ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    81
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید

Question مشکل در اتصال مودم یو.اس.بی 4G ایرانسل E3372

سلام دوستان
    من امروز یک مودم E3372 که دانگل USB اینترنت 4G ایرانسل هست خریدم ... وقتی مودم رو به کامپوتر وصل میکنم خود مودم به اینترنت سیم کارت وصل میشه (طبق چراغی که روشن میشه و تو کاتالوگش توضیح داده) و به محض فیکس شدن چراغش هم یک صفحه Browser باز میشه که آی پی 192.168.8.1 رو باز میکنه ... اما صفحه پنل تنظیمات مودم باز نمیشه و کامپیوتر اصلا به اینترنت وصل نمیشه ...
    مشکل از چی میتونه باشه؟ لطفا راهنمایی کنید
    ممنونم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    با پشتیبانی تماس بگیرید
    احتمالا imei هنوز در سیستم ثبت نشده

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    81
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید
    عرفان خان عزیز همیشه حلال مشکلاتم بودی ... :)
    آقا عرفان اولین بار مودم رو که زدم یه درایو مجازی تو مای کامپیوتر اومد که آیکون ایرانسل داشت و یه فایل اتوران داشت که رو اون کلیک کردم و یه لحظه همین آی.پی 192.168.8.1 کار کرد و یه پنل باز کرد اما چند ثانیه بعدش بسته شد و دیگه هیچی نیاورد ... از اونجا به بعد قطع شد ...
    با پشتیبانی ایرانسل که تماس گرفتم گفت هنوز سیم کارتت فعال نشده مدارکت هنوز از طرف فروشنده دست ایرانسل نرسیده ... اگه فعال شد و بازم صفحه برات باز نشد تماس بگیر پیگیر بشیم ... اما من یه سیم کارت دیگه که 4G بود و فعال هم بود و اینترنت داشت رو هم امتحان کردم ... چراغ مودم نشون میداد که به شبکه LTE کانکت هست اما اون آی.پی کماکان پنلی رو باز نمیکرد و کامپیوتر هم به اینترنت وصل نمیشد ...
    چرا این مشکلات هست ؟ یعنی اکتیو نبود IMEI میتونه دلیلی باشه برای باز نشدن آی.پی ؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid__moghadam نمایش پست ها
    عرفان خان عزیز همیشه حلال مشکلاتم بودی ... :)
    آقا عرفان اولین بار مودم رو که زدم یه درایو مجازی تو مای کامپیوتر اومد که آیکون ایرانسل داشت و یه فایل اتوران داشت که رو اون کلیک کردم و یه لحظه همین آی.پی 192.168.8.1 کار کرد و یه پنل باز کرد اما چند ثانیه بعدش بسته شد و دیگه هیچی نیاورد ... از اونجا به بعد قطع شد ...
    با پشتیبانی ایرانسل که تماس گرفتم گفت هنوز سیم کارتت فعال نشده مدارکت هنوز از طرف فروشنده دست ایرانسل نرسیده ... اگه فعال شد و بازم صفحه برات باز نشد تماس بگیر پیگیر بشیم ... اما من یه سیم کارت دیگه که 4G بود و فعال هم بود و اینترنت داشت رو هم امتحان کردم ... چراغ مودم نشون میداد که به شبکه LTE کانکت هست اما اون آی.پی کماکان پنلی رو باز نمیکرد و کامپیوتر هم به اینترنت وصل نمیشد ...
    چرا این مشکلات هست ؟ یعنی اکتیو نبود IMEI میتونه دلیلی باشه برای باز نشدن آی.پی ؟
    بله عزیز باید imei در سیستم ثبت بشه تا شما امکان اتصال به شبکه را داشته با شید

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    خسته نباشید
    شرمنده من این مودمو دارم که جدیدن بعد از وصل شدن به لب تاب دیگه صفحه همیشگی رو نمیاره و پیامی میده که ویندوز پشتیبانی نمیکنه باید چیکار کنم؟باید ویندوز عوض کنم؟ممنون اگه راهنمایی کنید
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    این مودم در Mac شناسایی نمی‌شه. کسی تونسته از اون در کامپیوترهای اپل استفاده کنه؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    یه اسکرین شات از اروری که میده بگیرید بگذارید.
    دوم اینکه تو سیستم عامل ویندوز و مک هر دو جواب نمیده درسته؟
    نسخه ویندوزی هم که استفاده می کنین رو بگذارین. با زدن دکمه ویندوز و R و بعدش تایپ winver و اینتر زدن، به ورژن ویندوزتون می رسید، یه شات از اون هم قرار بدبد. نهایتا آپدیتای اخیر ویندوزتونو uninstall می کنید، مسئله ای نیست. از شما آنلاک هست یا لاک شده ایرانسل؟
    شاید فریمورش اپدیت بشه و درست بشه.
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    درایور جدیدش در اومده برای ویندوز10:
    https://huaweidrivers.com/huawei-e3372/
    آگه هم لاک هست مودمتون بگید تا آموزش آنلاک کردنشو بگذاریم. البته به فارسی سرچ کنید تو وب هست.
    شایدم از عدم پیدا کردن آی پی باشه توسط مودم شما یا تنظیماتا آی پیش به هم خورده باشه که در این صورت،
    بهترین جوابی که در فرومهای خارجی پیدا کردم که دقیقا مشکل شما رو داشتن با این مودم این بود:

I solved the problem by realizing that the modem isn't able to find itself an I.P. address, so you have to do it yourself in the Windows options:

1. Go to the Control Panel, search for the Control Panel.
    2. Navigate to Network and Internet -> Network and Sharing Center
    3. On the right sidebar, you will see Change adapter settings, go there.
    4. There you will see a few devices, open the one that has a greyed text: Remote N.D.I.S. based Internet Sharing Device (some text probably cut out).
    5. Properties -> Select Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) by clicking on it -> Properties.
    6. Click on Use the following I.P. address: and fill in these values:
      I.P. address: 192.168.1.100
      Subnet mask: 255.255.255.0
      Default gateway: 192.168.1.1
      These D.N.S. servers are Google Public D.N.S.'s, you can use your preferred one if you want.
      Preferred D.N.S. server: 8.8.8.8
      Alternate D.N.S. server: 8.8.4.4
      And check the tick box that says Validate settings upon exit.
    7. Click OK and it should work wonders after this."

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام وقتتون بخیر.دوستان من درایور مودم e3372 رو برای ویندوز 7 میخوام.از پست بالاتر گرفتم ولی نصب نمیشه اگر کسی داره اپلود کنه ممنون میشم.
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hamad نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر.دوستان من درایور مودم e3372 رو برای ویندوز 7 میخوام.از پست بالاتر گرفتم ولی نصب نمیشه اگر کسی داره اپلود کنه ممنون میشم.
    https://huawei-drivers.ru/huawei-e33...-download.html
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)