ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    8,786
    سطح
    63
    752
    کاربر انجمن

مشکل با گوگل پلی سرویس

سلام خدمت تمام بچه های انجمن دوستان من یه مشکلی دارم من با گوشیم به جیمیلم وصل بودم و با جیمیلم با اکانت گوگل پلی وصل میشدم و بازی میکردم فرض کنید جیمیلم 123today@gmail.com بوده اکانت گوگل پلی سرویسمم وقتی وارد بازی ها میشدم میزد welcom 123today یهو گوگل پلیم ارور داد و دیگه وارد اکانت خودم نمیشه من هر نوع آیدی جدیدی بخوام میتونم وارد کنم و سیو بازی هام هست ولی وارد اون آیدی 123today نمیتونم بشم میگه همچین بازی کنی قبلا انتخواب شده و وجود داره چجوری من میتونم وارد آیدی قبلیم بشم و ادامه بدم چون هم اسم جیمیلم بود برام خیلی مهمه

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asus.Fonepad نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام بچه های انجمن دوستان من یه مشکلی دارم من با گوشیم به جیمیلم وصل بودم و با جیمیلم با اکانت گوگل پلی وصل میشدم و بازی میکردم فرض کنید جیمیلم 123today@gmail.com بوده اکانت گوگل پلی سرویسمم وقتی وارد بازی ها میشدم میزد welcom 123today یهو گوگل پلیم ارور داد و دیگه وارد اکانت خودم نمیشه من هر نوع آیدی جدیدی بخوام میتونم وارد کنم و سیو بازی هام هست ولی وارد اون آیدی 123today نمیتونم بشم میگه همچین بازی کنی قبلا انتخواب شده و وجود داره چجوری من میتونم وارد آیدی قبلیم بشم و ادامه بدم چون هم اسم جیمیلم بود برام خیلی مهمه
    اگه مشکل از اکانت نباشه و به گوشی مربوط بشه دو تا راه دارید:
    1- چون پلی سرویس قابل حذف نیست (در گوشی های روت شده امکان حذف وجود داره) میتونید از طریق اپ منیجر در تنظیمات آپدیت ها رو حذف کنید (در بعضی گوشی ها این امکان وجود داره) بعد گوشی رو ریستارت کنید و یکی از نرم افزار هایی که پلی سرویس رو نیاز داره اجرا کنید. بعد از اجرا پیغامی نمایش داده میشه که آپدیت های جدید پلی سرویس رو دانلود کنید. از همین قسمت اقدام به آپدیت کنید.
    2- اگر روش بالا جواب نداد باید گوشی ریست فکتوری کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)