ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر

درخواست مشاوره برای خرید یک سینمای خانگی دست دوم

سلام و عرض ادب به تمامی دوستان

من یک دستگاه WD Media Player دارم که هارد رو بهش وصل میکنم و فیلم تماشا میکنم. تقریباً تمام فیلم های من با کیفیت 1080 هستند و حجمی حدود 1.5 گیگ. برخی از فیلم ها هم Full HD با حجم بالا هستند و حدود 10 گیگ یا بیشتر حجم دارن. فیلم های حجم بالا و برخی فیلم های با حجم پایین ، دارای صدای چند کاناله Dolby و یا DTS هستند. برای داشتن صدای با کیفیت بالا و بخصوص چندکاناله (ساراند) نیاز به یک سینمای خانگی هست اما من هزینه خرید سینمای خانگی نو رو ندارم

چند روز پیش یکی از دوستان گفت که میخواد سینمای خانگی خودش رو بفروشه من هم رفتم دیدمش. از اونجایی که من فقط برای گرفتن صدای چندکاناله لازمش دارم ، فقط داشتن ورودی اپتیکال برام مهم بود که بتونم دستگاه WD رو بهش وصل کنم و صدای چندکاناله بگیرم که خوشبختانه ورودی اپتیکال رو داره. البته چون خودم جای دیگه ای کار داشتم فرصت نکردم صداش رو تست کنم

حالا دو تا سؤال دارم
    اولاً اینکه در کل این سینمای خانگی
    برای کاربرد من ارزش خرید داره؟ یا اینکه بهتره یه سینمای خانگی جدید بخرم؟
    دوم اینکه اگر ارزش داره ، تا چه قیمتی می ارزه بابتش پول بدم؟

مشخصات و عکس سینمای خانگی:

SAMSUNG HT-TZ225

850w
    Bio Kelp Speaker
    Wireless Ready
    Dolby Digital
    Dolby Pro Logic II
    DTS
    HDMI Out
    Optical Input

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 71wjEU5JZAL._SL1500_.jpg
مشاهده: 35
حجم: 65.1 کیلو بایت
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر

یعنی هنوز هیچکس این تاپیک رو ندیده؟!!!
    اساتید عزیز؟
    جناب آریایی گرامی؟

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    رضا جان برای ایجاد صدای دالبی شما راه دیگری جز سینما خانگی نداری.البته اگر میخواستی بیشتر هزینه کنی خوب مثلا میشد یک ست باند و آمپلی فایر تهیه کنید.اما TZ225 مدل خوبیه خصوصا در فرکانس های پایین عالی عمل می کنه.قیمت گذاری دقیق نمیشه کرد چون اولا دیگه تولید نمیشه و دوما به تمیز بودن دستگاه وابسته است.این مدل میتونه کارت رو راه بندازه خیالت راحت.
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    رضا جان برای ایجاد صدای دالبی شما راه دیگری جز سینما خانگی نداری.البته اگر میخواستی بیشتر هزینه کنی خوب مثلا میشد یک ست باند و آمپلی فایر تهیه کنید.اما TZ225 مدل خوبیه خصوصا در فرکانس های پایین عالی عمل می کنه.قیمت گذاری دقیق نمیشه کرد چون اولا دیگه تولید نمیشه و دوما به تمیز بودن دستگاه وابسته است.این مدل میتونه کارت رو راه بندازه خیالت راحت.
    سلام داداش
    خوش برگشتی رفیق

ممنون از راهنمایی شما. درمورد خود دستگاه که توضیح مختصر اما کامل بود و مطلبی نمیمونه
    فقط درمورد قیمت ، دستگاه از نظر ظاهر خیلی تمیزه جوری که انگار همین الان از تو جعبه بیرون اومده
    اما ظاهراً توی خوندن فلش و دی.وی.دی کمی مشکلاتی داره ، یعنی توی خوندن تاخیر افتاده
    البته من از اینها استفاده ای ندارم ولی خب به هر حال ایراد داره
    اگر یه حدود بهم بگید ، بخصوص با توجه به قیمت امروزی سینماهای خانگی و امکانات اونها ، واقعاً ممنون میشم چون نه دوستم قیمتی مد نظرش هست و نه من
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDodangeh نمایش پست ها
    سلام داداش
    خوش برگشتی رفیق

ممنون از راهنمایی شما. درمورد خود دستگاه که توضیح مختصر اما کامل بود و مطلبی نمیمونه
    فقط درمورد قیمت ، دستگاه از نظر ظاهر خیلی تمیزه جوری که انگار همین الان از تو جعبه بیرون اومده
    اما ظاهراً توی خوندن فلش و دی.وی.دی کمی مشکلاتی داره ، یعنی توی خوندن تاخیر افتاده
    البته من از اینها استفاده ای ندارم ولی خب به هر حال ایراد داره
    اگر یه حدود بهم بگید ، بخصوص با توجه به قیمت امروزی سینماهای خانگی و امکانات اونها ، واقعاً ممنون میشم چون نه دوستم قیمتی مد نظرش هست و نه من
    ممنون رضا جان
    من دیروز جوابتو دادم اما الان دیدم پست نیومده نمیدونم چرا.
    برادرسینمای خانگی مهمترین بخش هاش اونهایی است که گفتی یکم ایراد داره.جالبه بدونی هزینه قطعات سینمای مورد نظر کم نیست ها!یعنی بخوای تعمیر کنی اون موارد باید روی 100 الی یکم بیشتر حساب کنید.سینمای خوبی امکاناتش هم بد نیست خصوصا برای تو.من پیشنهادم روی 300 یا 250 است با توجه به مشکلی که گفتی داره.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)