ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید

Smile تو رنج یک و نیم الی دو میلیون کدوم تیوی رو پیشنهاد میدین؟

سلام و طاعات قبول.
    تو رنج قیمت یک و نیم الی دو تومان چه تیوی پیشنهاد میدین؟
    با دو تا تعمیرگاه تلفنی مشورت کردم گفتن تلویزیونهای سامسونگ رو نخرین مگه سری 7 یا 8 چون پنل قبلیا ضعیف بوده و مشکل بک لایت توی صفحه ممکنه ایجاد شه و الان ما مارک الجی رو بهتر میدونیم. هم امکاناتش و هم کیفیت پنل به نسبت سامی.
    از طرفی خودم فکر میکنم سامسونگ تو کیفیت تصویر بهتر عمل کرده البته تو میان رده ها و متوسطها میگم.
    انتظار من از تلویزیون کیفیت صدا و تصویر عالیه. بقیه امکانات هم خوبه که به بودجه من نمیخوره.
    با این قیمت فکر کنم یه تیوی 40 الی 43 میشه خرید.
    ضمنا اگه به نظرتون مارک هایسنس خدمات و تعمیرات درستی تو ایران داره و به نسبت مارک الجی و سامی تو این رنج از کیفیت تصویر بهتری برخورداره همونو بگیرم. لطفا راهنمایی کنید. با سپاس
    ضمنا یه تیوی دو ماه کارکرده ایکس ویژن استوک هم هست که میگه یک و هفتصد و 55 اینچه. نظر شما چیه؟
    ضمنا اگه امکان ضبط از تیوی داشته باشه خیلی خوبه و اینکه حتما درگاه هدفون داشته باشه؟
    یا اباصالح المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

امشب نشسته بردلم غمهای عالم
    بی تو گذشت امروز هم آقای عالم
    امروز هم از تو خبر حتی نیامد
    شب آمد و من ماندمو غمهای عالم
    تلخ است بر ما، بی تو لذتهای عالم
    زشت است بر ما زندگی، زیبای عالم
    تنهایی ما با تو تنها، میشود پر
    تنهای من، تنهاترین تنهای عالم
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    ضمنا یه تیوی شارپ هم هست به نام 1550 که رو شاید بشه با دشواری گیر آورد. البته شارپ رو که شرکت مادیران تولید میکرد یا مونتاژ، الان دیگه خط تولیدشون متوقف شده و تمرکز رفته رو ایکس ویژن. و مدل سی و نه اینچ 1550 نمایندگی که نداشتن. تو بررسیتون اونم در نظر بگیرین البته از نظر تعمیر نمیدونم چقدر شارپ رو تعمیرکارا میشناسن.. ممنونم
    یا اباصالح المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

امشب نشسته بردلم غمهای عالم
    بی تو گذشت امروز هم آقای عالم
    امروز هم از تو خبر حتی نیامد
    شب آمد و من ماندمو غمهای عالم
    تلخ است بر ما، بی تو لذتهای عالم
    زشت است بر ما زندگی، زیبای عالم
    تنهایی ما با تو تنها، میشود پر
    تنهای من، تنهاترین تنهای عالم
    امتیازها
    3,828
    سطح
    39
    50
    کاربر انجمن
    ترجیحا ال جی بخر من خودم از خدمات سام سرویس اصلا راضی نیستم.
    گرچه سامسونگ مارک خوبیه.
    شنیدم اگه تلویزیونت خراب بشه گلدایران برات یکی موقت میارن حتی.
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    ممنون میشم اگه آقای آریایی هم نظر تخصصی شونو بگن.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    درود بر شما،
    دوست عزیز شارپ های داخل ایران رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم.ارزش خرید پایین در برابر تکنولوژی ضعیف،عدم سیستم عامل کارآمد،کمبود قطعات و...
    ایکس ویژن رو هم به دلیل متریال های کم کیفیت زیاد پیشنهاد نمیکنم.البته پنل هاش هم در سطح خوبی نیستند.
    اون دو تا تعمیرکار رو نمیدونم اما اصلا صحبت علمی نکردن خصوصا در مورد سری 7 که واقعا عالیه و خرابیش کمتره.
    مدل های پیشنهادی بنده:
    SAMSUNG 40J6950
    SAMSUNG 40JC6960
    و با کمی افزایش بودجه:
    LG 43UF69000GI
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    ممنونم فقط از نظر کیفیت تصویر الجی که نام بردین از سامسونگ هم رده بهتره؟ چون تو جذابیت رنگ همیشه سامسونگ پیشتاز بوده. اون تعمیرکار به من گفت اگه خواستین سامسونگ بخرین حتما سری 7 یا 8 بخرین که کیفیت ساخت بهتری داره نه سری پایین تر و دقیقا تایید حرف شما. درمورد هایسنس نظری ندادین. ممنونم
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    سلام مجدد این قابلیت ارتقاء تصاویر در مدل
    LG 43UF69000GI یعنی چی دقیقا؟ یعنی شبکه های اس دی رو هم ارتقاء تصویر میده؟
    ضمنا من باید روی پنل تیوی یه محافظ صفحه بذارم چون گاهی بچه ها توپ بازی میکنن البته با توپای پلاستیکی نرم.. اما یه جا خوندم نوشته بودین که خط بک لایت به خاطر گرما و رطوبته و این محافظ گذاشتن باعث این موارد نمیشه؟ ما تو شهر نسبتا گرمی هم هستیم..
    نظرتون در مورد هایسنس و کیفیت تصویر و پنل و مدلش لطفا..
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست عزیز قابلیت ارتقاء یعنی موتورهای نرم افزاری تعداد پیکسل و موقعیت اونها را تا حدودی تقویت می کند.این قابلیت در 4 و 6 مرحله در تلویزیون های مدل بالا انجام میشود اما به هیچ وجه انتظار معجزه ازش نداشته باشید.خیر تصاویر SD رو کاملا به HD تبدیل نمیکنه.به عبارت ساده تر تنها در دقت های FHD و HD محسوس است.خیلی روی مدل های متوسط روش حساب نکنید.
    بله مدل هایی که پیشنها دادم برتری رنگ،شارپ،دقت و کنتراست و البته شدت نور دارند.
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    سلام و خسته نباشین درباره مدل SAMSUNG 40J6950 که پیشنهاد داده بودین به سایت دیجیکالا سر زدم و نظراتو خوندم چندنفر کاملا تعریف کرده بودن ولی دونفر نظرشون منفی بود که نظرات منفی رو البته نوشتم. نظر شما چیه؟ پيشنهاد خريد نميدم نقاط قوت فقط زيباست نقاط ضعف هرتز پايين کيفيت تصوير پايين در مقياس ساير برندها سلام دوستان من این مدل رو خریدم اما بعد دوماه بخاطر کیفیت پایین فروختم, اصلا اونچه که فکر میکردم نیست, متاسفانه سامسونگ فقط داره مشتریهای سطح پایین رو رازی نگه میداره, قیمت کم هرتز پایین برای تمام مدلهاش و کیفیت تصویر واقعا پایینتر از تمام برندها, الان sony kdl-43w800c رو خریدم که واقعا محشره, اصلا با مدلهای سامسونگ قابل مقایسه نیست, بشما هم پیشنهاد میدم کمی قبل خرید بررسی کنید و به هیچ عنوان حرف فروشنده های فروشگاه رو مبنا قرار ندید و نفر دیگه ای نوشته بود: حيف پولي که پاش دادم من یه ماهه خریدمش .اصلا ازش راضی نیستم.بعد دو هفته ،دیگه نه هارد اکسترنال و نه فلش مموری رو خوند.فقط خوشگله و هیچی دیگه نداره البته من عین نظراتو کپی کردم. نظر شما چیه؟ ضمنا محافظ صفحه را با توجه به توضیحی که در بالا دادم توصیه میکنید یا نه. خودش باعث حرارت و آسیب به پنل میشه؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست عزیزم،بنده با نظرات کاربران دیجی کالا یا هر سایت دیگر کار ندارم چون همگی آماتور هستند.بنده پیشنهادات خودم رو بر اساس نیاز و بودجه کاربران عرض می کنم.در این رنج قیمت دست شما چندان برای انتخاب باز نیست و بهتون قول میدم هیچ تلویزیونی بیشتر از 4 سال کار نخواهد کرد.در نتیجه خیلی به دنبال آمار خرابی نباشید.40j6950 هم در خواندن فلش مموری و هم هارد های اکسترنال مشکلی ندارد.در مورد w800 هم باید عرض کنم عمده مدل هاش قیمت بالایی دارند خصوصا در مدل های جدید.در زمینه زیرنویس هم مشکل دارد و همچنین رابط کاربری،زاویه دید و کنتراست و شدت نور.و البته فرمت ها.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)