ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

تم و پلاگین پیشنهادی برای VB5

سلام خدمت کاربران و دوستان عزیز

به زودی انشاالله انجمن رو به VB5 آپگرید میکنیم.

از این جهت هم تم انجمن عوض خواهد شد و هم میتوانیم پلاگین های مخصوص VB5 را تهیه کنیم.

از آنجا که این تغییرات همگانی خواهد بود، از شما هم در خواست میکنم نظراتتون رو برای تم انجمن VB5 و یا پلاگین مخصوص VB5 پیشنهادی ارائه کنید، که نظرات جمیع دوستان اعمال شود.

با تشکر.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام آرمین جان

پیشنهاد من: http://www.vbstyles.com/modern-pink-...-skin-i65.html

اینا هم هست: http://www.vbstyles.com/vbulletin-5x-skins-c7.html
    ویرایش توسط ErfanDL : 2016/07/07 در ساعت 11:16

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    https://www.sultantheme.com/vbulleti...tail-401-5.htm

این جا هم چند تا هست، شبیه LED RGB هستش.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام به همگی عزیزان و مدیران گرامی
    پیشنهاد من برای تم :

https://themeforest.net/item/quarto-...-theme/8927184
    و
    https://themeforest.net/item/paper-f...21910?s_rank=2

اینم دوتای دیگه در رنگ های مختلف به دو صورت Fixed و Fluid :

http://www.purevb.com/vbulletin-skins/vbulletin-5/

اینم یکی دیگه :
    http://forgedsoft.com/flow_theme_style_for_vbulletin_5

در مورد پلاگین باید عرض کنم پلاگین های منتشر شده برای VB5 زیاد متنوع نیست و متاسفانه پلاگین بازارچه هم فعلاً برای VB5 عرضه نشده . با توجه به اینکه عمده فعالیت فروم مشاوره هست ، اهمیت و ضرورت نصب پلاگین Ajax که بدون رفرش پست های جدید نمایش داده بشن میشه گفت در برهه زمانی فعلی از بازارچه هم مهمتره . چون پلاگین بازارچه ، کاراییش در دراز مدت نشون میده .
    عمده پلاگین های VB5 اینها هست :

http://www.vbulletin.org/forum/forumdisplay.php?f=258

پ.ن : دو لینک اول
    رو باید با قندشکن باز کنید
    ممنون از همگی . @};-

امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سلام به همه دوستان عزیز

در حال حاضر در حال انجام کاری روی پوسته وب سایت سخت افزار هستیم اما طبق برنامه ریزی به طور حتم در مرحله بعدی تغییر ساختار فروم و نسخه وی بی در برنامه هستش. از همگی می خواهم با دقت موارد را بررسی کنید تا یک کار خوب در نهاییت بدست بیاد. به طور حتم این تغییر انجام میشه و من در برنامه نهایی گذاشتمش. فقط به همفکری همه نیاز داریم.

مرسی
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    10,405
    سطح
    67
    304
    کاربر انجمن
    من هم نظرم رو تم دومی هست که عقاب معرفی کردن
    یه پیشنهادی هم داشتم که چرا از زنفورنو استفاده نمیکنید از نظر زیبایی +‌ تنوع پلاگین و قالب حرف اول رو میزنه اکثر انجمن های حرفه ای هم از زنفورنو استفاده میکنن مثلا IGN یا BigSoccer
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen70 نمایش پست ها
    یه پیشنهادی هم داشتم که چرا از زنفورنو استفاده نمیکنید از نظر زیبایی +‌ تنوع پلاگین و قالب حرف اول رو میزنه اکثر انجمن های حرفه ای هم از زنفورنو استفاده میکنن مثلا IGN یا BigSoccer
    سلام محسن جان
    اول ممنون از نظرت در خصوص پوسته و اون مورد رو در نقل قول نیاوردم اما در مورد این بخش از نظرت باید بگم مرسی از پیشنهادت .
    در کل با حرفه ای تر بودن CMS رنفورو کاملاً موافقم و شکی در این قضیه نیست اما چند مسئله وجود داره این وسط که باید بهش توجه کرد
    1. یک مورد بحث عادت و تطابق پذیری کاربران و حتی مدیران انجمن هست . واقعیت اینه که تطابق پذیری ما ایرانی ها با یک سیستم و پلتفرم جدید در هر حوزه ای بسیار سخت انجام میشه و وقتی بهش عادت می کنیم حاضر نیستیم و برامون خیلی سخته چیزی که کلی زمان برده تا باهاش جور شدیم رو رهاکنیم و بریم سراغ یک سیستم دیگه . برای این فرومی که من و شما که کاربر هستیم و مدیران قدیمی و فعلی در حال استفاده ازش هستبم زحمت و وقت زیادی گذاشته شده تا به یک وضعیت استیبل رسیده .حالا این وضعیت استیبل معنیش لزوماً شرایط دلخواه و آرمانی و مورد نظر ما نیست اما کلی وقت گذاشته شده تا بخش های Admin CP ترجمه شده توسط مدیر فنی و مدیریت کل سابق جناب شالیکاریان عزیز و بعد هم کلی تغییرات مدیران بخش ها داشتیم . مدیر کل فروم تغییر پیدا کردند و آرمین جان منصوب شدند و خلاصه زمان زیادی گذاشته شده تا خود مدیران(اعم از مدیر ومدیران بخش ها ) با پنل عادت کنند و موارد مورد نیازشون رو بتونند باهاش کار کنند .
    برسیم به کاربر ها ! تاپیک اخراجی های فروم سند خوبی برای اثبات تطابق پذیری دشوار و کم دقتی کاربران هست . چقدر کاربر از دست رفته تا بحث طرح سؤال در بخش صحیح و مرتبط جا بیفته اما باز هم این اشتباهات به صفر نرسیده و نخواهد رسید ! اما خوشبختانه بسیار کمتر از قبل شده .
    واقعیت این هست عامه مردم که سؤالاتی در حوزه های مختلف دارند اصلاً از وجود چیزی به نام فروم برای طرح سؤال یا دریافت خدماتی خاص مثل مشاوره یا بازارچه بی خبرند . بارها و بارها اتفاق افتاده سؤالاتی از داخل وب سایت رو ارجاع دادیم به فروم طرف یا روش نشده بگه یا صراحتاً اعلام کرده با محیط فروم آشنایی نداره و نمیدونه چطور باید از فروم استفاده کنه و با ارجاع به فروم، کلاً بی خیال طرح سؤال و حل کامل مشکلش یا رسیدن به جواب مشاوره خریدش شده !
    کاربرانی هم که فروم سر و کار زیادی دارند درسته بالاخره نیاز دارند و هرطوری هست به قول معروف نصفه و نیمه و دست به عصا با CMS های مختلف فروم ها من جمله VB یا IPB یا Xenforo عادت پیدا می کنند اما با یکی از این CMS ها بیشتر از بقیه مچ میشن و چون تنوع فروم های VB در کشور بیشتر هست معمولاً سریعتر بهش عادت می کنند .
    در مورد مدیران هم عرض کردم چون خودم زمانی بین مدیران بودم تا حدودی در جریانم ، زمان زیادی صرف شده تا به کارهای مختلف مدیریتی و نحوه کار با پنل و ابزارهای در اختیار هریک از مدیران با سطوح مختلف دسترسی به سطح قابل قبولی برسه در این بین بعضی مدیران اگر تجربه قبلی داشته باشند برفرض ، سریعتر مچ شدند و اگر کسی اصلاً تجربه نداشته زمان بیبشتری صرف شده تا به ابزار در دسترسش عادت کنه .
    2. از طرف دیگه در صورت انتخاب زنفورو ، پروسه آپدیت تا استیبل شدن فروم از بعد فنی ، رفع ایرادات فنی ، ترجمه بخش ها و .... زمان بسیار بیشتری به نسبت VB میبره که چندان در شرایط فعلی رکود عمومی اکثر فروم ها به صلاح نیست.
    3. مورد بعد این هست انتقال از VB به Xenforo آیا تلفاتی در پی داره برای انجمن یا خیر ؟ شما ببینید تاپیک های جامعی که پیشرفت زیادی داشتند مثل پرسش و پاسخ عمومی سخت افزار و سند و رزومه فروم محسوب میشن و بالاترین جایگاه رو در بین بخش ها و تاپیک های مختلف همین فروم در گوگل دارند ، آیا در صورت انتقال به یک CMSدیگه لینکشون Miss نمیشه ؟! این مورد به احتمال خیلی زیاد پیش خواهد اومد .
    البته موضوع بسیار مهم دیگه سازگاری قالب فروم با سایت اصلی و نسخه جدید جوملا و پوسته جدید و آینده سایت هست که باید سازگاری کامل داشته باشه تا بشه به این موضوع فکر کرد که نظر دهی در این خصوص از عهده ما خارجه و جناب پناهی و مدیر فنی مجموعه در این خصوص صاحب نظر هستند .
    4. بحث هزینه تغییرات هم موضوع مهمی هست . ما داریم از لایسنس اورجینال VB استفاده می کنیم و به هیچ وجه از نسخه نال شده استفاده نشده بنابراین تمام پلاگین ها و تم ها هم باید اورجینال باشند . قضیه آپدیت فروم هم مثل آپدیت ویندوز میمونه . شما ویندوز 7 اورجینال داشته باشی با هزینه کمتری میتونید به ویندوز 10 اورجینال آپدیت کنید ولی اگر مثلاً از ویندوز XP یا سیستم عامل دیگه ای غیر از ویندوز استفاده کنید که امکان آپدیت وجودنداشته باشه و مجبور باشید از نسخه کامل ویندوز 10 استفاده کنید و در واقع اولین نصب ویندوز باشه طبیعتاً باید هزینه بیشتری پرداخت کنید .
    لایسنس و قالب خام زنفورو 140د*لار قیمتش هست و اومده بعضی از پلاگین ها رو هم جداگانه گذاشته که دو پلاگین مهمش جمعاً 110دلار قیمتش هست ! و جمعاً میشه 250 د*لار صرفاً خود قالب اصلی و دو پلاگینی که خود زنفورو عرضه کرده . تم و پلاینهای جانبی رو هم حساب کنید حدود 100 د*لار دیگه ممکنه بشه حداقل !
    VB 5 Connect Upgrade Version بدون سوئیت موبایل 209د*لار قیمتش هست برای آپدیت معمولاً تم ها عمدتاً بین 30 تا 40 د*لار قیمتشون هست + چند پلاگین که نهایت هرطور حساب کنیم از زنفورو ارزان تر میشه !
    البته سوئیت کامل VB5 که Mobile Suite Bundle داره جریانش فرق داره و قیمت آپدیتش 359 د*لار هست !
    در کل از پیشنهادت به نوبه خودم ممنونم . و این موضوع رو در ذهن میسپاریم و به زمان تغییرات روی فروم که نزدیک بشیم به عنوان یک آپشن این مورد رو با عزیزانی که عرض کردم در این خصوص صاحب نظر هستند مطرح خواهیم کرد . @};-

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    UPPPP !
    دوستان عزیز پیشنهاداتتون رو بریزید روی میز لطفاً تا گزینه برای انتخاب بیشتر باشه !
    ممنون از همکاریتون

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)