ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید

راهنمایی جهت خرید ps4 pro .ممنون اگر راهنمایی کنید

دوستان من می خوام ps4 pro بگیرم اما تا شما راهنماییم نکنید نمیتونم خرید کنم پس ممنون میشم کمکم کنید

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟

7- خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین )

8- اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟

10- جای خیلی مطمئن هم برای خرید میشناسید ممنون میشم در پیغام خصوصی معرفی کنید

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و ببخشید سوال زیاد پرسیدم ولی کامل جواب بدید بقیه هم استفاده میکنن
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط dooste.man83 نمایش پست ها
    دوستان من می خوام ps4 pro بگیرم اما تا شما راهنماییم نکنید نمیتونم خرید کنم پس ممنون میشم کمکم کنید

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟

7- خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین )

8- اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟

10- جای خیلی مطمئن هم برای خرید میشناسید ممنون میشم در پیغام خصوصی معرفی کنید

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و ببخشید سوال زیاد پرسیدم ولی کامل جواب بدید بقیه هم استفاده میکنن
    سلام
    ماشالا 10 تا دیگه میذاشتی روش میشد بیست سوالی !
    اون ورژن نیست ریجن که چیز خاصی نیست هر کدوم بود بخرید و اصلا تفاوت قیمتی نباید داشته باشند
    دسته تقلبی نداره pro فقط کابل hdmi و usb قابل تعویضه .
    دلیل اختلاف قیمت فقط سودجویی میتونه باشه .شما ریجن 2 بگیر که برای اسیا ساخته میشه (هرچند با شرایط ایران تفاوتی نداره)
    خرید بازی بسته به خودتون هست که میخواهید چقدر هزینه کنید .ps4pro به گفته ی سازنده دیسک کپی نمیخوره .
    ممکنه قیمت پایین بیاد اگه به بهونه ی تابستون بالا نگهش ندارن
    داشتن هرگونه اکانت سونی برای باز شدن قابلیت های کنسول و بازی انلاین لازمه و نسخه پلاس فقط قابلیتها و تخفیف هایی رو برای شما در سیستم انلاین فعال میکنه
    این هدفون برای بازی طراحی شده و صدای سه بعدی خوبی داره ولی با این قیمت بنده ارزش خرید نمیبینم مگه اینگه شما با پرداختش مشکلی نداشته باشید
    محتویات جعبه
    کنسول پلی استیشن۴ (پلی استیشن ۴ پرو، ۱ ترابایت، با رنگ بدنه مشکی)
    دسته بی سیم با رنگ مشکی (DUALSHOCK 4) کد CUH-ZCT2
    هدست (مونو) Monaural
    سیم برق
    کابل HDMI
    کابل USB
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 5***1594;645645.jpg
مشاهده: 218
حجم: 33.7 کیلو بایت
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید
    دوستان چند سوال داشتم چون دارم میرم همین دو سه روزه بخرم

1- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم ؟

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره .... از اونور یکی از دوستان در جایی دیگه میگفت بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد )

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم ))

ممنون از پاسختون و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید
    دوستان یک پلاس 1 ساله می خوام بگیرم چند سوال داشتم
    1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟
    2- از کجا بفهمم پلاس 1 ساله قانونی هست و هکی و ... نیست ؟
    3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟
    4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟
    جایی میشناسید مطمئن و با قیمت خوب بهم معرفی کنید
    ممنون از همگی
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید
    با سلام مجدد
    دوستان من دوستی دارم در کانادا که ps4 pro داره و اکانت پلاس
    تازه خودم ps4 گرفتم می خواستم بدونم میتونم مشخصات اکانت ایشون رو بگیرم و به کنسول خودم بزنم و از پلاس اش استفاده کنم ؟
    2- از بازی هایی که خریده میتونم استفاده کنم ؟( چه آنلاین چه آفلاین ) یا ظرفیت دوم و سوم و... میشه ؟
    3- میتونیم باهم اگر هر دو دیسک فیزیکی فیفا داشته باشیم آنلاین بزنیم با همدیگه ؟
    4- ایشون مشخصات اکانتش مال آمریکای شمالی ( north america ) هست میشه همون ریجن 1 یا میشه ریجن 2 ؟ ( بخاطر بازی هایی که میخرم و می خوام dlc بگیرم میپرسم )

ممنون پاسخ بدید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)