ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشکل تصویر مانیتور

با سلام

مدتی پیش من یک گرافیک 970 gtx گرفتم که متاسفانه کابل vga رو ساپورت نمیکرد و مانیتور من هم فقط کابل vga رو ساپورت میکنه رزولیشن مانیتور من 1440x900 هست.

رفتم یک رابط vga به dvi خریدم ایندفعه تصویر بالا اومد ولی رزولیشن مانیتور منو نداشت! کیس و مانیتورو با کلی دردسر بردم جایی که کارت گرافیکو خریدم که تستش کنند که با از این کابل ها که یک سرشون vga و یک سرشون dvi هست رزولیشن مانیتورم فیکس شد ولی چیزی که بش دقت نکرده بودم و الان متوجه شدم اینه که تصویر مانیتور مقداری تار هست و هر چیزی توی صفحه نمایش مانیتور چندین بار پشت سر هم تکرار شده، بعضی وقتا متن ها دوتایی نشون داده میشند و چشمو خیلی اذیت میکنه بعضی وقتا هم نوشته های توی بازی ها هم همین وضعیتو دارند

توی عکس زیر میتونید ببینیدکه پرچم سویس چندین بار به طور خیلی کم رنگ انعکاس داده شده و همچنین خط وسط پرچم دانمارک که اینگونه نمایان شده

این وضعیت در تمام نقاط مختلف مانیتور جریان داره و هرچیزی رو که با مونیتور میتونید ببینید همین وضعیتو داره

کسی میدونه مشکل از کجا هست؟
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    این مورد رو من هم با r9 290x داشتم. تبدیل ها معمولا تاثیر منفی روی کیفیت تصویر دارند، پیشنهاد میکنم از طریق کابل hdmi به تلویزیون منزل وصل کنید و گرافیک رو تست کنید . احتمال خیلی زیاد مشکلی نخواهد داشت، ما هم به ناچار فعلا از tv استفاده میکنیم و برای کاهش قیمت مانیتور ها دعا....
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)