ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    3,187
    سطح
    34
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    نمایشگاه MWC زمان رونمایی گوشی های جدید بود که بخاطر آماده نبودن کوالکام برای عرضه چیپست های جدید ، برنامه بعضی از شرکت های تولید کننده گوشی ها رو تحت تاثیر قرار داده. گوشی هایی هم که معرفی شدند یا از همون چیپست های موجود فعلی استفاده میکنند یا فقط در حد معرفی هستند و عرضه اونها تا اواخر فصل بهار طول میکشه. P10 بعد از عرضه جهانی احتمالا بین دو تا شش هفته طول میکشه که به ایران بیاد. قیمتش هم فکر میکنم بین 1.8 تا 2 میلیون تومان باشه.

اگر قصد داشته باشید صبر کنید باید برای گوشی های نسل بعد برنامه ریزی کنید که S8 و XZ Premium اولین دستگاه های عرضه شده با چیپست Snapdragon 835 هستند و برای ماه می به بعد برنامه ریزی شدند.
    با بودجه 1.5 میلیون در حال حاضر همون گوشی ها رو پیشنهاد میکنم.
    ممنون از کمکتون
    -تصمیم گرفتم فعلا xiaomi 5s رو بخرم تا اینکه نسل ها جدید بیاد(نداشتن لرزشگیر اپتیکال عیب بزرگیه واسه دوربین ؟)
    -گارانتی رسمیشون اسوشید تحارت هست ؟ رنگ مشکی تو بازار پیدا نمیشه ؟
    -(نمیدونم تو این سایت این سوال مجازه یا نه ولی سایت اینترنتی معتبری که این گوشی رو داشته باشه میتونید معرفی کنید ؟ )
    -موقع خرید سریال چیو باید چک کنم که طرح رجیستری داستان نشه ؟ رام گلوبال بودنشو چه جور چک کنم؟
    -32گیگ حافظه ای که برای نسخه 4 گیگ رم ذکر شده 32 گیگ در دسترس هست یا مقداریش میره برای برنامه های خود گوشی ؟ 32 گیگ کافیه ؟ (فیلم اینا نمیبینم با گوشی )
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نه خیلی عیب بزرگی نیست ولی باشه خیلی خوبه. .
    چند شرکت گارانتی کردن که اصلی ترین اونها اسوشید به نظر میرسه
    نه نمیتونم معرفی کنم ولی سرچ توی گوگل شمارو به فروشندگان میرسونه قطعا .
    عدد IMEI گوشی (روی جعبه یا درون گوشی ) (با زدن کد #۰۶#* هم معلوم میشه) رو وارد این لینک گمرک میکنید تا چک بشه .
    اگر از نرم افزار گوگل و منوی فارسی استفاده نمیکنید همون رام چین رو بزارید بمونه اگر هم شرکتی گلوبال شده که دیگه مشکلی نیست.
    نه همه ی 32 در دسترس نیست در هیچ گوشی.
    حجم بسته به نیاز شماست بنده نمیتونم نظر بدم ولی اگر اهل جمع اوری اطلاعات بیهوده در گوشی نیستید 32 کافیه
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.j-rez نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون
    -تصمیم گرفتم فعلا xiaomi 5s رو بخرم تا اینکه نسل ها جدید بیاد(نداشتن لرزشگیر اپتیکال عیب بزرگیه واسه دوربین ؟)
    -گارانتی رسمیشون اسوشید تحارت هست ؟ رنگ مشکی تو بازار پیدا نمیشه ؟
    -(نمیدونم تو این سایت این سوال مجازه یا نه ولی سایت اینترنتی معتبری که این گوشی رو داشته باشه میتونید معرفی کنید ؟ )
    -موقع خرید سریال چیو باید چک کنم که طرح رجیستری داستان نشه ؟ رام گلوبال بودنشو چه جور چک کنم؟
    -32گیگ حافظه ای که برای نسخه 4 گیگ رم ذکر شده 32 گیگ در دسترس هست یا مقداریش میره برای برنامه های خود گوشی ؟ 32 گیگ کافیه ؟ (فیلم اینا نمیبینم با گوشی )
    وجود لرزشگیر اپتیکال بیشتر بستگی به عملکرد لرزش گیر داره. بعضی گوشی ها با وجود داشتن لرزشگیر اپتیکال کارایی مناسبی ندارند.
    بله گارانتی رسمی آسوشید تجارت هستش. رنگ مشکی موجودی کمی داره و بخاطر همین معمولا اگر پیدا بشه با قیمت بالاتری به فروش میرسه.
    در مورد فروشگاه و استعلام سریال گوشی محمد جان توضیحات لازم رو دادند.
    در مورد نحوه چک کردن رام گلوبال اول از فروشنده بپرسید و بعد از باز کردن پلمپ و روشن کردن گوشی به تنظیمات و قسمت About Phone مراجعه کنید. جلوی MIUI version نسخه رابط کاربری نوشته میشه. در بعضی مدل ها مستقیما نوشته شده Global و در بعضی گوشی ها بعد از شماره ورژن یه کد 7 رقمی وجود داره. حروف چهارم و پنجم نوع رام رو نشون میدن. CN مربوط به رام چین و MI مربوط به رام گلوبال هستش. برای مثال MAACNDE چین و KHDMIDG گلوبال هستش.
    در نسخه های 32GB معمولا حدود 26 یا 27 گیگابایت در دسترس هست. (بسته به نوع رام و نرم افزار های پیش فرض)
    امتیازها
    3,187
    سطح
    34
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    وجود لرزشگیر اپتیکال بیشتر بستگی به عملکرد لرزش گیر داره. بعضی گوشی ها با وجود داشتن لرزشگیر اپتیکال کارایی مناسبی ندارند.
    بله گارانتی رسمی آسوشید تجارت هستش. رنگ مشکی موجودی کمی داره و بخاطر همین معمولا اگر پیدا بشه با قیمت بالاتری به فروش میرسه.
    در مورد فروشگاه و استعلام سریال گوشی محمد جان توضیحات لازم رو دادند.
    در مورد نحوه چک کردن رام گلوبال اول از فروشنده بپرسید و بعد از باز کردن پلمپ و روشن کردن گوشی به تنظیمات و قسمت About Phone مراجعه کنید. جلوی MIUI version نسخه رابط کاربری نوشته میشه. در بعضی مدل ها مستقیما نوشته شده Global و در بعضی گوشی ها بعد از شماره ورژن یه کد 7 رقمی وجود داره. حروف چهارم و پنجم نوع رام رو نشون میدن. CN مربوط به رام چین و MI مربوط به رام گلوبال هستش. برای مثال MAACNDE چین و KHDMIDG گلوبال هستش.
    در نسخه های 32GB معمولا حدود 26 یا 27 گیگابایت در دسترس هست. (بسته به نوع رام و نرم افزار های پیش فرض)
    اگه نسخه رم 3 گیگ رو انتخاب کنم از لحاظ کارایی چه قدر افت میکنه ؟ در آپدیت های آینده اندروید ممکنه کم بیاره و سنگین بشه ؟
    در کل دارم میرم برای خرید توصیه ای چیزی ندارین ؟ مطمین باشم ازmi 5s ؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.j-rez نمایش پست ها
    اگه نسخه رم 3 گیگ رو انتخاب کنم از لحاظ کارایی چه قدر افت میکنه ؟ در آپدیت های آینده اندروید ممکنه کم بیاره و سنگین بشه ؟
    در کل دارم میرم برای خرید توصیه ای چیزی ندارین ؟ مطمین باشم ازmi 5s ؟
    تفاوت خیلی ناچیزه و اون مقدار هم بستگی به نوع مصرف داره. حتی با اجرای چندین نرم افزار همزمان هم به سختی میشه به 3 گیگابایت رسید. آپدیت های سیستم عامل متناسب با نوع سخت افزار گوشی ها در نظر گرفته میشه و اینطوری نیست که یک دفعه تغییرات سنگینی داشته باشه.
    توصیه اینکه از فروشگاه معتبر خرید کنید. نام خریدار ، تاریخ خرید ، مشخصات گوشی ، شماره سریال و ... حتما توی فاکتور ذکر بشه. فاکتور مهر و امضاء داشته باشه. اگر مهلت تست داره توی فاکتور قید بشه و مواردی از این قبیل. خرید خوبی داشته باشید.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)