ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست خوبم

بحث شخص یا طرفداری از شخص نیست این وسط، اما این پاور واقعا" از نظر من هم استاندارد نیست.

ممکنه به سیستمی بزنید کار کنه، اما این کجا و پاور استاندارد کجا. پاور خطرناکترین قطعه ی کامپیوتره. همه ی قطعات کامپیوتر در صورت خرابی، یا خودشون آسیب می بینن یا میزنن قطعه ی متصل به خودشون رو از بین می برن. اما پاور پتانسیل به آتش کشیدن یک خانه را دارد از این جهت خطرناکترین قطعه ی کامپیوتر است.

وقتی پاوری استاندارد نیست نباید پیشنهاد داد. از این جهت صحبت آقا مهدی مدیر سخت افزار صحیح است و به شما هم پیشنهاد میکنم به سیستم کسی این قطعه را پیشنهاد نکنید. که خدای ناکرده باعث آسیب نشود.

مرسی.
    ارمین جان بنده به شما ارادت خاصی دارم .

اما حرف حق رو باید زد

این پاور غیر استاندارد نیست !

در هر شکل این مثل ربطی به پاور پیشنهادی بنده نداره و زمانت اصالت و کیفیت این پاور همراه با یک سال گارانتی هست نه تنها فروشندگان حتی یکی از فروشگاهای معتبر سخت افزار ایران و بزرگترین فروشگاه سخت افزار شیراز همین پاور اسمبل میکنه ، این فروشگاه انقدر سرمایه و اعتبار داره جنس فیک و نامعتبر به هیچ عنوان تو بازار عرضه نمیکنه .

اما بنده هرچه استدلال بیارم شما مدیران سخت افزار سازخودتون میزنید . حرف مدیر دوتا نمیشه :)

==========================

دوست عزیزی که به شما سیستم پیشنهاد کردم پاور گرین و یا کولر مستر ببند لطفا ، دوستان سخت افزاری ما بیش از این به پاورها غیر معروف در محیط مجازی اشنایی ندارد و حق باید به این دوستان داد .
    ویرایش توسط third person : 2016/10/08 در ساعت 18:58 دلیل: تبلیغ
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    آقا دعوا نکن، قطعات به درک.اومدیم و یه بدبختی یه اطلاعات مهمی روی هاردش داشت...

استاندارد نیست دیگه...

یکسال گارانتی اگه واقعی باشه نهایتش پول پاور رو بر میگردونه...
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط petrosfataloty نمایش پست ها
    آقا دعوا نکن، قطعات به درک.اومدیم و یه بدبختی یه اطلاعات مهمی روی هاردش داشت...

استاندارد نیست دیگه...

یکسال گارانتی اگه واقعی باشه نهایتش پول پاور رو بر میگردونه...
    دعوا نداریم برادر من ، شما وقتی فروشگاه که لینکش دادم نمیشناسید و گارانتیش رو هم زیر سوال میبرید دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه .

دیگه بی دیگه :)

اگر ممکنه لطفا تاپیک قفل بشه .
    امتیازها
    722
    سطح
    14
    1
    کاربر جدید
    ضمن تشکر از تمامی دوستان.خواهش میکنم این بحث رو ادامه ندهید.
    من اطلاعات چندانی در مباحث سخت افزاری ندارم و نمیتونم در مورد استاندارد یا غیر استاندارد بودن این پاور نظر بدم...
    اما در دوران کار آموزی دانشگاه بیش از 100 تا سیستم با پاور های این برند(مدل های دیگر) اسمبل کردیم.خدا رو شکر مشکلی در دوران تحصیی ما پیش نیومد.
    باز هم ممنونم و خواهش میکنم سایر دوستان هم نظرشون رو در مورد قطعات مورد نظر اعلام کنند.
    این بحث به جایی رسیده که آدم نمیده برای کدوم پست تشکر ثبت کنه.
    -------------------
    دو تا نکته دیگه:
    ممنون میشم مین بوردی که معرفی میکنید حتما از resume by alarm برای روشن شدن خودکار سیستم در ساعتی خاص پشتیبانی بکنه.و در صورت امکان قیمت تمام شده یکم، کمتر باشه(البته میدونم امکانش نیست)
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    POWER NEXT 1500

قدرت واقعی : 250 W

امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    با درود

اینجانب قصد دخالت در بحث شما را ندارم ولی دوست دارم و ضمن احترام نکته ای را با شما در میان بگذارم
    مثال بارزی که میتوانم به شما نشان بدهم مثال ماشین میباشد در کشور ما وسیله ای به نام پراید فاقد خیلی از استاندارد های روز دنیا میباشد و اگر آنرا بخواهیم به عنوان ماشین در اختیار کشورهای صاحب تکنولوژی قرار بدهیم به احتمال زیاد مورد استهزاء و .... قرار خواهیم گرفت .....
    ولی ما مجبور هستیم که از این وسیله استفاده بکنیم و اگر سطح توقع را کم و سطح هوشیاری را بالا ببریم و در صدی شانس به احتمال زیاد میتوانیم مدت مدیدی از این وسیله استفاده بکنیم و اتفاقی برایمان پیش نیاید...
    در بحث پاور نیز اولاً موقعیکه کاربری بودجه اش محدود میباشد واقعاً به ناچار باید از قطعات ضعیفتر استفاده بکنیم....
    دوماً خیلی از چیزهایی که در مبحث تجاری مطرح میشوند اکثراً جنبه تبلیغات پیدا میکند و بهانه ای برای گرفتن پول اضافی از کاربری میشود که بود یا نبود آن مباحث فرقی به حالش ندارد ....
    پاورهای گرین هم مانند سایر پاورها خرابی دارند و اینکه فکر کنیم پاور اگر گرین باشد اتفاقی برای سیستم نمی افتد خیال باطلی میباشد ............
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)