ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    6,854
    سطح
    54
    15
    کاربر جدید
    فروشگاه اینترنتی تون بیشتر برای همشهریاتون هستش یا برای کل کشور؟
    اول از همه که ظاهر حرفه ای سایتتون خیلی مهمه.
    دوم نماد اعتماد برای فروشگاه های اینترنتی رو بهیچ وجه فراموش نکنید. این نماد بنظرم باید در تمام صفحات سایت در دسترس باشه. نه اینکه صرفا در صفحه اصلی سایت باشه یا در صفحه "درباره‌ی ما" و ... .
    سوم: روش های خرید و پرداخت و ارسال و عودت کالا و ... رو دقیق بررسی کنید.
    چهارم:
    از برندهای معتبر استفاده کنید. برای مثال برای خرید فلش مموری حتما Adata USB3 هارو چک می کنم و بعد سراغ بقیه میرم.
    برای هارد اینترنال حتما وسترن دیجیتال سری بلک رو اول چک می کنم و بعد سراغ برندهای دیگه میرم.
    موس و کیبرد حتما فراسو رو چک می کنم چون که اعتماد بیشتری نسبت به برندهای دیگه دارم.
    موردم هم Asus و دی لینک و تی پی لینک و کوردیا(فراسو) .

گارانتی ها حتما سایت های فروشگاهی معتبر مثل دیجی کالا ، lioncomputer و فروشگاه رایانه و ... رو حتما بررسی کنید. گارانتی های شناخته شده و معتبر رو شناسایی کنید.

برای محصولات ارزان قیمت اسپیکر و انواع کابل مثل کابل HDMI و کابل مودم و کابل برق و کابل USB پرینتر و ... انواع دی وی دی رایتر و محافظ برق و موس پد و ... هم داشته باشید، بد نیست.
    امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    سلام خدمت عزیزان و خسته نباشید...

خداروشکر مرحله ثبت کالای سخت افزار تقریبا تموم شده و چند روز دیگه هم ثبت نرم افزارها،بسته های آموزشی و کارتون و فیلم هم تموم میشه.

حالا از اساتید در مورد دو امر مهم راهنمایی میخواستم...

یکی اینکه تبلیغات فروشگاه رو از کجاها شروع کنیم بهتر و مفیدتره...؟

دوم اینکه برای اینکه بتونیم آدرس فروشگاه در سرچ گوگل در رتبه بالاتری قرار بگیره باید چیکار کرد...؟ (ینی وقتی یه نفر مثلا در مورد فلش جست و جو کرد چیکار کنیم که فروشگاه ما جرء اولویت های بالا قرار بگیره)
    امتیازها
    10,405
    سطح
    67
    304
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط jansiz hayat نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان و خسته نباشید...

خداروشکر مرحله ثبت کالای سخت افزار تقریبا تموم شده و چند روز دیگه هم ثبت نرم افزارها،بسته های آموزشی و کارتون و فیلم هم تموم میشه.

حالا از اساتید در مورد دو امر مهم راهنمایی میخواستم...

دوم اینکه برای اینکه بتونیم آدرس فروشگاه در سرچ گوگل در رتبه بالاتری قرار بگیره باید چیکار کرد...؟ (ینی وقتی یه نفر مثلا در مورد فلش جست و جو کرد چیکار کنیم که فروشگاه ما جرء اولویت های بالا قرار بگیره)
    دوم اینکه برای اینکه بتونیم آدرس فروشگاه در سرچ گوگل در رتبه بالاتری قرار بگیره باید چیکار کرد...؟
    ایشالا به سلامتی در مورده این سوالتون باید بگم به نظر من در کنار فروشگاه اینترنتیتون وبسایتی رو با ساب دامین ایجاد کنید . در اون به تولید محتوا درباره سخت افزار و مقالات بپردازید ، در تولید محتوا سئو را رعایت کنید.
    و مهم ترین مورد ==> بک لینک بخرید (مهم ترین پارامتر در رتبه سایت)
    با وجود اینکه همه الان دارن میگن بک لینک مطابق با الگوریتم های گوگل نیست ولی شما به این حرفا توجه نکنید

این عکسه فوتر یک انجمن معروفه که شاید بشناسید و برام جالب بود که چرا این دو سایت معروف بجای اینکه پول تبلیغات بنری بالای انجمن رو بدن با همون قیمت بنر اومدن پایینه فوتر بین این همه لینک یه تبلیغاته Text گذاشتن ، بعد متوجه شدم این انجمن این لینک هارو به صورت Follow قرار میده یعنی بک لینک محسوب میشه در نظر داشته باشید اگر لینک به صورت Nofollow در سایتی قرار داده بشه دیگه جنبه بک لینک رو نداره و فقط جنبه تبلیغاته کلیکی پیدا میکنه ، خوب این لینک ها خیلی عالین و رتبه سایت رو خیلی در گوگل بالا میاره.
    البته به نظر من بعد از همه کارهای سئو که انجام دادید سراغ بک لینک برید
    تو پست قبلیم در این مورد توضیحاتی دادم سایت هایی با بازدید بالا رو تارگت داشته باشید بعد بیاید بررسی کنید چه کسانی مخاطب اصلی این سایت ها هستند ؟
    آیا به درده شما میخورن ؟ آیا از سخت افزار سر در میارن ؟
    شما باید سایت های هدفت رو بسنجی و ببینی که کاربران این سایت با چه انگیزه و هدفی وارد این سایت میشن !؟
    آیا تبلیعاته شما به زمینه فکریشون نزدیک هست ؟
    آیا اگر تبلیغاته شمارو ببینن به اون اعتنایی میکنن ؟
    آیا کاربرانی غیر مبتدی هستن که ترسی از خرید اینترنتی ندارن ؟
    (به طور مثال : افرادی که وارد انجمن تفریحی X میشن رو در نظر بگیرید , خواهید دید که اکثریتشون حتی نمیتونن درست کامنت بزارن مشخصه که این افراد حتی نمیدونن سخت افزار چیه )

اگر هم میخاید تبلیغات خارج از نت داشته باشید نظر من بیلبورد های تبلیغاتی هست نه پوستر و اعلامیه چون به نظرم بازدهی بالایی ندارن
    امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen70 نمایش پست ها
    دوم اینکه برای اینکه بتونیم آدرس فروشگاه در سرچ گوگل در رتبه بالاتری قرار بگیره باید چیکار کرد...؟
    ایشالا به سلامتی در مورده این سوالتون باید بگم به نظر من در کنار فروشگاه اینترنتیتون وبسایتی رو با ساب دامین ایجاد کنید . در اون به تولید محتوا درباره سخت افزار و مقالات بپردازید ، در تولید محتوا سئو را رعایت کنید.
    و مهم ترین مورد ==> بک لینک بخرید (مهم ترین پارامتر در رتبه سایت)
    با وجود اینکه همه الان دارن میگن بک لینک مطابق با الگوریتم های گوگل نیست ولی شما به این حرفا توجه نکنید

این عکسه فوتر یک انجمن معروفه که شاید بشناسید و برام جالب بود که چرا این دو سایت معروف بجای اینکه پول تبلیغات بنری بالای انجمن رو بدن با همون قیمت بنر اومدن پایینه فوتر بین این همه لینک یه تبلیغاته Text گذاشتن ، بعد متوجه شدم این انجمن این لینک هارو به صورت Follow قرار میده یعنی بک لینک محسوب میشه در نظر داشته باشید اگر لینک به صورت Nofollow در سایتی قرار داده بشه دیگه جنبه بک لینک رو نداره و فقط جنبه تبلیغاته کلیکی پیدا میکنه ، خوب این لینک ها خیلی عالین و رتبه سایت رو خیلی در گوگل بالا میاره.
    البته به نظر من بعد از همه کارهای سئو که انجام دادید سراغ بک لینک برید
    تو پست قبلیم در این مورد توضیحاتی دادم سایت هایی با بازدید بالا رو تارگت داشته باشید بعد بیاید بررسی کنید چه کسانی مخاطب اصلی این سایت ها هستند ؟
    آیا به درده شما میخورن ؟ آیا از سخت افزار سر در میارن ؟

اگر هم میخاید تبلیغات خارج از نت داشته باشید نظر من بیلبورد های تبلیغاتی هست نه پوستر و اعلامیه چون به نظرم بازدهی بالایی ندارن
    واقعا ازتون متشکرم بابت حوصله ای که در راهنمایی بنده به خرج دادین...

حتما در مورد نکات ارزشمندی که بیان کردین تحقیق و عملی میکنم
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    به رابط وب سایت فروشگاه apknite مراجعه کنید
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)