ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

ارتقای کیس برای گیم با بودجه 1.5

سلام دوستان,

​من تازه توی انجمن عضو شدم. من یه سیستم که مشخصاتش رو پایین نوشتم دارم. قصد دارم اگه بشه با بودجه 1.5 کیس رو برای گیم ارتقا بدم که بازی های روز رو یه چند وقتی بتونم اجرا کنم. یه مدت کلااز بازار قطعات دور بودم, اول فکر کردم شاید کارم با یه کارت گرافیک و 2 تا رم راه بیافته ولی یه گشتی زدم دیدم انگار امیدی نیست. گفتم نظر شما دوستان هم بپرسم. ممنون میشم راهنمایی کنید. مشخصات سیستم فعلی:

cpu : Intel core i5-2310 2.90 GHz
    Main: ASUS P8H67 M-Pro B3
    Vga: MSI GTX 560 Ti twin frozer II
    Hdd: WD 1T caviar Black
    Ram: 4G Dual chanel DDR3 1333 Cl7
    Power: Green GP-785B
    Display: Samsung P23500

امیدوارم با کمک شما دوستان بتونم به یه نتیجه ای برسم که اگه بشه چند تا قطعه های کیس رو ارتقا بدم به جای اینکه بخوام کلا کیس رو بفروشم و کیس جدید ببندم.

امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mrp69 نمایش پست ها
    سلام دوستان,

​من تازه توی انجمن عضو شدم. من یه سیستم که مشخصاتش رو پایین نوشتم دارم. قصد دارم اگه بشه با بودجه 1.5 کیس رو برای گیم ارتقا بدم که بازی های روز رو یه چند وقتی بتونم اجرا کنم. یه مدت کلااز بازار قطعات دور بودم, اول فکر کردم شاید کارم با یه کارت گرافیک و 2 تا رم راه بیافته ولی یه گشتی زدم دیدم انگار امیدی نیست. گفتم نظر شما دوستان هم بپرسم. ممنون میشم راهنمایی کنید. مشخصات سیستم فعلی:

امیدوارم با کمک شما دوستان بتونم به یه نتیجه ای برسم که اگه بشه چند تا قطعه های کیس رو ارتقا بدم به جای اینکه بخوام کلا کیس رو بفروشم و کیس جدید ببندم.

بعد اینکه به نظر من شما همون رم رو 8 کنی و گرافیک ببندی مثلا 950 اوکی هست
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tranceyou نمایش پست ها
    عزیز پاورت 500 واته؟
    بعد اینکه به نظر من شما همون رم رو 8 کنی و گرافیک ببندی مثلا 950 اوکی هست
    سلام. ممنون از پاسختون.

اگه اشتباه نکنم پاورم 785 واته. با 8 گیگ رم و گرافیک 950 میتونم بازیهای روز رو تا یکی دو سال اجرا کنم؟ اگه میشه قیمت و مدل هم لطف کنید مثلا اگر رم باید 1333 CL7 باشه حتما!

کیس ام Green X3 هست. گرافیک های سری 9 و 10 جا میشه تو کیس؟

بازم ممنون
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام دوستان,

برای کارت گرافیک می تونید از سری 1050Ti انتخاب کنید. مدلی مثل GIGABYTE GTX 1050 Ti G1 با حدود قیمتی 950 تومن. البته پردازنده شما در برخی بازیها برای این کارت درصدی گلوگاه ایجاد خواهد کرد.
    رم رو از همین مدل اگر پیدا کردید با حجم 4 گیگ تهیه کنید. در غیر اینصورت رم فعلی رو بفروشید و یک پک دو ماژوله 8 گیگ یا دو ماژول رم یکسان برای سیستم تهیه کنید. مدلی مثل 2* Corsair Vengeance 4GB 1600Mhz که حدودا 250 میشه.
    با مابقی بودجه هم یک SSD مثل مدل Samsung 750 EVO 120GB به قیمت حدود 260 تومن تهیه کنید.
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    خیلی ممنون از لطفتون.

دو تا سوال:

1) توی توضیحات مادربورد من نوشته که 1333 بیشتر ساپورت نمیکنه (اگه اشتباه نکنم). رم 1600 بندازم مشکلی پیش نمیاد؟

2) اگر رم 8 به رم فعلی اضافه کنم که بشه 12gb چطور؟ 2x4gb dual

پ.ن: الان چک کردم دیدم رم هام patriot cl9 هستن نه cl7. اینطوری بهتره چون امیدی به پیدا کردن cl7 نداشتم.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    خیلی ممنون از لطفتون.

دو تا سوال:

1) توی توضیحات مادربورد من نوشته که 1333 بیشتر ساپورت نمیکنه (اگه اشتباه نکنم). رم 1600 بندازم مشکلی پیش نمیاد؟

2) اگر رم 8 به رم فعلی اضافه کنم که بشه 12gb چطور؟ 2x4gb dual

پ.ن: الان چک کردم دیدم رم هام patriot cl9 هستن نه cl7. اینطوری بهتره چون امیدی به پیدا کردن cl7 نداشتم.
    خواهش می کنم . در لیست QVL مادربردتون در سایت سازنده به رمهای با فرکانس بالاتر از 1333 هم اشاره شده که پشتیبانی میشوند. البته احتمال زیاد با همون فرکانس 1333 کار خواهند کرد.
    در مورد سوال دوم احتمال بوت نشدن سیستم و ایجاد خطا وجود داره ، اما می تونید امتحان کنید .
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع