ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

قابلیت Reset and Refresh در ویندوز 8

اگر مشکل نرم افزاری برای تلفن و یا تبلت و یا پخش کننده موسیقی شما ایجاد شود و نتوانید آن را رفع کنید، به دنبال گزینه Factory Rest یا بازگشت به تنظیمات پیش فرض کارخانه می گردید. با اجرای این دستور هر آنچه برروی وسیله خود دارید، پاک می شود ولی درعوض سیستم عامل بصورت سالم و سرحال و بدون مشکل باز می گردد. این قابلیتی است که در حال حاضر در ویندوز با نصب دوباره سیستم عامل و یا بازگردادن فایل "بک آپ" امکان پذیر است. حال مایکروسافت یک قابلیت فوق العاده جذاب به ویندوز 8 اضافه کرده است.

در قابلیت Reset and Refresh ویندوز 8 می توانید تنظیمات پیش فرض سیستم عامل را بازگردانید. این قابلیت با Reset to Factory ابزارهای دیگر یک تفاوت عمده دارد و آن هم امکان تهیه بک آپ از اطلاعات فعلی پیش از ریست کردن سیستم عامل است. به این ترتیب پیش از پاک شدن همه فایل ها، کاربر می تواند از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نماید و سپس سیستم عامل را با Reset and Refresh تازه و سرحال کند.

Refresh and Reset از طریق منوی بوت و پیش از شروع به کار سیستم عامل نیز در دسترس است

قابلیت و امکانات ویندوز 8 باعث می شود به ندرت دچار مشکلات جدی سیستمی شوید اما اگر زمانی دچار این مشکل شوید، Refresh and Reset کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

زومیت

ویرایش توسط Yaser_Aramesh : 2012/01/05 در ساعت 22:08
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    متاسفانه حدود 15 دقیقه وقت برای ترجمه ی این مطلب هدر رفت و قبل از تکمیل متوجه شدم زومیت برای اولین بار سریعتر از من عمل کرده!نه,فکر نکنم.این دفعه هم من کند عمل کردم نه اونا سریع!
    :d

قابلیت بسیار خوبیه
    با این قابلیت هایی که داره اگه 2012 بیاد میترکونه ولی خیلی ها معتقدن نمیاد ولی من امیدوارم به مایکروسافت!
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    خدا کنه سال 2012 نسخه نهایی این ویندوز را شاهد باشیم سرعت بالا در بوت شدن امکان بازگردانی تنظیمات کارخانه ای و مخصوصا از قسمت بوت البته دوستان نسخه آزمایشی ویندوز 8 را خریداری نموده و نصب نموده اند ولی می گویند اگر بخواهند همراه ویندوز دیگری مثلا ویندوز 7 نصب نمایند دیگر گزینه بوت هفت نمی آیند یعنی نمی توانند از دو ویندوز هم زمان استفاده نمایند با تشکر

امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    قابلیت بسیار عالیی است!
    من هنوز نسخه آزمایشی رو تست نکردم!
    "ای کسانی که امتحان کرده اید، بررسی بگذارید!"
    سپاس

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع