ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    مجتبی جان خوب بود اما،
    1-فروش کامپیوترهای دسکتاپ مجددا 8% افت فروش داشته.به قول یکی از دوستان در همین سایت،اگر گیمرها نبودند تا الان PC معلوم نبود فروشش در چه وضعی باشه.
    2-متاسفانه در این انجمن حتی قدیمی ها یاد نگرفتند که وقتی یک ایده داری و یا به موردی علاقه داری بهتره اون رو بیان کنی نه اینکه به همراه اون نظر و عقیده بقیه رو ببری زیر سوال.اینم ما خیلی سعی کردیم فرهنگ سازی کنیم نشد.
    3-من نمیگم کدوم خوبه کدوم بد.والا پول داشته باشم خوب یه PC گرون قیمت جمع میکنم که کنسول و لپ تاپ...اما موضوع سر اینه ما چرا فواید هر کدوم رو در نظر نمیگیریم؟والا تا اونجایی که من در جریانم مشکل موس و کیبرد که برای کنسول ها حل شده و حتی چند نمونه اختصاصی هم براشون لانچ شده است.شما در کنسول هیچ یک از مشکلات معمول رو ندارید.آقا ما که توی قلب اروپا زندگی نمیکنیم و واسه حمایت از قانون کپی رایت سینه سپر نکردیم که!بازی های ک_ر_ک شده داستان و دردسر خودش داره.در صورتی که شما خیلی شیک بازی رو میگذارید داخل یک کنسول که صد البته قابلیت حمل،پرتابل بودن و امکانات اضافی که آرمین هم گفت دارد.من خودم میدونی عشقم اول شخصه.والا توی PC و کنسول به راحتی بازی کردم.اونوقتا که ما بازی رو شروع کردیم دوستان خیلیا حضور فیزیکی نداشتن در این دنیا!پس لطفا از نظر خودتون تنها دفاع کنید.
    4-وضعیت سخت افزاری کنسول ها از کامپیوترهای بسیاری از ماها بهتره پس نیایم بگیم فلان بهمان نداره...این دستور کتابخانه ایی رو پشتیبانی نمیکنه و...آقا من میخوام بدونم دوستان همگی انشاالله با تایتان X رو نبرد هستین دیگه؟نه کامپیوتر خیلی ها الان مطمئن باش سخت افزاری از کنسول های نسل هشتم کمتره.نمونه اش هم بفرمائید.بیشترین کارت گرافیک ها در شبکه استیم.
    تمام عرض من اینه که همه چیز رو درست و سر جای خودش ببینیم.ما اگر مدعی اطلاعات و معلومات علمی هستیم،باید نقاط ضعف و قوت همه چیز رو به خوبی درک کنیم.پشتیبانی از کنسول ها مگه ایرادی داره؟آمار عدم هماهنگی بازی ها در کنسول ها چقدره؟بله خوب کنسول از نظر دستورات کتابخانه ایی و رزولوشن میتونه مقداری کمتر ار PC باشه.اما منظور از PC یک سخت افزار خوب و مناسب برای اجرای FHD هستش.
    5-لپ تاپ های گیمینگ گرونن درست،خوب الان شما بفرمائید با 5 میلیون تومان چه امکاناتی دارند؟یک مانیتور 4K در ابعاد 15.6 تا 18 اینچ در اختیار کاربر هستش.این مانیتور در کلاس PC قیمتش چقدره؟میبینید که سخت افزار دسکتاپ رو هم دورنش پیاده سازی کردند و از نظر توان چیزی کم نداره که هیچ یک سری موراد هماهنگ هم بیشتر داره.امکانات جانبی اش هم که بماند.در 3 زمینه هم قابلیت ارتقاء دارد.دوستت الان زنگ میزنه 10 دقیقه دیگه با یک سیستم سخت افزار *** زیر بغلت در خونشونی.پرتابل و قابل حمل درشو میبندی میری.لطفا هر چیزی رو سر جای خودش ببینید نقاط ضعف و قوت اش رو.
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    مثل اینکه بعضی از دوستان هدف از ایجاد تاپیک رو بد متوجه شدند. قرار نیست کسانی که از کنسول استفاده میکنند رو خورد کنیم یا از کلمات نامناسب استفاده کنیم؛ که اتفاقاً همین اتفاق هم افتاد ! قصد بنده از ایجاد تاپیک فقط بیان خوبی های استفاده از PC بوده. پایین مقاله هم اعلام کردم که مقاله ای با همین موضوع قرار هست درباره کنسول ها نوشته بشه ، که بفهمیم چرا باید از کنسول برای پلتفرم بازی مون استفاده کنیم. خب معلوم هست هر چیزی یک خوبی ها و بدی هایی داره. PC یک خوبی هایی داره ، کنسول هم همینطور ، هر جفت این ها بدی هایی هم دارند.کسی که میخواد یک پلتفرمی رو برای بازی انتخاب کنه ، باید تمام خوبی ها و بدی های پلتفرم مورد نظرش رو بررسی کنه بعد با دلایل و انتظاراتی که داره بره به سمت اون پلتفرم. از کاربران عزیز مثال خوبی زدند. کنسول ها بازی های استراتژی ندارند. معلومه کسی که به این سبک علاقه مند هست نباید بره به سمت کنسول و PC رو انتخاب بکنه. اما نکته مهم اینجاست که اگر اون شخص رفت به سمت PC ، دیگه نباید بیاد از بدی های کنسول بگه. اون شخص با دلیل خودش به سمت PC رفت. اما شخص دیگه ممکنه با دلیل خودش کنسول رو انتخاب بکنه و اتفاقاً راضی هم باشه. مهم این هست که ما با هرچیزی که بازی میکنیم شاد باشیم ، از بازی لذت ببریم ، نیازی به این دعوا ها نیست که کدوم بهتره. اونی بهتر هست که شما بیشتر باهاش حال میکنی. فرقی نمیکنه PC هست یا کنسول یا حتی گوشی !

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    :-o:-o
    ترکوندی مجتبی جان ! عالی بود . :x
    شوما (!) به سورپرایز کردن علاقه داری عایا ؟! :D نمیدونی من قلبم با باتری کار می کنه ؟!
    باشه . منم تلافی می کنم !
    اینو یه کوچولو آماده سازی کن احتمالاً اختصاصی بریم روی سایت برای روزهای آینده! ( البته با تأیید نهایی جناب آقای پناهی . )
    ممنون از لطف شما رضا جان و زحمات آقای پناهی

نقل قول نوشته اصلی توسط me.mr نمایش پست ها
    واقعا همیشه برام سوال بوده کسایی که با کنسول کار میکنن چه جوری توی بازی های اکشن و جنگی با دسته راحتن؟!؟!
    چون همیشه کسی که جلوی روم با دسته بازی جنگی میکرده زجر میکشید تا روی دشمن بیاره بازم میگفت نه، کنسول بهتره! :)
    بازی های شوتر کنسول ها از Auto Aim استفاده میکنند. بدون این قابلیت خیلی سخت میشه که با کنترلر هدفگیری کرد.

از تمام دوستان به خصوص امیر عزیز ممنونم که نظراتشون رو اعلام کردند
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    مجتبی جان خوب بود اما،
    1-فروش کامپیوترهای دسکتاپ مجددا 8% افت فروش داشته.به قول یکی از دوستان در همین سایت،اگر گیمرها نبودند تا الان PC معلوم نبود فروشش در چه وضعی باشه.
    2-متاسفانه در این انجمن حتی قدیمی ها یاد نگرفتند که وقتی یک ایده داری و یا به موردی علاقه داری بهتره اون رو بیان کنی نه اینکه به همراه اون نظر و عقیده بقیه رو ببری زیر سوال.اینم ما خیلی سعی کردیم فرهنگ سازی کنیم نشد.
    3-من نمیگم کدوم خوبه کدوم بد.والا پول داشته باشم خوب یه PC گرون قیمت جمع میکنم که کنسول و لپ تاپ...اما موضوع سر اینه ما چرا فواید هر کدوم رو در نظر نمیگیریم؟والا تا اونجایی که من در جریانم مشکل موس و کیبرد که برای کنسول ها حل شده و حتی چند نمونه اختصاصی هم براشون لانچ شده است.شما در کنسول هیچ یک از مشکلات معمول رو ندارید.آقا ما که توی قلب اروپا زندگی نمیکنیم و واسه حمایت از قانون کپی رایت سینه سپر نکردیم که!بازی های ک_ر_ک شده داستان و دردسر خودش داره.در صورتی که شما خیلی شیک بازی رو میگذارید داخل یک کنسول که صد البته قابلیت حمل،پرتابل بودن و امکانات اضافی که آرمین هم گفت دارد.من خودم میدونی عشقم اول شخصه.والا توی PC و کنسول به راحتی بازی کردم.اونوقتا که ما بازی رو شروع کردیم دوستان خیلیا حضور فیزیکی نداشتن در این دنیا!پس لطفا از نظر خودتون تنها دفاع کنید.
    4-وضعیت سخت افزاری کنسول ها از کامپیوترهای بسیاری از ماها بهتره پس نیایم بگیم فلان بهمان نداره...این دستور کتابخانه ایی رو پشتیبانی نمیکنه و...آقا من میخوام بدونم دوستان همگی انشاالله با تایتان X رو نبرد هستین دیگه؟نه کامپیوتر خیلی ها الان مطمئن باش سخت افزاری از کنسول های نسل هشتم کمتره.نمونه اش هم بفرمائید.بیشترین کارت گرافیک ها در شبکه استیم.
    تمام عرض من اینه که همه چیز رو درست و سر جای خودش ببینیم.ما اگر مدعی اطلاعات و معلومات علمی هستیم،باید نقاط ضعف و قوت همه چیز رو به خوبی درک کنیم.پشتیبانی از کنسول ها مگه ایرادی داره؟آمار عدم هماهنگی بازی ها در کنسول ها چقدره؟بله خوب کنسول از نظر دستورات کتابخانه ایی و رزولوشن میتونه مقداری کمتر ار PC باشه.اما منظور از PC یک سخت افزار خوب و مناسب برای اجرای FHD هستش.
    5-لپ تاپ های گیمینگ گرونن درست،خوب الان شما بفرمائید با 5 میلیون تومان چه امکاناتی دارند؟یک مانیتور 4K در ابعاد 15.6 تا 18 اینچ در اختیار کاربر هستش.این مانیتور در کلاس PC قیمتش چقدره؟میبینید که سخت افزار دسکتاپ رو هم دورنش پیاده سازی کردند و از نظر توان چیزی کم نداره که هیچ یک سری موراد هماهنگ هم بیشتر داره.امکانات جانبی اش هم که بماند.در 3 زمینه هم قابلیت ارتقاء دارد.دوستت الان زنگ میزنه 10 دقیقه دیگه با یک سیستم سخت افزار *** زیر بغلت در خونشونی.پرتابل و قابل حمل درشو میبندی میری.لطفا هر چیزی رو سر جای خودش ببینید نقاط ضعف و قوت اش رو.
    جناب آریایی من احترامم نسبت به شما چندین برابر شد قربان.

والله دیروز من این تاپیک رو دیدم اومدم بیانیه صادر کنم دیدم نرود میخ آهنین در سنگ واسه همین ولش کردم.

الان 32 سالمه.

یه سیستم جمع کردم هم قیمت پراید.

فقط کیبورد و موسش هم قیمت یه کنسوله.

منتها باور بفرمایید الان دارم با کنسول بازی میکنم.

لذتی که در راحتی کنسول هست به خدا تو سیستم نیست.

به قدری با دسته انس گرفتم که برا سیستم هم دسته جدا دارم میگیرم.

کیفیت بازی ها تو کنسول از لحاظ دیداری به هیچ عنوان به سیستم نمیرسه.

ولی آخه کدوم سیستم ؟

الان برین ببینین تو فرومهای وطنی سیستم اکثر هم وطنامون چیا هستن ؟

بازم معتقدم کیفیت خود بازی کردن تو کنسول خیلی بیشتر از بازی روی سیستم هستش.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع