ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کارت گرافیک را انتخاب می کنید؟

رأی دهندگان
40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Nvidia GTX 1060

28 70.00%
  • AMD RX 480

9 22.50%
  • AMD RX 470

1 2.50%
  • AMD RX 460

0 0%
  • Nvidia GTX 1070

3 7.50%
  • Nvidia GTX 1080

1 2.50%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 68
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    خیلی ممنونم از amd که تمام امیدهای ما رو نا امید کرد
    آقا حد القل قیمتشو بزار 800 تا 900 به جا 960 مردم بخرنش

پلاریس 10 این همه قرار بود به در کننده1080از بازار رقابت باشه یه معماری جدید که میخواست خنک تر قوی تر و حتی ارزونتر از نسل قبل خودش باشه اینه حال و روزش ! فقط خدا نجاتش بده

امیدوارم حدالقل مشکل دما و مشکل مدار تغذیه حل بشه تو کاستوم و یه قیمت خوب بخوره اگه پولمون به 1060 نرسید بتونیم اینو بخریم

هرچند با تفاوت قیمتی کمی که فعلا دارن پرداخت پول بیشتر برای 1060 خیلی ایمن تر و به صرفه تر به نظر میاد
    امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    تو سایت اصلی یکی از دوستان نوشته : در تایپیک مربوطه یکی اعتراف کرده فن AMD هست !

مگه جرم کردم ؟ والا
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    اگه گیمر هستید 1060 رو انتخاب کنید
    اگه برنامه نویس هستید و با محاسبات سنگین سرو کار دارید RX480 که البته باهاش گیم هم میشه زد
    من خودم شخصا برای گیم از انویدیا استفاده میکنم و برای کارهای محاسباتی از AMD و تو این بحث AMD رغیب نداره

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-Katana نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از amd که تمام امیدهای ما رو نا امید کرد
    آقا حد القل قیمتشو بزار 800 تا 900 به جا 960 مردم بخرنش

پلاریس 10 این همه قرار بود به در کننده1080از بازار رقابت باشه یه معماری جدید که میخواست خنک تر قوی تر و حتی ارزونتر از نسل قبل خودش باشه اینه حال و روزش ! فقط خدا نجاتش بده

امیدوارم حدالقل مشکل دما و مشکل مدار تغذیه حل بشه تو کاستوم و یه قیمت خوب بخوره اگه پولمون به 1060 نرسید بتونیم اینو بخریم

هرچند با تفاوت قیمتی کمی که فعلا دارن پرداخت پول بیشتر برای 1060 خیلی ایمن تر و به صرفه تر به نظر میاد
    اشتباهشون روی عدم کنترل قیمت بود.اگر قیمت رو حداقل کمتر میزاشتن باز شانش بیشتری داشت.یا اینکه همه ما میدونیم که این تراشه به 8 گیگابایت حافظه نیازی نداره.استفاده از 6 گیگابایت حافظه می تونست باز در کاهش قیمت تاثیر داشته باشه.البته من خودم به شخصه فکر میکنم تراشه های حافظه GDDR5 دیگه ارزون درمیان چون AMD در 4 گیگابایتی هاش هم از 8 گیگابایت استفاده کرده بود!هنوز هم دلیل اش رو نمیدونیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezasam1 نمایش پست ها
    تو سایت اصلی یکی از دوستان نوشته : در تایپیک مربوطه یکی اعتراف کرده فن AMD هست !

مگه جرم کردم ؟ والا
    رضاسام جان ما یه سری رقیب که خوب داریم میدونید همه،برخی از دوستان که شناسایی هم شدند که از این مجموعه ها هستند.اما خوب از این هم که بگذریم بنده با هدف ترویج درج نظرات به طور مودبانه،لینک این تاپیک رو در سایت گذاشتم.امیدوارم قدم خوبی در راه فرهنگ کشور برداشته باشم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

مگه جرم کردم ؟ والا
    شما عزیز دلی رضا جان، هر چی شما دوست داشته باشی ما هم دوسش داریم.

ناگفته نماند من با AMD به کامپیوتر علاقمند شدم.
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته

مگه جرم کردم ؟ والا

رضا جان،

با اینکه به نوعی off topic هست ولی لازم دیدم اینو عرض کنم خدمت شما و دوستان.

اولا که به قول شما جرم نیست. در واقع میشه گفت قضاوت کردن در مورد دیگران و انگ زدن بهشون بر اساس ترجیحات و سلایق شخصی کار درستی نیست.

اتفاقا آفرین به کسی که شجاعانه و صادقانه علاقه ش رو به یک برندی ابراز می کنه.

با اینکه قبلا گفتم و باز هم میگم شخصا به نظرم تعصب روی برند توجیه پذیری چندانی نداره. به خصوص در مورد قطعات کامپیوتر باید بر اساس نقاط قوت و صعف هر مدل از قطعه ی مورد نظر انتخاب کرد نه اسم و برند و اینها.

برای کسی که حداقل صادقانه میگه که به برند خاص تعلق خاطر داره و سرنوشت اون برند براش مهمه احترام قائلم.
    امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    من ناراحت نشدم از حرف ایشون اتفاقا" این دوست عزیز بنده رو عاشق برند AMD معرفی کردند

فقط نمیدونم چرا از کلمه اعتراف استفاده کردند شاید کسی رو تا الان ندیدن که فقط به خاطر علاقه به یک برند هزینه کنه

یکی از دلایلی که AMD باعث سرخوردگی طرفدارنش میشه این هست که

وقتی محصولی میسازه نمیگه این از نسل قبلم قویتر هست میگه دوتا RX480 بخرید هم 1080 رو شکست میدین هم پس انداز میکنید

وقتی داستان واقعی میشه هم ابروی خودش میره هم فن هاش سرخورده میشن حالا اگه میگفت از R9 380 قویتر هست دیگه اینطوری نمیشد

ممنون از لطف شما دوستان
    ویرایش توسط Rezasam1 : 2016/07/28 در ساعت 23:11
    امتیازها
    173
    سطح
    3
    15
    کاربر جدید

مگه جرم کردم ؟ والا
    سلام رضا جان اون کسی که ناراحتتون کرده من بودم که در واقع برداشت شما از حرف های من اشتباه بوده و یا اینکه من منظورم رو بد نوشتم در هر صورت عذر میخوام قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و بیشتر اتفاقا قصدم این بود که علاقه مند بودن به یه برند رو نشون بدم و خواستم بگم که یه نویسنده سایت نمیتونه مثل شما آزادانه حرفش رو رک بزنه و احتیاج به انواع و اقسام پرتاب اطلاعات داره تا بتونه بدون به وجود اومدن حاشیه در سایت یا هر جا حرفش رو برسونه و چون یکی از دوستان اشاره کرده بود که آقای آریایی دارن طرف انویدیا رو میگیرند یا همون فن هستند من خواستم این دوستمون رو متوجه کنم که آقای آریایی مثل دوستمون رضا که نیومدند بگن که مثلا انویدیا اینجوره و فقط انویدیا و این حرفها و حتی به این هم اشاره کردم که در حالت افراطی اگه کسی خیلی اسرار داره به کسی بگه فن نباید به یه نویسنده که با سند و مدرک حرفشون رو میرسونن بگه و میتونن نهایتا به علاقه مندان دو آتیشه بگن فن آقا یکی ممکنه به یه برندی اونقدر علاقه داشته باشه که به قول خودتون حتی اگه بدونه به ضررش میشه هم انتخاب خودش رو میکنه و مطمنا لذتش رو هم میبره و اون حرف هایی که زدم که گفتم اشتباه میکنید و حرفتون رو قبول نداشتم به خاطر این بود که شما در حین این که طرفداریتون رو از amd اعلام کرده بودید اما طوری در مورد amd گفته بودید که اولش فکر کردم دارید amd رو تخریب میکنی و این شد که همین الان هم میگم شرکت amd اونقدرها هم به مشکل برنخورده که با کمک های مردمی بخواد سر پا بمونه چون نظر شما دو حالته بود یعنی هم علاقه شدیدتون رو به amd میرسوند وهم amd رو داشتین خیلی معذرت میخوام ذلیل نشون میدادید که لازم شد نظرم رو اونجا بگم که کسی به اشتباه نیافته و دیدشون به شرکت amd اینطور نشه که فکر کنند amd یه شرکت محتاج و ذلیله واگه بنده با نظرم شما رو ناراحت کردم عذر میخوام دوست عزیز باور کنید قصد من اصلا برداشتی که شما کردید نبوده . موفق باشید
    امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    من صحبت هامو کمی طنزآمیز می نویسم حالا شاید جدی خوندین اون والا آخر رو واسه طنزش زدم

بله AMD بدون ماهم میتونه سرپا بمونه ولی نه در بخش PC در بخش طراحی پردازنده برای مایکروسافت و سونی و... میتونه باقی بمونه

اگه طرفدارانش محصولاتی مثل SSD - CPU - VGA رو نخرن بازم میتونه در بخش PC سرپا بمونه ؟ فروش داره که تولید میکنه

اگه من و امثال من نخریم مطمئن باشین بازار PC رو از دست میده و فاتحه
    امتیازها
    173
    سطح
    3
    15
    کاربر جدید
    درسته فرمایش شما ، و همین موضوع برای انویدیا هم پا برجاست و هر کدام از علاقه مندان انویدیا اقدام به خرید محصولاتش نکنند نابود میشه و در واقع شاید تعداد خیلی کمی مثل شما به قول خودتون با تعصب خرید رو انجام میدین که یه چیز کاملا شخصی هم هست ولی به نظر شما حالا نمیگم تعدا خیلی زیادی همون 25 درصد فروش amd فکر میکنید فقط به خاطر این بوده که مثلا 2 میلیون نفر یدفعه با هم تصمیم گرفتند که با خرید قطعات amd اون رو سر پا نگه دارند خوب نمیشه و منطقی نیست پس همون یه مقدار فروش کمی هم که داشته به خاطر قابلیت های خوبی بوده که amd تو قسمت مربوط به خودش پتانسیل بهتری داشته و باعث انتخاب این 25 درصد مصرف کننده شده و شاید تعداد خیلی کمی مثل شما قصد کمک به amd رو داشته که نمیتونه برای amd کار ساز باشه پس شرکت amd بایست با تدبیر و قدرت بیاد جلو در غیر اینصورت این خریدهای از سر دل سوزی 1 درصد هم کمکش نمیکنه مثل سونی سری z
صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 68

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)