ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    2,684
    سطح
    31
    0
    کاربر جدید

عدم شناسایی USB به وسیله WINDOWS 7

با سلام
    من بتازگی یک سیستم گرفتم. ASUS H110M-C,INTEL G4400,4GB DDR4 KINGSTONE . ویندوز 7 را نصب کردم. بعد از بوت شدن دیدم که موس و کیبورد یواس بی کار می کنند اما هیچ نوع حافظه یواس بی شناسایی نمی شود. چند مدل مختلف یواس بی فلش و یک هارد اکسترنال یواس بی رو که همگی روی لپتاپ شناسایی می شوند، امتحان کردم، هیچ کدوم شناسایی نشدند. از آنجایی که این سیستم مورد بحث درایو نوری نداره هیچ راهی برای نصب درایورها وجود نداره. در واقع یه چرخه بی پایانه، برای کار کردن یواس بی باید درایورها نصب بشن، برای نصب درایورها باید فایل اونا رو از راه یواس بی به هارد دیسک منتقل کنم. فکر کردم شاید از راه سیستم عامل های لایو که رو یواس بی بارگزاری می شوند درایورها رو به هارددیسک منتقل کنم. ناگفته نماند که تا قبل از بوت شدن ویندوز یواس بی ها شناسایی می شوند و قابل استفاده هستند. یک فلش "knoppix" تهیه کردم که لپتاپم براحتی با آن بوت میشه ام این سیستم جدید تا یه جاهایی پیش میره اما بعد گیر میکنه و "knoppix" بالا نمیاد. خودم فکر می کنم همون مشکلی که "windows 7" با این سیستم داره "knoppix" هم داره. یه سیستم عامل لایو دیگه هم امتحان کردم باز هم به جایی نرسیدم. تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که هارد دیسک رو به یه سیستم دیگه وصل کنم و درایورها رو بریزم روش. البته تو گوگل سرچ کردم دیدم این مشکل فقط برای من پیش نیومده و کسانی دیگه هم این مشکل رو داشتن. ولی هیچ راه حلی پیدا نکردم.
    به نظر شما راه دیگه ای هم هست ؟
    سپاس
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    بایوس را آپدیت کنید
    درایورهای مادربورد و چیپست را نصب کنید

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    2,684
    سطح
    31
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    بایوس را آپدیت کنید
    درایورهای مادربورد و چیپست را نصب کنید

Sent from my C6833 using Tapatalk
    چطوری فایل های درایورها رو بریزم روی هارد که اجرا کنم؟
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط shapoor نمایش پست ها
    چطوری فایل های درایورها رو بریزم روی هارد که اجرا کنم؟
    دوست عزیز

یک DVD همراه مادربرد بوده، اون DVD دارای همه ی درایور ها است، اون رو نصب کنید.
    امتیازها
    2,684
    سطح
    31
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست عزیز

یک DVD همراه مادربرد بوده، اون DVD دارای همه ی درایور ها است، اون رو نصب کنید.
    همانطور که در ابتدا اشاره کرده ام، سیستم درایو نوری نداره
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام
    اول اینکه سؤالتون در جای نامناسب مطرح شده و باید در بخش مشاوره و راهنمایی شاخه سوالات و مشکلات نرم افزاری مطرح میکردید
    از اینترنت هم نمی تونید دانلود کنید درایورها رو روی هارد همون سیستم ؟!
    این موضوع طبیعی هست در نسل اسکای لیک و اینتل خودش گفته کاربران این پلتفرم ویندوز 10 نصب کنند . به خاطر تغییرات در کنترلر USB در این پلتفرم
    ویندوز 10 نصب نمی کنید چرا ؟!
    اگر با دانلود ونصب درایور حل نشد باید مراحل زیر رو طی کنید
    شما باید یک نرم افزار که لینک میدم مخصوص نصب ویندوز 7 روی پلتفرم سری 100 برای مادربردهای ایسوس که حاوی درایور های USB هستند رو دانلود کنید و با اون فلش رو بوتیبل کنید و دوباره ویندوز نصب کنید
    **تمام سازندگان مادربرد برای نصب ویندوز 7 روی مادربردهاشون چنین نرم افزاری رو آماده کردند
    این هم لینک نرم افزار مربوطه :
    http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/...932.1465973654
    کافی هست روی سیستمی دیگه یا لپ تاپتون که می تونید فلش رو باز کنید یک ایمیج (فایل ISO ) که توسط نرم افزار های DVD-ROM مجازی Mount کردید مثل Vitural Clone Drive از یک ویندوز 7 به نرم افزار بدهید و یک مسیر جدید برای خروجی فایل جدید معرفی کنید روی سیستم . خودش درایورها رو اضافه میکنه و یک ایمیج جدید براتون میسازه که میتونید همیشه نگه دارید بعد می تونید دوباره نرم افزار رو از اول اجرا کنید واین بار گزینه Windows7 OS Disk to USB Storage Devices رو انتخاب کنید و مسیر مجدداً مسیر ایمیج جدید Mount شده رو بدید و بعد هم مسیر یک فلش روانتخاب کنید تا ایمیج حاوی درایورهای USB رو روی فلش بوتیبل کنه براتون وبعد روی سیستم این ویندوز رو از اول نصب کنید
    **در کل با وجود این راه حل ،همچنان در پلتفرم سری Skylake و مادربردهای سری 100 ،ترجیح و اولویت با ویندوز 10 هست

امتیازها
    2,684
    سطح
    31
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه سؤالتون در جای نامناسب مطرح شده و باید در بخش مشاوره و راهنمایی شاخه سوالات و مشکلات نرم افزاری مطرح میکردید
    از اینترنت هم نمی تونید دانلود کنید درایورها رو روی هارد همون سیستم ؟!
    این موضوع طبیعی هست در نسل اسکای لیک و اینتل خودش گفته کاربران این پلتفرم ویندوز 10 نصب کنند . به خاطر تغییرات در کنترلر USB در این پلتفرم
    ویندوز 10 نصب نمی کنید چرا ؟!
    اگر با دانلود ونصب درایور حل نشد باید مراحل زیر رو طی کنید
    شما باید یک نرم افزار که لینک میدم مخصوص نصب ویندوز 7 روی پلتفرم سری 100 برای مادربردهای ایسوس که حاوی درایور های USB هستند رو دانلود کنید و با اون فلش رو بوتیبل کنید و دوباره ویندوز نصب کنید
    **تمام سازندگان مادربرد برای نصب ویندوز 7 روی مادربردهاشون چنین نرم افزاری رو آماده کردند
    این هم لینک نرم افزار مربوطه :
    http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/...932.1465973654
    کافی هست روی سیستمی دیگه یا لپ تاپتون که می تونید فلش رو باز کنید یک ایمیج (فایل ISO ) که توسط نرم افزار های DVD-ROM مجازی Mount کردید مثل Vitural Clone Drive از یک ویندوز 7 به نرم افزار بدهید و یک مسیر جدید برای خروجی فایل جدید معرفی کنید روی سیستم . خودش درایورها رو اضافه میکنه و یک ایمیج جدید براتون میسازه که میتونید همیشه نگه دارید بعد می تونید دوباره نرم افزار رو از اول اجرا کنید واین بار گزینه Windows7 OS Disk to USB Storage Devices رو انتخاب کنید و مسیر مجدداً مسیر ایمیج جدید Mount شده رو بدید و بعد هم مسیر یک فلش روانتخاب کنید تا ایمیج حاوی درایورهای USB رو روی فلش بوتیبل کنه براتون وبعد روی سیستم این ویندوز رو از اول نصب کنید
    **در کل با وجود این راه حل ،همچنان در پلتفرم سری Skylake و مادربردهای سری 100 ،ترجیح و اولویت با ویندوز 10 هست
    ممنون بابت راهنمایی.
    بخاطر اینکه شنیده بودم ویندوز 10 مشکلاتی داره، و همین طور به خاطر اینکه با ویندوز 10 کار نکردم تا حالا، تصمیم داشتم که ویندوز 7 نصب کنم، ولی نظرم عوض شد. و دیگه مشکل یو اس بی هم ندارم.
    امتیازها
    42
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام منم همین مشکل رو دارم و نیاز به نصب ویندوز 7 دارم اگر ممکنه یکم واضح تر توضیح بدین
    یا ایمیل یا تلگرامتون رو داشته باشم بتونم کمک بگیرم ازتون
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)