ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    3,376
    سطح
    36
    60
    کاربر انجمن

مشاوره برای خرید کیبورد

سلام

دوستان محدودیت بودجه ندارم ولی چیزی که مهمه اگه اومدم 800 تومن پول کیبورد دادم بعد 1-2 روز نندازمش دور و بدردم نخوره

قدم اول اینکه کار من تایپ هست قدم دوم اینکه فقط بعضی وقت ها بازی میکنم که نیازی به کیبورد گیمینگ ندیدم تاحالا چون تاحالا با کیبرد گیمینگ کارنکردم اصلا

میخواستم این مدل کیبوردر و بگیرم razer blackwidow chroma که وقتی برای خرید اقدام کردم به انواع مختلفی برخود کردم

مدل های x دار و دو مدل سبز و نارنجی در مدل کیبورد بدون rgb هم کلید های دیگه ای بود ابی و قهوه ای و ...

حالا بگذریم چه کیبوردی برای من مناسب هست ؟ من نمیدونم این نوع کلید ها چه تفاوتی دارند البته توی نت یه چیزایی خوندم ولی نمیدونم چه حسی بهم میده
    اگه کیبورد رو گرفتم پشیمون نشم که کلا نشه باهاش تایپ کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید
    امتیازها
    3,376
    سطح
    36
    60
    کاربر انجمن
    فروم ارواح شده؟
    امتیازها
    3,376
    سطح
    36
    60
    کاربر انجمن
    جنگ شده ؟ :)
    امتیازها
    10,116
    سطح
    67
    652
    مشاور انجمن
    با سلام،

بنده کیبورد ریزر مدل Razer BlackWidow X Chroma را دارم و تو این مدت 4 ماه کارکرد با اون واقعا راضی هستم. اگر با صدای کلیدها هنگام کار مشکل ندارید مدل کلیدهای سبز را خرید کنید و در غیر اینصورت مدل های کیبورد ریزر با کلیدهای نارنجی را تهیه کنید. به هر جهت اگر صرف تایپ می خواهید خرید کنید کیبورد های ریزر با کلید های Membrane هم قابل استفاده است.
    MOB: ASUS STRIX Z270G | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM: G.Skill Trident Z 16GB (2x8GB) 3200MHz | VGA: SAPPHIRE Nitro+ RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB | HDD : WD Blue WD40EZAZ | Case: Corsair Carbide Air 240 Black | Cooler: Corsair H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | KB : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer Deathadder Elite
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)