ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    3,238
    سطح
    35
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan98 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من زیاد اشنایی ندارم واسه همین پرسیدم
    یه سوال دیگه تعویض کارت گرافیک راحته یا باید حتما ببرم پیش یه خدمات کامپیوتر تا تعویض کنه ؟؟؟
    راحت بودنش بستگی به آشنایی شما داره دوست عزیز.اگه آشنایی ندارید بهتره ببرید خدمات کامپیوتری که مشکلی پیش نیاد برای سیستم و کارت گرافیک. از همون جای که میخرید معمولا خودشون نصب هم میکنند

یه سوال دیگه بقیه قطعات سیستمم واسه بازی های سنگین خوب هستن ؟؟ یعنی یه کارت گرافیک عوض کنم حله ؟؟
    بله دوست عزیز اکثر بازی ها پاسخگو است.
    البته اگر به غیر کارت گرافیک بخوای ارتقا بدی ، با توجه به اینکه پردازنده و مادربرد شما از حافظه های ddr4 پشتیبانی نمیکنند ، ارتقا هزینه بالایی داره. مگر اینکه رم و از 8 به 16 ارتقا بدید. گرافیک پیشنهادی مدیر هم عالیه. پردازنده خودتون هم جوابگو هست.
    امتیازها
    39
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    وقتی که کارت و عوض کنم باید دوباره یه ویندوز جدید نصب کنم ؟؟
    با ویندوز قبلی بازم سیستم بالامیاد یا نه ؟؟
    امتیازها
    39
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    میشه جواب بدید
    امتیازها
    39
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    کسی نیست جواب بده !!!!!!!!!!
    امتیازها
    3,238
    سطح
    35
    4
    کاربر جدید
    وقتی که کارت و عوض کنم باید دوباره یه ویندوز جدید نصب کنم ؟؟
    با ویندوز قبلی بازم سیستم بالامیاد یا نه ؟؟
    نه دوست عزیز.فقط درایور مربوط و نصب میکنید.

نصب کارت گرافیک نسبتا ساده‌ است و به 3 چیز نیاز دارد؛ کارت گرافیک جدید، رایانه‌ای که کارت گرافیک روی آن نصب شود و درایور. قبل از هر چیز به خاطر داشته باشید رایانه خود را خاموش کنید و از برق بکشید. پس از باز کردن در کناری کیس، سیم‌ خروجی تصویر و کابل برق (در صورت وجود) کارت گرافیک قدیمی را بکشید و در نهایت با احتیاط کارت گرافیک را از کیس خارج کنید. بعضی از رایانه‌ها کارت گرافیک نصب شده ندارند و محل اتصال کارت گرافیک که اغلب یک اسلات PCI-Ex16 خالی نزدیک پردازنده است، برای انجام این کار در نظر گرفته شده است. بعد از انجام این مراحل اولیه می‌توانید کارت گرافیک جدید را در اسلات خالی PCI-Ex16 نصب کنید. کارت گرافیک جدید روی اسلات را به‌آرامی و بدون فشار زیاد جا بیندازند تا کارت گرافیکتان بدرستی جای بگیرد و به مادربرد آسیب نرساند. بعد از اطمینان از قرار گرفتن کارت گرافیک در محل خود، پیچ‌های آن را سفت کنید تا از جای خود تکان نخورد. فراموش نکنید بیشتر کارت‌های گرافیک مخصوص بازی به رابط‌های برق اضافه نیاز دارند. اگر قصد دارید چنین کارت گرافیکی نصب کنید اول مطمئن شوید کابل‌های برق PCI-E آن وصل شده‌اند، زیرا کارت گرافیک بدون جریان برق مناسب بدرستی کار نمی‌کند. در حقیقت اگر به کابل‌های برق PCI-E متصل نشوید، رایانه شما قادر به بوت شدن نیست.
    سپس درایور گرافیک را نصب کنید.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)