ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

راهنمای خرید سیستم صوتی ماشین

با عرض سلام و وقت بخیر

از دوستان عزیز چند سوال داشتم و ممنون میشم پاسخ گو باشند

اطلاعات اولیه به شرح زیر میباشد
    نوع خودرو:ال90
    مدل پخش:Pioneer 6850BT
    آمپ:Kenwood HQR 9400
    باتری خودرو:74آمپر

سوال اول
    بین 3باند زیر کدام یک بهتر و کیفیت بالاتری دارد
    لازم به ذکر است کیفیت و شفافیت صدا و همچنین بیس نرم برای بنده مهم هست و اصلا علاقه ای به صدای تیز ندارم

JBL T696
    KENWOOD EX710
    PIONEER 6900

این 3باند بالاترین باند های موجود از این برند ها در بازار میباشند که بین 400تا500قیمت دارند
    و در انتخاب در بین آنان دچار تردید شدم

سوال دوم

بلنگوی گرد سایز 16(سانت)
    برای درب جلو ماشین

چه مدلی را پیشنهاد میکنید؟؟؟

که با یکی از اون 3بلندگوی فوق مچ و قابل استفاده باشد

لازم به ذکر است سقف هزینه برای این بلندگو برای بنده تا 500تومان هست که البته فکر نمیکنم بلندگوی گرد تا این قیمت موجود باشد و نهایتا به 300تومان ختم میشوند

و سوال آخر

یک جفت از بلند گو های ذکر شده
    و یک جفت بلندگوی گرد پیشنهادی
    به علاوه آمپ 9400کنوود
    بدون ساب

آیا این سیستم نیازمند خازن میباشد

در صورت نیاز آیا خازن HELIX CAP1000
    خازن خوبی است؟
    در صورت عدم کیفیت برای این مدل خازن

لطفا یک مدل خازن خوب و با کیفیت تا سقف 300تومان معرفی کنید

با تشکر
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sinaa47 نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر

از دوستان عزیز چند سوال داشتم و ممنون میشم پاسخ گو باشند

اطلاعات اولیه به شرح زیر میباشد
    نوع خودرو:ال90
    مدل پخش:Pioneer 6850BT
    آمپ:Kenwood HQR 9400
    باتری خودرو:74آمپر

سوال اول
    بین 3باند زیر کدام یک بهتر و کیفیت بالاتری دارد
    لازم به ذکر است کیفیت و شفافیت صدا و همچنین بیس نرم برای بنده مهم هست و اصلا علاقه ای به صدای تیز ندارم

JBL T696
    KENWOOD EX710
    PIONEER 6900

این 3باند بالاترین باند های موجود از این برند ها در بازار میباشند که بین 400تا500قیمت دارند
    و در انتخاب در بین آنان دچار تردید شدم

سوال دوم

بلنگوی گرد سایز 16(سانت)
    برای درب جلو ماشین

چه مدلی را پیشنهاد میکنید؟؟؟

که با یکی از اون 3بلندگوی فوق مچ و قابل استفاده باشد

لازم به ذکر است سقف هزینه برای این بلندگو برای بنده تا 500تومان هست که البته فکر نمیکنم بلندگوی گرد تا این قیمت موجود باشد و نهایتا به 300تومان ختم میشوند

و سوال آخر

یک جفت از بلند گو های ذکر شده
    و یک جفت بلندگوی گرد پیشنهادی
    به علاوه آمپ 9400کنوود
    بدون ساب

آیا این سیستم نیازمند خازن میباشد

در صورت نیاز آیا خازن HELIX CAP1000
    خازن خوبی است؟
    در صورت عدم کیفیت برای این مدل خازن

لطفا یک مدل خازن خوب و با کیفیت تا سقف 300تومان معرفی کنید

با تشکر
    سلام دوست گرامی
    من خودم رو ماشینم باند کنوود ex داشتم میتونم بگم ازش راضی نبودم چون کنوودها تو صدای بالا صدا تیز میشه ولی باند پاینر 6975 دارم عالیه من راضیم چون نه صدا تیز میشه و مقداریم صداش بمه که وقتی موزیک میخونه صدا خیلی زیبا میشه البته بستگی داره ضبط چطوری تنظیم زده باشی و تعریف اینفینیتی کاپا Infinity Kappa 693.11i زیاد شنیدم میگن صدای با کیفیتی داره ولی خودم تست نکردم و در مورد امپیلتم چه خوب کردی کنوود خریدی چون من پاینر مدل 8604 500 بهش پول دادم صدا رو میبردم بالا از 30 که میگذشت سوییچ میکرد وصدا قطع میشد در مورد بلندگوی گرد اطلاعاتی ندارم ولی یکی از دوستام یه جفت بلندگو گرد واسه طاقچه عقب ماشینش خریده 600 خیلی عالیه ولی اسمش نپرسیدم و نمیدونم الان بهت بگم و نمیدونم رو درب ماشینت جا میگیره یا نه ولی از لحاظ ظاهری که دیدم زیاد بزرگ نبود بعدا اگه تونستم اسمش میپرسم بهت میگم و در اخر وقتی ساب نداری نیازی به خازن نخواهی داشت خازن واسه زمانیه که شما ساب داشته باشی وقتی ساب میکوبه امپر میکشه اونجا خازن به کمک میاد در غیر اینصورت نخر هزینه اضافیه و اینم اضافه کنم از رو گین امپیلیت صدا رو تا اخر باز نکن چون ساب نداری باندات سریع خراب میشه چون بیس زیاد میزنه باند بعد مدتی به ویزویز میفته وقتی ساب میبندی بیس از باند میگیرن میدن به ساب اینطوری باند خراب نمیشه
    من خودم 3 میلیون واسه سیستم ماشینم هزینه کردم اخرشم همه رو باز کردم فروختم به جز ضبط و باندام که ضبط قبلیم که 9450 بود دزدین رفتم 9650خریدم ولی از ضبط 9450 بیشتر راضی بودم پنل برقی و نور صفحه نمایش عالی اینم خوبه ولی نور صفحش کمه و پنلشم برقی نیست

نمیخوام تو ذوقت بزنم دوست داری برو بخر بالاخره ادمی باید زندگی کنه ولی پولاتو تو این راه هزینه نکن یه ضبط خوب با یه جفت باند خوب کفایت میکنه من الان خودم ضبط پاینر 9650 با یه جفت باند 6975 v2 دارم خودمم ضبطمو تنطیم زدم ولوم صدا تا 40 میبرم بسیار عالیه و لذت بخش و هیچ فرقیم با وقتی که سیستم داشتم نداره میخوای چیکار کنی اخه همیشه ولوم بالا نمیشه گوش کرد که این همه هزینه کنیم

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

راهنمای سوالات شما در رابطه با خرید بلندگو

سلام ارادت من سوالاتتون رو خوندم و توی اون تیکه ای که گفتید سلیقه شنیداری تون به سمت صدای بم هستش، به این نتیجه رسیدم که هیچ کدوم از اون بلندگو های بیضی که نام بردین، مناسب شما نیست و هر کدومشون به دلیل اینکه تیوتر های قوی که دارن، نمی تونن برای شما خروجی صدای ایده آل رو داشته باشن
    به همین دلیل اگر به دنبال یک صدای گرم و کیفیتی هستید، بدون شک پیشنهاد مجموعه من به شما قطعا بلندگو بیضی راکفورد مدل T-1693 سری پاور هستش که لازم به ذکره خدمتتون عرض کنم که این محصول قوی ترین بلندگو کمپانی راکفورد آمریکایی هستش.
    اگر هم که بودجتون برای خرید استیج جلو حدودا بین 5 توماتن هستش، پیشنهادی که براتون دارم استفاده از کامپوننت فوکال هستش که دارای اصالت فرانسوی و یک کالای اصلی و با کیفیت هستش
    در نهایت با استفاده از این دو محصول با کیفیت و ست کردن این دو در کنار هم می تونید به یک خروجی صدای خوب و ایده آل دست پیدا کنید که ایده آل با سلیقه شنیداری شما هست.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)