ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    امتیازها
    507
    سطح
    10
    175
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidparsafar نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه اینجا dislike داشت حتما بهتون میدادم ! دوستان ایرادو بخونن بعد نظر بدین!یه کم سرچ کنید بعد ............. این مشکل اعصاب منو خورد کرده حسابیییییییییییی
    دوست عزیز شما مشکل یاهو رو مطرح کردین منم چیزی که می دونستم رو بیان کردم و یه توصیه هم داشتم نمیدونم چی شما رو اینقدر ناراحت کرده . برادر عزیز نگران نباش این طور نظر دادن از 100 تا dislike بد تره !!!!!.
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط TideHunter نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مشکل یاهو رو مطرح کردین منم چیزی که می دونستم رو بیان کردم و یه توصیه هم داشتم نمیدونم چی شما رو اینقدر ناراحت کرده . برادر عزیز نگران نباش این طور نظر دادن از 100 تا dislike بد تره !!!!!.
    lمن اعصابم از دست سیستمم خورده نه از شما ، دوستان گلم ویندوز هیچ مشکلی نداره ! فقط اون چندتا نرم افزار ایراد پیدا کردن ، مشکل از ویروس هست مطمئناً ، دیروز bitdefender نصب کردم اما چون باید میومدم دانشگاه نرسیدم تستش کنم ، قبلا هم شبیه این مشکل برام پیش اومده بود که با حذف یک کلید در رجیستری درست میشد اما این بار مشکل با اون کار حل نمیشه
    امتیازها
    1,248
    سطح
    19
    171
    کاربر انجمن
    دوست عزیز مشکل از اینترنته اگه میتونی با وی *-*پی*-* ان*-* وصل شو مشکلت حل می شه
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    اینجانب چند وقته که از ویروسیاب nod32 ورژن 5 اینترنت سیکوریتی استفاده می کنم و هیچ گونه مشکلی برام پیش نیومده راحت هر چند ساعت بروز رسانی اتوماتیک میشه سپاس
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    قبلا با این ترفند مشکل حل میشد که براتون مینویسم اما الان نمیشه !
    شاید شما هم به این مشکلی که چند وقته شایع شده و اعصاب خیلی ها رو خورد کرده برخورد

کرده باشید.مشکل صفحه سفید یاهو مسنجر .میتونید پیام رو بنویسید ، ارسال هم میشه ولی

نمیتونید هیچ پی ام یا آفی رو ببینید و فقط یه صفحه سفید اعصاب خورد کن جلوتون باز میشه

این مشکل نه از ویروسه نه تروجان و نه از ورژن مسنجر شما . مشکل درست از زمانی شروع

میشه که اینترنت اکسپلورر 9 بتا رو نصب میکنید و با پاک کردن اون هم از بین نمیره

اما جهت رفع این مشکل:
    ابتدا به منوی Start بروید و عبارت cmd را وارد نمایید.
    حال (ترفندستان) بر روی cmd.exe راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید (این کار را بایستی حتماً انجام دهید)
    اکنون در پنجره Command Prompt ابتدا دستور زیر را وارد کرده و Enter بزنید:
    regsvr32 jscript.dll
    سپس دستور زیر را وارد نموده و Enter بزنید:
    regsvr32 vbscript.dll
    مشکل با انجام این کار حل خواهد شد.

دقت کنید که در صورتی که مشکل حل نشد، دو دستور زیر را نیز در محیط CMD وارد کنید:
    regsvr32 msxml3.dll
    regsvr32 scrrun.dll

در صورتی که مشکل باز هم حل نشد، آخرین نسخه Java Runtime Environment را از سایت www.java.com دانلود نموده و نصب کنید. سپس دستورات فوق را مجدداً وارد نمایید.

راه‌حل دیگر:
    در صورتی که این ترفند موجب حل مشکل نشد و یا اینکه اصلاً این مشکل به دلیل نصب IE 9 حادث نشده بود، این ترفند را اجرا کنید:
    بر روی منوی Start کلیک کنید و عبارت regedit را وارد نمایید.
    پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
    اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
    پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه‏اندازی کنید.
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن

این مشکل نه از ویروسه نه تروجان و نه از ورژن مسنجر شما . مشکل درست از زمانی شروع

میشه که اینترنت اکسپلورر 9 بتا رو نصب میکنید و با پاک کردن اون هم از بین نمیره
    دوست عزیز شما به نوشته های خودتون دقت بفرمایید !

l مشکل از ویروس هست مطمئناً ، دیروز bitdefender نصب کردم اما چون باید میومدم دانشگاه نرسیدم تستش کنم ، قبلا هم شبیه این مشکل برام پیش اومده بود که با حذف یک کلید در رجیستری درست میشد اما این بار مشکل با اون کار حل نمیشه
    یک بار مینویسید از ویروسه و بار دیگر مینویسید از ویروس نیست دوست من اگر می گویی از نرم افزار اینترنت اکسپلورر 9 هست پس چرا نصب می کنی که با مشکل مواجه میشی نصب کردن یک نرم افزار با حذف کردن اون فرق داره شما برای حذف یک نرم افزار بصورت کامل باید از نرم افزارهایی مانند Advanced Uninstaller PRO 10 که بهترین در نوع خود هست استفاده کنی که حتی فایلهای ریجستری نرم افزار نصب شده را حذف می نماید با تشکر
    ویرایش توسط doom2009 : 2012/01/07 در ساعت 18:45

امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    دوست عزیز من ، اون یه ترفند بود مه از سایت ترفندستان گرفته شده که من برای اینکه بیشتر به موضوع پی ببرید براتون نوشتم ، فقطم قسمت آخرش به درد می خوره یعنی این :
    پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
    اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
    پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه‏اندازی کنید.
    اما این بار موضوع فرق میکنه ، من که براتون توضیح دادم که فرق داره با دفعه قبلی !
    به جای ایراد گرفتن از حرفای من راه حلی پیدا کنید لطفا !!
    تا امروز من متوجه شدم که مشکل از یه سری spyware هست که مرورگرها و کلا هر چیزی که از java استفاده میکنه رو یه جورایی از کار می اندازه ،
    اوکی دوستان ؟
    این انجمن مدیر نداره؟؟؟؟؟
    انتظارم از بچه های سخت افزار بیشتر از این حرفا بود
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوست من اگر اطمینان داری که از spyware هست که این مشکل را برای شما بوجود آورده توصیه می کنم از این نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware به همراه آنتی ویروس استفاده کنی و بعداز آپدیت نمودن نرم افزار سیستم خود را یکبار با این نرم افزار اسکن کن این نرم افزار احتیاج به تعریف ندارد بر روی سیتم اینجانب به همراه nod32 اینترنت سیکوریتی نصب میباشد برای دانلود نرم افزار این نرم افزار می توانید از لینک زیر استفاده نمایید سپاس

http://www.softgozar.com/WebPage/Sof...SoftwareId=888

امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    و در مورد اینکه این که چرا راه حلی برای مشکل شما پیدا نمی کنند ببینید دوست من اگر چنین مشکلی برای کسی بوجود نیامده باشد پس یقینا دنبال راه حل نمی گردد فکر کنم تا الآن چنین مشکلی برای دوستان سخت افزار به وجود نیامده اینجانب که فکر می کنم اگر مشکل شما با نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware حل نشد اولین کاری که باید انجام دهید این هست که نرم افزار Advanced Uninstaller PRO 10 را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید بعد از نصب این نرم افزار یکبار دیگر اینترنت اکسپلورر 9 را نصب و توسط این نرم افزار Advanced Uninstaller PRO 10 حذف نمایید سپاس

http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=588&Title=Adva nced%20Uninstaller%20PRO%2010.5.5

امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام ممنون از سایتتون
    جدیدا همه لینک هام با اکسپلوره باز میشه. مثل لینک هایی که تو دانلود منیجرم گذاشتم تا بعد دانلود کنم با اکسپلوره باز میشه و خرابش می کنه یا میلی که از مسنجرم بهم نشون میده با اکسپلوره باز میشه. از کجا باید اکسپلوره رو غیر فعالش کنم؟ ممنون می شم
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع