ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    3,649
    سطح
    37
    1
    کاربر جدید

مشکل با گیرنده دیجیتال کمک کنید!

درود
    دوستان چند وقته پیش من یه گیرنده دیجیتال مکسیدر مدل تانگو خریدم
    از زمانی که دارم استفاده میکنم روزها هم شدت و هم کیفیت سیگنال عالیه درحد 90 و 100 درصد اما همینکه غروب میشه کیفیت سیگنال نوسان پیدا میکنه و باعث میشه بطور مدارم تصویر و صدا قطع و وصل بشه! این جریان تا 4-5ر ساعت ادامه پیدا میکنه.خواهش دارم راهنماییم کنید .کلافم کرده
    گمون میکردم دلیلش بادهایی که شب ها اینجا می وزه اما امروز ظهر هم باد شدیدی اومد ولی شبکه ها بدون هیچ مشکل و افت سیگنالی دریافت می شدن!
    ما در شهر شاهرود استان سمنان هستیم .اتن رو هم تو حیاط در ارتفاع 4 متری وصل کردیم که دورش هم هیچی نیست
    سپاس
    امتیازها
    1,662
    سطح
    23
    46
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط reto نمایش پست ها
    درود
    از زمانی که دارم استفاده میکنم روزها هم شدت و هم کیفیت سیگنال عالیه درحد 90 و 100 درصد اما همینکه غروب میشه کیفیت سیگنال نوسان پیدا میکنه و باعث میشه بطور مدارم تصویر و صدا قطع و وصل بشه! این جریان تا 4-5ر ساعت ادامه پیدا میکنه.خواهش دارم راهنماییم کنید .کلافم کرده
    گمون میکردم دلیلش بادهایی که شب ها اینجا می وزه اما امروز ظهر هم باد شدیدی اومد ولی شبکه ها بدون هیچ مشکل و افت سیگنالی دریافت می شدن!
    ما در شهر شاهرود استان سمنان هستیم .اتن رو هم تو حیاط در ارتفاع 4 متری وصل کردیم که دورش هم هیچی نیست
    سپاس
    من هم تلویزیونمون همین طور بود جای تلویزیون را عوض کردیم درست شد=))=))=))=))=))هنوز هم نفهمیدم چه ربطی با جای تلویزیون داشت؟؟؟؟!!!!!؟؟؟
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    تنها دلیل میتونه نویز باشه.نویز یک وسیله ی برقی که غروب ها روشن میشه.... این دوستمون به نکته ی خوبی اشاره کردن.
    وقتی افت کیفیت پیدا کردید تمام وسایل. برقی نزدیک گیرنده رو از برق بکشید و یکی یکی وصل کنید تا منبع نویز مشخص بشه... البته ترانس مهتابی هم نویز ایجاد میکنه اونم امتحان کنید...
    امتیازها
    5,832
    سطح
    49
    92
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reto نمایش پست ها
    درود
    سپاس
    سلام
    خیلی جالبه من هم همین مشکل رو با tv 📺 دارم دقیقا ساعت 9 به بعد و بیشتر توی زمان برنامه دورهمی ، شبکه نسیم میده چه ساعت 9 چ ساعت 11 اینجوری میشه ولی بقیه ساعت ها مثل آینه هست راستی یک چیز جالب وقتی اینجوری میشه و کانال میپره و سیگنال نیست شبکه های fhd یعنی شبکه 3 و ifilm و باقی کانالهای fhd هستند

Sent from Tapatalk
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    شبکه های سه اچ دی و نسیم و ... روی فرکانس دیگری هستن و فرکانسشون با مثلا شبکه یک تا 6 یکسان نیست.ممکنه نویز روی اون فرکانس موثر نباشه.به همین دلیل مشکل ندارن.
    امتیازها
    3,649
    سطح
    37
    1
    کاربر جدید
    مدل مکسیدر "گاندو" هست اشتباهی "تانگو" نوشتم!
    دوستان من همه شبکه هایی که دارم رو از یه فرکانس گرفتم.یعنی یه بار جستجوی خودکار انجام دادم و شبکه های اصلی که میخواستم مثه 1 تا 7 و نسیم و ورزش و ای فیلم و ... اومد فقط استانی ها نیست بجز استان سمنان که نیازی هم بهشون ندارم.میخوام بگم وقتی اینجوری میشه همه شبکه ها نویز پیدا می کنه چه نسیم چه سه و.../
    ماهم سر دوره همی و خندوانه واقعا کلافه میشیم!
    و اینکه هر چی فکر میکنم ما شب ها لوازم برقی خاصی رو اضافه روشن نمی کنیم بجز لامپ های کم مصرف که اون هم از ساعت شش روشنه! امکان داره این نویز از خونه همسایه باشه و اینکه این نویز احتمالی از سر انت باشه؟ خیلی عجیبه .خدایی کلافمون کرده .
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    عزیز شما به صورت اتوماتیک هم سرچ کنید خواسته یا ناخواسته فرکانس شبکه ها متفاوت است... عموما همین کانال های متعارف حداقل روی دو فرکانس متفاوت دریافت میشوند...در مورد مشکلتون از لحاظ علمی و عقلی علت دیگری جز آنکه قبلا عرض کردم بعید و دور از ذهن است...

بله ممکنه از منزل همسایه باشه.
    وقتی تصویر خراب میشه درصد قدرت و کیفیت سیگنال تا چند کم میشه؟
    امتیازها
    3,649
    سطح
    37
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط petrosfataloty نمایش پست ها
    وقتی تصویر خراب میشه درصد قدرت و کیفیت سیگنال تا چند کم میشه؟
    شدت رو همون 90 به بالا می مونه اما کیفیت بین 25 تا 80 نوسان داره و بعضی وقتا کلا تصویر میره و میزنه سیگنال درحد مجاز نمیباشد
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    با درود
    به عنوان یک پیشنهاد تمام اتصالات را چک کنید که هم محکم باشد و هم دچار زنگ زدگی نباشد ....
    شاید در طول روز چون هوا گرم میباشد و با خنک شدن هوا اجسام کمی منقبض میشوند اتصالات مقداری شل شده و باعث افت سیگنال میشود ....
    همچنین از سیم و فیشهای جنس خوب استفاده بکنید ....
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    سلام ، احتمالا چون پارازیت برای از بین بردن امواج ******* ی در شب به اوج خودش میرسه روی گیرنده دیجیتال شما تاثیر منفی میذاره تنها راه تقویت انتن دستگاه دیجیتال هست یا اینکه انتن رو در سمت قرار بدین که پارازیت کمتری دریافت کنه .
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)