ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    7
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question مشاوره برای ارتقا سیستم خانگی

سلام دوستان
    من سیستممو دو سه سال پیش خریدم اما الان با توجه به کارم که باید از نرم افزارهایی مثل 3ds max ، After effects ، Photoshop و Premiere استفاده کنم سیستمم کم میاره... مشخصات سیستم:
    ModerBoard model :Asus P8H61-M LX
    CPU : Intel core i3-2120 3.30 GHz
    Ram : 4GB PC3-10600 DDR3
    Video Chipset : AMD Radeon HD 7570/6570
    Video Memory: 2GB of DDR3 SDRAM
    HDD : 512 GB

به دلیل مشکل مالی نمیتونم خیلی هزینه کنم...اطلاعات دقیقی هم درمورد ارتقا سخت افزار ندارم
    الان بخام 4 گیگابایت رم و 512 گیگابایت به هاردش اضافه کنم چقدر باید هزینه کنم؟
    با این cpu و gpu ضعیف اگه رم و هاردو ارتقا بدم نتیجه میگیرم یا اونا رو هم باید ارتقا بدم؟؟؟

اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم...
    شما بگید برای ارتقا این سیستم به یه سیستم که راحت نرم افزارهای گرافیکی adobe رو باز کنه چه قطعاتی رو چقدر باید ارتقا بدم و هزینش حدودا چقدر میشه؟
    امتیازها
    7
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    کسی نبود راهنمایی کنه؟؟
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.younes نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سیستممو دو سه سال پیش خریدم اما الان با توجه به کارم که باید از نرم افزارهایی مثل 3ds max ، After effects ، Photoshop و Premiere استفاده کنم سیستمم کم میاره... مشخصات سیستم:
    ModerBoard model :Asus P8H61-M LX
    CPU : Intel core i3-2120 3.30 GHz
    Ram : 4GB PC3-10600 DDR3
    Video Chipset : AMD Radeon HD 7570/6570
    Video Memory: 2GB of DDR3 SDRAM
    HDD : 512 GB

به دلیل مشکل مالی نمیتونم خیلی هزینه کنم...اطلاعات دقیقی هم درمورد ارتقا سخت افزار ندارم
    الان بخام 4 گیگابایت رم و 512 گیگابایت به هاردش اضافه کنم چقدر باید هزینه کنم؟
    با این cpu و gpu ضعیف اگه رم و هاردو ارتقا بدم نتیجه میگیرم یا اونا رو هم باید ارتقا بدم؟؟؟

اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم...
    شما بگید برای ارتقا این سیستم به یه سیستم که راحت نرم افزارهای گرافیکی adobe رو باز کنه چه قطعاتی رو چقدر باید ارتقا بدم و هزینش حدودا چقدر میشه؟
    سلام.
    برای این سیستم وکار شما ارتقای پردازنده و رم در اولویت هست . بعد از اون هم اضافه کردن یک SSD و تعویض کارت گرافیک .

برای پردازنده مدل i5-3470 رو میشه پیدا کرد با حدود قیمتی 520 تومن و اضافه کردن یک ماژول 4 گیگ رم مشابه رم فعلی یا تهیه یک کیت دو ماژوله رم 8 گیگ . اما در کل بهتره که سه قطعه اصلی یعنی مادربرد ، رم و پردازنده رو بفروشید و از نسل جدید اینتل تهیه کنید.

کلا این تصمیمات هم به میزان بودجه شما بستگی داره که برای گرفتن مشاوره مناسب باید ذکر بشه.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)