ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    2,305
    سطح
    29
    3
    کاربر جدید

Question دلیل حجم بالای آپلود از سیستم در بستر اینترنت در زمان دانلود از اینترنت؟

با سلام خدمت دوستان گرامی سوالی داشتم در این خصوص که من از اینترنت 2MB با حجم 5GB ماهانه مخابرات استفاده میکنم که از ساعت 1 شب الی 6 صبح دارای دانلود رایگان هست مدتی هست وقتی با استفاده از نزم افزار NetWorx میزان دانلود شبانه و سایر زمان های استفاده از اینترنت رو مشاهده کردم میزان آپلود دز زمان های که سیستم به صورت خودکار با نرم افزار IDM مشغول دانلود می باشد در یک ساعت به میزان 150MB میرسد و در مجموع در طول 5 ساعت شبانه (از ساعت 1 بامداد الی 6 صبح)میزان آپلود چیزی در حدود 750MB می باشد (تصویر پیوستی)و حال سوال اینجاست که چه چیزی از سیستم من با این حجم در حال آپلود شدن است در صورتی که در این بازه زمانی من با سیستم کار انجام نمدهم و تنها سیستم روشن و نرم افزار IDM براساس زمان بندی که قبلا برایش تعریف نموده ام در حال دانلود می باشد.
    نظر دوستان در این خصوص چیست؟آیا اطلاعات شخصی و یا سایر اطلاعات به دلیل وجود بدافزار و اسپایور اینگونه آپلود میشود؟در این صورت راه های مقابله با انتقال داده ها (آپلود) و یا نرم افزار های محدود کننده و جلوگیری کننده آپلود بدون اجاره را معرفی نمایید.
    شایان ذکر است ویندوز نصب شده بر روی سیستم ویندوز 10 و آنتی ویروس نیز Kaspersky Total Security 2015 می باشد.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: internet-use.png
مشاهده: 35
حجم: 53.6 کیلو بایت
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    دوست عزیز این به دلیل تلمتری شرکت ماکروسافت بر روی ویندوز 10 هست باید از این روش اقدام کنید

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...D9%88%D8%B2-10

امتیازها
    2,305
    سطح
    29
    3
    کاربر جدید
    ممنون از راهنماییتون.
    من نرم افزار مورد نظر رو نصب کردم و تغییراتیرو که آموزش داده بود انجام دادم.اما در مرجله آخر به یه ارور کار تغییر پیکر بندی رو انجام داد ،ارورشم این بود که میگفت دسترسی به فایل hosts در مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts امکانپذیر نیست "Access Denied" من به مسیر بالا رفتم و پوشه رو از حالت read only خارج کردم اما فکر نکنم حالت Access Denied برای فایل بالا لغو شده باشه و بعد از این کار و اعمال کردن تغییرات و کلیک روی گزینه ok نرم افزار سیستم ریستارت شد.
    اما من وقتی دوباره با نزم افزار NetWorx اطلاعات میزان دانلود شبانه رو چک کردم بازم میزان آپلود مثل قبل از انجام تغییرات باز نرم افزار DESTORY WINDOWS 10 SPYING هست.
    به نظر شما مشکل از کجاست تغییرات اعمال نشده یا مشکل جای دیگه است؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saja نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    من نرم افزار مورد نظر رو نصب کردم و تغییراتیرو که آموزش داده بود انجام دادم.اما در مرجله آخر به یه ارور کار تغییر پیکر بندی رو انجام داد ،ارورشم این بود که میگفت دسترسی به فایل hosts در مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts امکانپذیر نیست "Access Denied" من به مسیر بالا رفتم و پوشه رو از حالت read only خارج کردم اما فکر نکنم حالت Access Denied برای فایل بالا لغو شده باشه و بعد از این کار و اعمال کردن تغییرات و کلیک روی گزینه ok نرم افزار سیستم ریستارت شد.
    اما من وقتی دوباره با نزم افزار NetWorx اطلاعات میزان دانلود شبانه رو چک کردم بازم میزان آپلود مثل قبل از انجام تغییرات باز نرم افزار DESTORY WINDOWS 10 SPYING هست.
    به نظر شما مشکل از کجاست تغییرات اعمال نشده یا مشکل جای دیگه است؟
    دوست عزیز اون نرم افزار رو باید Run as administrator کنید

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع