ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن

Unhappy ایراد اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس در باز کردن صفحات

با سلام خدمت دوستان گلم ، حتما یادتون هست که چند وقت پیش مشکلی در یاهو بود که معروف شد به صفحه سفید یاهو ! الان من اون مشکلو به نوعی دیگر دارم ، ie 9 باز میشه ولی وقتی آدرسی رو وارد میکنی صفحه لود میشه اما روبه روی من چیزی جز صفحه سفید خالی نمایش داده نمیشه ! فایرفاکسم که کلا موقع باز شدن درست باز نمیشه و یاهو مسنجرم هم باز میشه اما insider و pm هر دو صفحات سفیدی رو نشون میدن !
    نکته اینجاست که اون روش قبلی جواب نداد ! قسمت advanced ie هم جواب نداد ، ویروسی هم در سیستم نیست، گرچه با غیر فعال کردن eset هم چیزی درست نشد ! فقط گوگل کروم درست کار میکنه !!!!!!!
    لطفا راهنمایی کنید، ممنون از همه دوستان
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوست عزیز مشکل از شما و مرورگرتان نیست. همه این موارد برای من نیز وجود دارد و تنها دلیل آن، سرعت بسیار پایین اینترنت است که به مرورگر اجازه لود کامل صفحات را نمی دهد. بهترین مرورگر در چنین شرایطی همان گوگل کروم است/
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    دوست عزیز من جدیدا با فایرفاکس مشکل دارم
    سرعت دانلودم 130 هست
    ولی پیج رو نمیتونه درست حسابی باز کنه ( واقعا مسخره هست )

نمیدونم مشکل از کجاست

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    جواد جان این مشکل بنده هم هست، البته من برای دانلود یک فایل 70 مگابایتی، امروز 4 ساعت و 30 دقیقه انتظار کشیدم و سرعت دانلودم حتی از 5 کیلو بایت هم فراتر نرفت!
    البته زمانی هم که سرعت دانلود مناسب باشد به 250 کیلوبایت می رسد ولی مشکل باز شدن صفحات وجود دارد که مشکل از جایی دیگر است!!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    جواد جان این مشکل بنده هم هست، البته من برای دانلود یک فایل 70 مگابایتی، امروز 4 ساعت و 30 دقیقه انتظار کشیدم و سرعت دانلودم حتی از 5 کیلو بایت هم فراتر نرفت!
    البته زمانی هم که سرعت دانلود مناسب باشد به 250 کیلوبایت می رسد ولی مشکل باز شدن صفحات وجود دارد که مشکل از جایی دیگر است!!
    نه حسام جان
    من خط 1 مگ دارم
    و سرعتم همیشه ثابت هست
    همیشه 130 کیلو بایت هست
    حتی تو 6 ساعت دانلود رایگان

حدود 1 سال هست از اندیشه خط گرفتم
    حتی یک بار هم سرعتم پایین نیومده
    همیشه همون سرعت اولیه بود

ولی جدیده فقط نمیتونم پیج باز کنم
    سرعت دانلود 130 هست
    دیشب داشتم دانلود میکردم

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل از شما و مرورگرتان نیست. همه این موارد برای من نیز وجود دارد و تنها دلیل آن، سرعت بسیار پایین اینترنت است که به مرورگر اجازه لود کامل صفحات را نمی دهد. بهترین مرورگر در چنین شرایطی همان گوگل کروم است/
    نه جناب مدیر عزیز ، خط من 2 مگه ، اصلا سرعتم کم نیست ، سرعت دانلودم 200 به بالاست ، همونطور که توضیح دادم این مشکل قبلا به شکل دیگه ای بود که با پاک کردن یک کلید رجیستری درست میشد ، الان حتی بیبیلون هم نتایج ترجمه رو نشون نمیده یا تون آپ یوتیلیتی هم نمیتونه صفحاتشو باز کنه!
    امتیازها
    507
    سطح
    10
    175
    کاربر انجمن
    دوست عزیز مشکل اصلی از اینترنت کشورمونه و به مرورگر ها زیاد ربطی نداره . من هم با اینترنت در برخی موارد به دلیل کم کردن سرعت و یا بستن بعضی پورت ها با مشکل مواجه میشم ( اینم می تونه دلیلش باشه ) ولی باید بسوزیم وبسازیم .

درباره ی رجیستری منم شنیدم اینم ممکنه باشه

و اینکه به عنوان یه دوست به همه ی عزیزان مرورگر opera next 12.00 Alpha رو توصیه می کنم .
    ویرایش توسط TideHunter : 2012/01/03 در ساعت 22:28
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط TideHunter نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل اصلی از اینترنت کشورمونه و به مرورگر ها زیاد ربطی نداره . من هم با اینترنت در برخی موارد به دلیل کم کردن سرعت و یا بستن بعضی پورت ها با مشکل مواجه میشم ( اینم می تونه دلیلش باشه ) ولی باید بسوزیم وبسازیم .

درباره ی رجیستری منم شنیدم اینم ممکنه باشه

و اینکه به عنوان یه دوست به همه ی عزیزان مرورگر opera next 12.00 Alpha رو توصیه می کنم .
    دوست عزیز اگه اینجا dislike داشت حتما بهتون میدادم !
    دوستان ایرادو بخونن بعد نظر بدین!
    یه کم سرچ کنید بعد .............
    این مشکل اعصاب منو خورد کرده حسابیییییییییییی
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوست عزیز وقتی از اینترنت نیست و از ویروس هم نباشه و نرم افزارهایی که نصب میکنی مشکل ندارن به فکر نصب ویندوز باش سپاس

امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    وضعیت اینترنت اینجانب با مشکل قطعی مکرر مواجه است از این رو از کلیه دوستان بابت عدم حضور عذر خواهی میکنم

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع