ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 6 نخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    درود
    خیلی خوبه سر قابلیت های این دو پلتفرم بحث بشه ولی به نظر من بیشتر سلیقه ایه چون به سری پی سرعت و پشتیبانی هستند و به سری هم پی تعداد برنامه.
    کلی من بلکه بری رو ترجیح میدهم!!!!

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk
    امتیازها
    7,016
    سطح
    55
    850
    کاربر انجمن
    Android یا Windows Phone ، کدام یک مناسب تراست؟

درودی دیگر به همه و استارتر محترم

سوال شما این بود که کدام مناسب تر است...

-مناسب برای استفاده ی روزمره؟میتونه مناسب باشه ولی اگر با همه ی محدودیت هاش بسازی(کلا ویندوزفون بخاطر ماهیتش که یچیز کاملا متفاوت از اندروید و آی او اس هست شدیدا احساس محدود بودن رو داره و بخاطر همین ماهیت شدیدا خاص هست)
    -مناسب برای چه کاری؟شبکه های مجازی و نرم افزار های متعدد بانکی؟سیستم عامل اندروید با کیفیت و کمیت خیلی بهتری این سرویس هارو ارائه میده
    -مناسب برای پشتیبانی غیر نرم افزاری؟اگر یک گوشی ویندوز فونی رو که خرابی سخت افزاری(حالا هرچیزی،مثل تاچ و ال سی دی یا بلندگو و برد و یا هرچیزی)پیدا کرده نشون به هرکی بدی چی بهت میگه؟مطمئن باش از همون بابایی هم که خریدی بهت میگه باید بفرستم مثلا تهران که معلوم نیست چند وقت دستت توی رنگ بمونه تا آیا گوشیت سالم برگرده ....

ببینید اگر بخواییم هرکسی نظر شخصی خودش رو بگه و شما بر اساس نظرات ما تصمیم بگیرید درواقع شما اون لذتی رو که باید از اون گوشی که در آینده تهیه میکنید رو نمیبرید.نیاز به یک سری نظر کارشناسی شده و دقیق هست و این کار هم از من نوعی بر نمیاد ولی من کاربر میتونم یک سری از تجربیاتم رو با شما در میون بذارم.

شما اگر واقعا میل به تغییر پلتفرم به ویندوزفون دارید باید به دقت کلیپ های بررسی گوشی های لومیا و مایکروسافت رو خیلی زیاد ببینید و حتی الامکان یکی دوباری از نزدیک با گوشی کار کنید.

بعنوان یکی از کاربران سابق سیستم عامل ویندوزفون میتونم اعتراف کنم که ویندوزفون یک سیستم عامل زنده و جذاب هست و بشدت خاص و دوست داشتنی.محدودیت اپ و دانلود اپ و گیم هم فقط از طریق استور ویندوز صورت میگیره که علاوه بر اینکه بیشتر نرم افزارهای مشترک بین سیستم عامل هارو داره ولی اینو میتونم بگم که رابط کاربری و امکانات کلی نرم افزارها درسطح پایین تری از پلتفرم های اندروید و آی او اس هست.بطوریکه در نگاه اول یکم توی ذوق آدم میخوره.اپ ها و بازی های فیک و بدردنخور هم بسیار زیاد پیدا میشه توی استور که آذار دهنده هست که البته توی وین 10 تا حدی برطرف شده.مثل اندروید هم نمیشه از سایتی دانلود رو انجام بدید و بعد روی گوشی بریزید.توی ویندوز 8.1 میشد ولی اون هم بعضا مشکلاتی داشت ولی توی وین10 یک پروسه ی طولانی داره که اصلا من کاربر عادی مراحلش رو که دیدم کلا بیخیالش شدم.

رابط کاربری خود ویندوز هم درعین جذابیت و خاص بودن بعد از یک مدت بخاطر کمبود امکانات شخصی سازی بشدت تکراری میشه و احساس میکنی که انگار توی قفس مایکروسافت گیر کردی.ولی امکان چینش کاشی ها به هرشکل دلخواه یک جذابیت و حتی یک سرگرمی خوبی میتونه باشه که بعد یک مدت که منوی استارت براتون تکراری شد میتونید از نو هرطوری که دوست داشتید بچینید منو رو.

ولی کلا بخاطر داشتن دو تم سیاه و سفید و کمبود امکانات شخصی سازی برای کسی مثل خود من که عاشق تنوع هست آذار دهنده هست.در مقایسه با محیط اندروید که بغیر از تم های سازنده ی خود گوشی میشه لانچر ها و حتی نرم افزارهای جانبی برای شخصی سازی هم استفاده کرد.

نکته ی مثبتی که من در ویندوزفون و لومیا دیدم استفاده بهینه و مناسب از باتری و سخت افزار بود ولی در طول اینسایدر بودن و امتحان نسخه ی پیشنمایش وین10 توی اجرا یا حرکت از برنامه یا بازی ای به دیگری با عبارات بسیار آذار دهنده ی ...Resuming و ...loading زیاد روبرو شدم که نشونگر عدم بهینه بودن سیستم عامل بود.امیدواریم که توی نسخه نهایی که منتشر شده این مشکل برطرف شده باشه.

درکل من هم مثل دوستان پیشنهاد نمیکنم که سمت ویندوز برید ولی اگر تصمیم خودتون رو گرفتید و قطعی خواستید گوشی ویندوزفونی بخرید به هیچ وجه سمت میان رده هاش نرید و به کمتر از لومیا 930 راضی نشید.بنظر من ویندوز رو باید با تمام امکانات حس و تجربه کرد و این سیاست مسخره ی مایکروسافت هست که خیلی از امکانات خوب و بدرد بخور رو فقط بالارده هاش دارن.بطور مثال قابلیت فراخوانی کورتانا در حالت قفل گوشی رو فقط پرچم دارانش دارن یا ویندوز هِلو یا یو اس بی او تی جی یا کانتینیوم یا.....

این نظر شخصیه من هست : میان رده و پایین رده های ویندوزی به هیچ وجه نه ارزش خرید دارن و نه امکانات قابل توجهی که بشه از ویندوز لذت کافی رو برد.ویندوز خوب هست،ولی وقتی که پرچم دارش رو داشته باشی،داک کانتینیوم داشته باشی و یه نت همراه فوق پرسرعت تا بتونی لذتش رو ببری.

شما اگر بودجه ای بین ششصد تا هشتصد دارید بهتره برید یک گوشی کارکرده ی پرچم دار اندرویدی یک یا دوسال پیش رو بخرید.

شرمنده که سرتون رو درد آوردم.
    -= گالری عکس ABS92 (عباس جلالیــــان ) =-

Instagram : abbas.jalalian

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    قدرت سخت افزار گوشی خودتون رو به رخ همه بکشید
    امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    داره کم کم چارچوب ویندوزفون دستم میاد...

الان داشتم اَپ های بانکی رو چک میکردم متاسفانه به ازای 4 بانک فقط یکیشون نسخه ویندوزفونی رو داشت و این برام خیلی بده .

ولی درکل بحث خوبیه چون همه درگیر همچین بحث هایی هستن...
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط jansiz hayat نمایش پست ها
    داره کم کم چارچوب ویندوزفون دستم میاد...

الان داشتم اَپ های بانکی رو چک میکردم متاسفانه به ازای 4 بانک فقط یکیشون نسخه ویندوزفونی رو داشت و این برام خیلی بده .

ولی درکل بحث خوبیه چون همه درگیر همچین بحث هایی هستن...
    شما فردا تشریف ببرید بازار و یک Samsung Galaxy J7 تهیه فرمایید و خیال خودتونو راحت کنید
    ویرایش توسط ErfanDL : 2016/04/03 در ساعت 18:03

امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABS92 نمایش پست ها
    Android یا Windows Phone ، کدام یک مناسب تراست؟

و این سیاست مسخره ی مایکروسافت هست که خیلی از امکانات خوب و بدرد بخور رو فقط بالارده هاش دارن.بطور مثال قابلیت فراخوانی کورتانا در حالت قفل گوشی رو فقط پرچم دارانش دارن یا ویندوز هِلو یا یو اس بی او تی جی یا کانتینیوم یا.....
    \
    .
    راستش بعضی از محدودیت ها سخت افزاری هست.
    فراخوانی cortana در حالت قفل روی پردازنده های ضعیف تر از snapdragon 800 ممکن نیست.(مثل skylake)
    continuum نیاز به usb type c و پردازنده قوی داره(حداقل snapdragon 617) حتی روی 950 هم بعضی وقت ها روان نیست.
    windows hello روی گوشی نیاز به اسکنر عنبیه و روی pc به intel real sense احتیاج داره.(سیستم متفاوتی دارن)
    به هر حال باید یه دلیلی برای خریدن پرچمدار باشه
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    فقط قبل خرید اسم و رسم گالکسی abcdefjhi والی اخر

تحقیق و بررسی کنید و با هردو سیستم عامل کار کنید .
صفحه 6 از 6 نخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)