ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته

بیشترین بازی های دزدیده شده در سال ۲۰۱۱

سال 2011 در حال اتمام است و آمار زیر نشان می دهد که چه مقدار بازی در سال 2011 کپی و دزدیده شده است.
    در این آمار بازی کرایسیس با بیشترین نسخه دزدی شده در رتبه اول جا دارد.
    همچنین بازی چرخ دنده های جنگ 3 و بازی سوپر ماریو بیشترین دزدی را به ترتیب برای کنسول های xbox 360 و wii داشتند.

بازی کرایسیس با مقدار (3,920,000) عنوان بیشترین نسخه کپی شده برای pc را در سال به خود اختصاص داد در حالی که بازی COD:MW 3 و BF3 به ترتیب با آمار (3,650,000) و (3,510,000) در رده های بعدی قرار دارند .

در ایکس باکس 360 هم بازی چرخ دنده های در رده نخست قرار دارد و پشت سر آن COD:MW 3 و BF3 در رده دوم و سوم قرار دارند.

در wii هم طبق سنت هر ساله سوپر ماریو در رده نخست قرار دارد و بازی های Mario Sports Mix و Xenoblade Chronicles در رده بعدی قرار دارند.

همانطور که در لیست زیر دیده می شود بازی های pc بیشترین آمار دانلود را به خود اختصاص دادند . به طوری که بازی های این کنسول بیشتر از 3 برابر کنسول xbox می باشد.
    اما به طور کل این آمار نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

*** بازی های کنسول ps3 به دلیل امار بسیار پایین دزدی از این لیست حذف شده اند ***

این آمار مقدار دانلود بازی از بیت تورنت می باشد.

دانلود نسخه های غیر قانونی برای PC
    1 Crysis 2 (3,920,000) (Mar. 2011)
    2 Call of Duty: Modern Warfare 3 (3,650,000) (Nov. 2011)
    3 Battlefield 3 (3,510,000) (Oct. 2011)
    4 FIFA 12 (3,390,000) (Sept. 2011)
    5 Portal 2 (3,240,000) (Apr. 2011)

دانلود نسخه های غیر قانونی برای Wii
    1 Super Mario Galaxy 2 (1,280,000) (May. 2010)
    2 Mario Sports Mix (1,090,000) (Feb. 2011)
    3 Xenoblade Chronicles (950,000) (Aug. 2011 EU)
    4 Lego Pirates of the Caribbean (870,000) (May. 2011)
    5 FIFA 12 (860,000) (Sept. 2011)

دانلود نسخه های غیر قانونی برای Xbox 360
    1 Gears of War 3 (890,000) (Sep. 2011)
    2 Call of Duty: Modern Warfare 3 (830,000) (Nov. 2011)
    3 Battlefield 3 (760,000) (Oct. 2011)
    4 Forza Motorsport 4 (720,000) (Oct. 2011)
    5 Kinect Sports: Season Two (690,000) (Oct. 2011)

ترجمه و نگارش : جواد عاشوری

لینک اصلی خبر
    ویرایش توسط *hit m@n* : 2011/12/31 در ساعت 21:29
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    پس pes 2012 کجاست؟یعنی فیفا به این اندازه محبوب تره؟؟ماکه فقط pes می زنیم
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    پس pes 2012 کجاست؟یعنی فیفا به این اندازه محبوب تره؟؟ماکه فقط pes می زنیم
    تو ایران طرفداران pes بیشتره
    ولی فکر کنم تو کل دنیا ملت بیشتر فیفا میزنن

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    در کل فیفا از نظر گیم پلی و هوش مصنوعی خیلی قدرتمندتر از pes است. ولی از لحاظ گرافیکی pes فوق العادست.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط castiel نمایش پست ها
    در کل فیفا از نظر گیم پلی و هوش مصنوعی خیلی قدرتمندتر از pes است. ولی از لحاظ گرافیکی pes فوق العادست.
    آقا حسام فکر کنم دقیقا برعکس گفتین (اشتباه تایپی شده ! )! معمولا عام فیفا را به گرافیک و هوش مصنوعی بهتر میدونند و pes را در گیم پلی قوی تر میدونند ! خودتون یه مقایسه توی نسخه های جدید بکنید احتمالا به همین نتیجه میرسید !

البته نظر شما در جای خودش برای ما حکمه !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    منم
    یعنی منم جهانی فکر میکنم همیشه فیفا بازی میکنم
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    آقا حسام فکر کنم دقیقا برعکس گفتین (اشتباه تایپی شده ! )! معمولا عام فیفا را به گرافیک و هوش مصنوعی بهتر میدونند و pes را در گیم پلی قوی تر میدونند ! خودتون یه مقایسه توی نسخه های جدید بکنید احتمالا به همین نتیجه میرسید !

البته نظر شما در جای خودش برای ما حکمه !
    نظرت کاملا صحیحه علی جان
    pes رشد خیلی خوبی از لحاظ گیم پلی داشته ولی من به شخصه سبک و استایل بازی در فیفا را بیشتر می پسندم، به نظرم pes از لحاظ تغییراتی که در ترکیب تیم اعمال میکنی خیلی ضعیفه و عملا تاثیر زیادی در روند بازی نمیزاره
    در حالیکه فیفا از این لحاظ خیلی عالیه و تغییر و تعویض اشتباه، خیلی راحت میتونه نتیجه را عوض کنه
    البته هر فردی نظر خودش را دارد.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

ame download download game download games downloads foroms forum game download games mag magazine play sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار آخرين شماره بازي اخبار و بحث بازي اخبار پيرامون بازي اخبار بازي اخبار بازي هاي روز اخبار روز بازي بازي بازي pc بازي هاي روز بازي کم حجم بازي پر حجم بازي جديد بازي روز بحث بحث پيرامون بازي بحث اخبار بازي بحث بازي بحث بازي هاي روز بحث دنياي بازي بحث درمورد بازي تخصصي دانلود بازي سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها