ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sn2h نمایش پست ها
    خوب کره باید دولت ایران رو الگو خودش قرار بده که کودکانش به بازی انلاین معتاد نشن . ببینید تو ایران برای پیشگیری از این وضعیت چه روشی رو انتخاب کردن که با یه تیر 100 نشون بزنن . به قول معاون وزارت فناوری که گفته : ما سرعت 128ک.بایت رو برای کابران ایرانی کافی میدونیم (این درحالی است که سرعت 512 ک.بایت از نظر استاندارد جهانی در کل دنیا منسوخ شده)که هم به بازی آنلاین معتاد نشن (شامل همه افراد میشود : پیر و جوان زن و مرد بییواد و باسواد کودک و بزرگ و ...)و هم نتونن فیلم ... دانلود کنن (جالبه نه؟)
    به نظر من بهترین روش برای جلوگیری از این کار اینه که دولت کره جنوبی بیاد و اینترنت سرعت بسیار پائیین بهشون بده مثل ما تو ایران .
    شما فکر میکنید چرا به ما تو ایران سرعت زیاد نمیدن ؟
    به خاطر اینه که دولت به فکر ما هست و برای اینکه ما معتاد بازی آنلاین نشیم اینترنت پرسرعت به ما نمیده .
    ببینید چه دولت دل سوزی داریم ؟
    خوب روش از این بهتر ؟ =))=))=))=))=))
    نقل قول نوشته اصلی توسط *hit m@n* نمایش پست ها
    دوسع عزیز چه کسی گفته خط 128 برای کاربران خانگی اجباری است ؟؟؟
    من خودم خط 1 مگ دارم و اکثر بچه های داخل فروم خط بالای 128 دارند
    این قانون بیخودی میباشد
    دور زدن این قانون از آب خوردن هم راحت تر است
    چون شرکت های اینترنتی میدانند اگر خط 128 را برای کاربرانشان اجباری کنند بسیاری از مشتریانشان را از دست می دهند.
    به همین دلیل راه های زیادی برای این دور زدن وجود دارد ( بهترین راه اینه خط رو اینترنتی شارژ کنید ......)
    من اتصال اولیه خودم 128 هست ولی 256 - 512 و 1 مگ هم شارژ میکنم

در زمینه بازی آنلاین هم بگم که کی گفته تو ایران نمیشه با 128 انلاین بازی کرد ؟؟؟
    بازی کانتر که یکی از بهترین بازی های آنلاین هست زمان اتصال به اینتر نت سر جمع 20 کیلو بایت هم سرعت مصرف نمیکنه ( خیلی فشار بیاره میشه 30 )
    پس میبینین با 128 هم میشه
    ضمنا آمار بازی های آنلاین تو ایران کم نیست

با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sn2h نمایش پست ها
    دوست گرامی این چیزایی که فرمودی کاملا درستن .ولی منظور من از این کامنتها چیزی دیگه بود . اصل منظور رو بگیر داداش خوبم . منظ.رم اینه که ته حرفو بخون .
    با تشکر از شما دوستان گرامی
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    8,615
    سطح
    62
    217
    کاربر انجمن
    در بازی آنلاین سرعت ping مهم است نه پهنای باند .
    اگر اینترنت 2 مگ هم داشته باشیم ولی پینگ بالایی داشته باشد به هیچ عنوان نمی توانید بازی آنلاین بکنید.
    در مورد معتاد بازی هم ما تو خونه یکی داریم که برادر کوچکم هست که حتی ناهار و شامشم پای بازی world of warcraft
    میخوره .
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    :d
    نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    در بازی آنلاین سرعت ping مهم است نه پهنای باند .
    اگر اینترنت 2 مگ هم داشته باشیم ولی پینگ بالایی داشته باشد به هیچ عنوان نمی توانید بازی آنلاین بکنید.
    در مورد معتاد بازی هم ما تو خونه یکی داریم که برادر کوچکم هست که حتی ناهار و شامشم پای بازی world of warcraft
    میخوره .

دوست عزیز دولت اگه دولت باشه باید فروش بازی در سطح شهر هم ممنوع کنن (فقهای گرامی حرام اعلامش کنن) که داداش کوچولوی شما اینقدر معتاد بازی نشه ...:d:d:d
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum game games mag magazine pc play sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم وبسایت سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم تخصصی مجله سخت افزار فروم تخصصی سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار آخرين شماره بازي اخبار فناوری اخبار و بحث بازي اخبار کره جنوبی اخبار پيرامون بازي اخبار بازي اخبار بازي هاي روز اخبار روز بازي بازي بازي هاي روز بازي کم حجم بازي پر حجم بازي جديد بازي روز بحث بحث پيرامون بازي بحث اخبار بازي بحث بازي بحث بازي هاي روز بحث دنياي بازي بحث درمورد بازي تخصصي دانلود بازي سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها