ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    امتیازها
    2,270
    سطح
    28
    35
    کاربر انجمن

فروش گوشی LG G4

سلام خدمت دوستان
    خب از عنوان هم معلومه قصد فروش گوشی LG g4 رو دارم که یکی از بهترین گوشی ها در یک سال پیش بوده و الان هم با همینجوری بازم جزو بهترین هاست. و اینکه بدلیل نیاز مالی شدید مجبورم بفروشم وگرنه هیچ جوره دلم نمیاد بفروشم مخصوصا بخاطر دوربین عالیش که میتونه تقریبا جای یک دوربین عکاسی رو بگیره و یکی از مهم ترین دلیل های خرید این گوشی دوربین بی نظیرش هست که می تونید ویدیو هاش رو داخل یوتیوب ببینید.
    از لحاظ مشخصات هیچ مشکل خاصی نداره فقط کاور پشت به دلیل چرم بودن یکم پریدگی داره که داخل عکس معلوم هست و همچنین گوشی بدون گارانتی خریداری شده و گارانتی نداره دلیلشم این بوده g4 هایی که داخل بازار هست اگر برید و تست کنید کیفیت های دوربین متفاوتی دارن و من هم چون اهمیت زیادی داشته دوربین بهترین مدلش رو تهیه کردم.
    قیمت پ.خ کنید و اگر مشتری واقعی باشین باهاتون راه میام. تحویل حضوری فکر نکنم بشه چون من شهرستان هستم و اگر کسی شیرازبود حضوری میشه ولی جاهای دیگه ارسال با پست. برای دیدن عکسای بیشتر هم میتونین بیاین تلگرام این شمارم هست: 09394806982
    قیمت نو این گوشی به صورت متوسط 1250 هست که با کم کردن 30% از قیمت نو 850 تومان برای فروش هست.
    اگر گوشی زیر 400 تومان هم بود و خوب بود شاید تعویض کردم.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)