnote رو ترجیح میدم که بزرگن ولی به قدری بزرگ نیستن که تو دست مشکل ساز باشن و لبه های مستطیلی دارن )
    2-زود کهنه نشه و پشتیبانی خوب داشته باشه
    3-رابط کاربری خوب داشته باشه و امکاناتش کم نباشه
    4-حسگر اثر انگشت حتما داشته باشه
    5-دوربین خوب هم که جز واجباته
    6- در مورد سخت افزار هم بازم انتظارم بالاست و دوست دارم همه نیاز هارو براورده کنه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

-این گوشی های شیاومی و هواوی اینا چه جورن ؟
    -به نظرتون یه مدت صبر کنم گوشی جدیدی قراره با این مشحصات و قیمت بیاد ؟
    همه مواردی که فرمودید نمیشه همزمان داشت. گوشی که قدرت مورد انتظار شما رو داشته باشه ولی دیر قدیمی بشه میشه جزء پرچمدار های روز بازار که دیگه قیمتش در محدوده مورد نظر شما نیست.
    با در نظر گرفتن میانگین موارد گفته شده من Huawei Mate 8 رو پیشنهاد میکنم. اگر میتونید بیشتر هزینه کنید Nexus 6P و Xperia Z5 Premium هم میتونه جزء انتخاب هاتون قرار بگیره.
    امتیازها
    3,187
    سطح
    34
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    همه مواردی که فرمودید نمیشه همزمان داشت. گوشی که قدرت مورد انتظار شما رو داشته باشه ولی دیر قدیمی بشه میشه جزء پرچمدار های روز بازار که دیگه قیمتش در محدوده مورد نظر شما نیست.
    با در نظر گرفتن میانگین موارد گفته شده من Huawei Mate 8 رو پیشنهاد میکنم. اگر میتونید بیشتر هزینه کنید Nexus 6P و Xperia Z5 Premium هم میتونه جزء انتخاب هاتون قرار بگیره.
    ممنون از جوابتون
    خیلی سردرگم شدم بین این همه انتخاب. mate 8 به نظرم از نظر اندازه یکم اذیت کننده میشه برام . از طرفی هم به برندhuawei و این که رابط کاربریش در چه حدیه زیاد اعتماد ندارم (نظرتون چیه ؟ )
    خودم هم یه سرچی کردم به این گوشی ها رسیدم امکانش هست یک مقایسه ای انجام بدین برام ؟
    huawei mate 8
    huawei honor 8
    huawei p9
    asus zenfone 3
    galaxy c9 pro
    xiaomi mi5s
    htc desire 10 pro
    galaxy a5 2017
    ممنون از لطفتون
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنون از جوابتون
    خیلی سردرگم شدم بین این همه انتخاب. mate 8 به نظرم از نظر اندازه یکم اذیت کننده میشه برام . از طرفی هم به برندhuawei و این که رابط کاربریش در چه حدیه زیاد اعتماد ندارم (نظرتون چیه ؟ )
    خودم هم یه سرچی کردم به این گوشی ها رسیدم امکانش هست یک مقایسه ای انجام بدین برام ؟
    huawei mate 8
    huawei honor 8
    huawei p9
    asus zenfone 3
    galaxy c9 pro
    xiaomi mi5s
    htc desire 10 pro
    galaxy a5 2017
    ممنون از لطفتون
    Mate 8 از هر طرف (طول و عرض) فقط چهار میلی متر از نوت 5 بزرگتره و یکی از کم حاشیه ترین صفحه ها رو داره بخاطر همین سایز مناسبی داره.
    بعضی از گوشی هایی که نام بردید بخاطر صفحه نمایش کوچک تر از حدی که مورد انتظارتون بود پیشنهاد ندادم. من بنا رو بر 5.5 اینچ به بالا گذاشته بودم.

بین همه این گزینه ها Mate 8 ، P9 و Mi 5s انتخاب های بهتری هستند. Mate 8 صفحه بزرگتر و عمر باتری بهتری نسبت به دو گزینه دیگه داره. P9 از نظر کیفیت عکس های دوربین (مخصوصا در نور کم) و امکانات و طراحی "رابط کاربری دوربین" بهترین انتخابه. Mi 5s از لحاظ قدرت چیپست (مخصوصا قدرت GPU) برتری داره. از نظر عمر باتری هم بین دو گوشی دیگه قرار میگیره. دوربین این گوشی در نور مناسب کیفیت خوبی داره اما در نور کم کیفیت پایین تری نسبت به دو گوشی دیگه داره.

در مورد رابط کاربری هم بحث سلیقه ای هستش. اخیرا هواوی سعی کرده با حذف امکانات کم استفاده و بهینه سازی ، رابط کاربری اختصاصی خودش رو کمی سبک تر و خلوت تر کنه و بازخورد های خوبی هم داشته اما باز هم میگم بهتره که خودتون گوشی ها رو تست کنید.
    امتیازها
    3,187
    سطح
    34
    11
    کاربر جدید
    Mate 8 از هر طرف (طول و عرض) فقط چهار میلی متر از نوت 5 بزرگتره و یکی از کم حاشیه ترین صفحه ها رو داره بخاطر همین سایز مناسبی داره.
    بعضی از گوشی هایی که نام بردید بخاطر صفحه نمایش کوچک تر از حدی که مورد انتظارتون بود پیشنهاد ندادم. من بنا رو بر 5.5 اینچ به بالا گذاشته بودم.

بین همه این گزینه ها Mate 8 ، P9 و Mi 5s انتخاب های بهتری هستند. Mate 8 صفحه بزرگتر و عمر باتری بهتری نسبت به دو گزینه دیگه داره. P9 از نظر کیفیت عکس های دوربین (مخصوصا در نور کم) و امکانات و طراحی "رابط کاربری دوربین" بهترین انتخابه. Mi 5s از لحاظ قدرت چیپست (مخصوصا قدرت GPU) برتری داره. از نظر عمر باتری هم بین دو گوشی دیگه قرار میگیره. دوربین این گوشی در نور مناسب کیفیت خوبی داره اما در نور کم کیفیت پایین تری نسبت به دو گوشی دیگه داره.

در مورد رابط کاربری هم بحث سلیقه ای هستش. اخیرا هواوی سعی کرده با حذف امکانات کم استفاده و بهینه سازی ، رابط کاربری اختصاصی خودش رو کمی سبک تر و خلوت تر کنه و بازخورد های خوبی هم داشته اما باز هم میگم بهتره که خودتون گوشی ها رو تست کنید.
    تقریبا نظرم روی p9 نهایی شده فقط چند تا سوال
    من اغلب باhtcوsony کار کردم و هواوی زیاد برم نام آشنا نیست ! ایا پشتیبانی خوبی داره ؟ اینکه چینی هست نگران کننده نباشه ؟(یه سری کاربرا تو سایتا کامنت از هنگ و داغ شدن و اینا میزارن....) (در کل نمیخوام روی کاغذ و بنچمارک سخت افزار قوی داشته باشه ولی در عمل مشکل ساز باشه )
    موقع خرید به نکته خاصی توجه کنم ؟(گارانتی و طرح رجیستری ...)
    سری بعدی گوشی هایp کی میاد ؟ - طوری نشه گوشی رو بخرم دو ماه بعدش p10 بیاد
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    من اغلب باhtcوsony کار کردم و هواوی زیاد برم نام آشنا نیست ! ایا پشتیبانی خوبی داره ؟ اینکه چینی هست نگران کننده نباشه ؟(یه سری کاربرا تو سایتا کامنت از هنگ و داغ شدن و اینا میزارن....) (در کل نمیخوام روی کاغذ و بنچمارک سخت افزار قوی داشته باشه ولی در عمل مشکل ساز باشه )
    بدون شک هیچ کمپانی ای پشتیبانیش در حد سونی نخواهد بود :)

امتیازها
    2,270
    سطح
    28
    35
    کاربر انجمن
    Nexus 6P
    اگر بتونین بگیرین بی نظیر هست و در تمامی مواردی که گفتین هم شما رو یاری میکنه. اینو رو مشخصات نمیگم دیدم کارکردش که میگم حرف نداره شک نکنین.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    پشتیبانی هواوی به نسبت قیمتش مناسبه. تا قبل از این قیمت پرچمدار های هواوی نسبت به برند های دیگه کمتر بود و به نسبت اون مدت پشتیبانیش هم یه مقدار کوتاه تر بود (بین 1 تا 1.5 سال در مقابل مدت 2 ساله شرکت های دیگه) اما سیاست فروش گوشی های پرچمدار هواوی تغییر کرده و قیمتش تقریبا با برند های دیگه برابر شده. حالا اینکه این افزایش قیمت تاثیری روی مدت پشتیبانی داره یا خیر هنوز مشخص نیست. از نظر کیفیت در مورد گوشی های بالارده این شرکت نگرانی وجود نداره و در اکثر مدل ها کیفیت بسیار خوبی دارند. مواردی مثل داغ شدن مدل به مدل فرق داره و برند های دیگه مثل HTC و سونی هم که نام بردید تا الان مدل هایی داشتند که این مشکلات رو داشته باشند.

گارانتی هواوی به اسم گارانتی هواوی (شرکت حامی) یا مدیاپردازش فروخته میشه. معمولا روی بسته بندی برچسب خورده که شماره پیامکی داره و مستقیما میتونید استعلام بگیرید.
    P10 تقریبا 10 روزه که معرفی شده و از حدود دو هفته دیگه هم وارد بازار جهانی میشه.
    امتیازها
    3,187
    سطح
    34
    11
    کاربر جدید
    پشتیبانی هواوی به نسبت قیمتش مناسبه. تا قبل از این قیمت پرچمدار های هواوی نسبت به برند های دیگه کمتر بود و به نسبت اون مدت پشتیبانیش هم یه مقدار کوتاه تر بود (بین 1 تا 1.5 سال در مقابل مدت 2 ساله شرکت های دیگه) اما سیاست فروش گوشی های پرچمدار هواوی تغییر کرده و قیمتش تقریبا با برند های دیگه برابر شده. حالا اینکه این افزایش قیمت تاثیری روی مدت پشتیبانی داره یا خیر هنوز مشخص نیست. از نظر کیفیت در مورد گوشی های بالارده این شرکت نگرانی وجود نداره و در اکثر مدل ها کیفیت بسیار خوبی دارند. مواردی مثل داغ شدن مدل به مدل فرق داره و برند های دیگه مثل HTC و سونی هم که نام بردید تا الان مدل هایی داشتند که این مشکلات رو داشته باشند.

گارانتی هواوی به اسم گارانتی هواوی (شرکت حامی) یا مدیاپردازش فروخته میشه. معمولا روی بسته بندی برچسب خورده که شماره پیامکی داره و مستقیما میتونید استعلام بگیرید.
    P10 تقریبا 10 روزه که معرفی شده و از حدود دو هفته دیگه هم وارد بازار جهانی میشه.
    َشرمنده شمارو کلی به زحمت انداختم ولی خب یه مقدار مشکل پسندم و یکمی گیج شدم بین اینهمه انتخاب
    کلا مثل اینکه الان فصل رونمایی سری های جدید گوشیه ؟p10 چه قدر طول میکشه بیاد ایران و قیمتش تقریبا چه قدر میشه ؟
    به نظرتون صبر کنم مدل های جدید بیاد ؟ ظاهرا بین این مدل ها نمیتونم انتخاب کنم
    -قبلا گفته بودین به خاطر اندازه صفحه نمایش اون پیشنهاد هارو دادین بدون در نظر گرفتن اندازه هم همون پیشنهاد هارو میدین ؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    َشرمنده شمارو کلی به زحمت انداختم ولی خب یه مقدار مشکل پسندم و یکمی گیج شدم بین اینهمه انتخاب
    کلا مثل اینکه الان فصل رونمایی سری های جدید گوشیه ؟p10 چه قدر طول میکشه بیاد ایران و قیمتش تقریبا چه قدر میشه ؟
    به نظرتون صبر کنم مدل های جدید بیاد ؟ ظاهرا بین این مدل ها نمیتونم انتخاب کنم
    -قبلا گفته بودین به خاطر اندازه صفحه نمایش اون پیشنهاد هارو دادین بدون در نظر گرفتن اندازه هم همون پیشنهاد هارو میدین ؟
    نمایشگاه MWC زمان رونمایی گوشی های جدید بود که بخاطر آماده نبودن کوالکام برای عرضه چیپست های جدید ، برنامه بعضی از شرکت های تولید کننده گوشی ها رو تحت تاثیر قرار داده. گوشی هایی هم که معرفی شدند یا از همون چیپست های موجود فعلی استفاده میکنند یا فقط در حد معرفی هستند و عرضه اونها تا اواخر فصل بهار طول میکشه. P10 بعد از عرضه جهانی احتمالا بین دو تا شش هفته طول میکشه که به ایران بیاد. قیمتش هم فکر میکنم بین 1.8 تا 2 میلیون تومان باشه.

اگر قصد داشته باشید صبر کنید باید برای گوشی های نسل بعد برنامه ریزی کنید که S8 و XZ Premium اولین دستگاه های عرضه شده با چیپست Snapdragon 835 هستند و برای ماه می به بعد برنامه ریزی شدند.
    با بودجه 1.5 میلیون در حال حاضر همون گوشی ها رو پیشنهاد میکنم.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)