ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

در خواست کمک شدیدا فوری در مورد هارد sata اینرنال western digital

سلام دوستان خدا خیرتون بده کمکم کنید
    یه هارد اینترنال 1ترابایتی رو سیستم دارم که داشتم باهاش کار میکردم که یهو صفحه آبی شد و restart شد هر کاری کردم دیگه بالا نیومد.
    هر وقت اینجوری میشد به یه هارد دیگه متصل میکردم و فایلهای رو درایو ویندوزم رو بر میداشتم بعدش فرمت میکردم و یه ویندوز جدید نصب میکردم
    اما اینسری هر کاری کردم درایو ویندوز باز نشد و گفتم که شاید یه Defragment کنم ردیف بشه اما بازم جواب نداد.
    متاسفانه وسط Defragmentهارد دومم همین بلا سرش اومد و صفحه آبی شد و restart شد ولی هارد دوم با هزار بدبختی ردیف شد و بالا اومد اما این هارد اصلیه به هیچ صراطی مستقیم نیست و بالا نمیاد ولی مادربرد اونو شناسایی میکنه زمانی که میخاد بوت بشه میگه هارد در دسترس نیست
    سی دی نصب ویندوز انداختم تا مرحله ای که باید درایو معرفی کنی برای نصب ویندوز ادامه میده ولی دیگه نمیتونه درایوهای ویندوزمو شناسایی کنه
    البته روی این هارد دوتا ویندوز داشتم XP و Seven7
    خواهش می کنم کمک کنید
    توش پروژه ترم آخر دانشگاهم بود که فردای اون روز باید میبردم تحویل بدم هیچ BackUp هم ازش ندارم
    بردم نمایندگی Digital گفتن باید ریکاوری بشه بعد تعمیر بشه کلی پول میخواد منم آه در بساط ندارم
    برام جیب دوختن تا تیغم بزنن ممنون میشم کمکم کنید
    امتیازها
    14,814
    سطح
    78
    176
    کاربر انجمن
    سلام
    احتمالاً ایراد از پاورت باشه یا کابلهاش شل باشه. هاردت رو متصل کن و بعد با استفاده از سی دی بوت برنامه های پارتیشن بندی درایوهای ویندوز رو پاک کن و دوباره یه درایو جدید درست کن و دوباره ویندوز رو نصب کن. البته اگه سی دی ویندوز لایو Windows Live هم داشته باشی میتونی فایلهای مهمت رو از روی هاردت کپی کنی روی اون یکی. بهتره CMOS رو هم Clear کنی.
    امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط drjackool نمایش پست ها
    سلام
    احتمالاً ایراد از پاورت باشه یا کابلهاش شل باشه. هاردت رو متصل کن و بعد با استفاده از سی دی بوت برنامه های پارتیشن بندی درایوهای ویندوز رو پاک کن و دوباره یه درایو جدید درست کن و دوباره ویندوز رو نصب کن. البته اگه سی دی ویندوز لایو Windows Live هم داشته باشی میتونی فایلهای مهمت رو از روی هاردت کپی کنی روی اون یکی. بهتره CMOS رو هم Clear کنی.
    سلام.ممنون از پاسختون
    با ویندوز لایو نیومد بالا
    اما روش clear cmos رو بلد نیستم
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    مشخصات کامل سیستم ؟
    اول از همه با یک کابل ساتای دیگر امتحان کنید.
    در حین انجام چه کاری بودید که این اتفاق افتاد.
    هارد را به یه سیستم دیگر وصل کنید و فایل های مهم و ضروری خود را استخراج کنید.
    اگر سیستم دیگر در دسترس هست هارد را به آن وصل کرده و نرم افزار HD Sentinel را نصب کنید تا سلامتی درایو مشخص شود.
    امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط drjackool نمایش پست ها
    سلام
    احتمالاً ایراد از پاورت باشه یا کابلهاش شل باشه. هاردت رو متصل کن و بعد با استفاده از سی دی بوت برنامه های پارتیشن
    بندی درایوهای ویندوز رو پاک کن و دوباره یه درایو جدید درست کن و دوباره ویندوز رو نصب کن. البته اگه سی دی ویندوز لایو Windows Live هم داشته باشی میتونی فایلهای مهمت رو از روی هاردت کپی کنی روی اون یکی. بهتره CMOS رو هم Clear کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    مشخصات کامل سیستم ؟
    اگر سیستم دیگر در دسترس هست هارد را به آن وصل کرده و نرم افزار HD Sentinel را نصب کنید تا سلامتی درایو مشخص شود.
    --------------
    سلام ممنون از پاسختون
    با یک کابل دیگه تست کردم بالا نیومد
    درحال ریکاوری فلشم بودم
    به یک سیستم دیگه هم متصل میکنم موجب جلوگیری از بالا اومدن ویندوز سیستم کمکی میشه
    امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    مشخصات کامل سیستم ؟
    --------------
    سلام ممنون از پاسختون
    درحال ریکاوری فلشم بودم
    به یک سیستم دیگه هم متصل میکنم موجب جلوگیری از بالا اومدن ویندوز سیستم کمکی میشه
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط behdesign نمایش پست ها
    --------------
    سلام ممنون از پاسختون
    درحال ریکاوری فلشم بودم
    دوست من در سیستم دیگر باید اولویت بوت را روی هارد خود اون سیستم تنظیم کنید ، وقتی شما هارد خودتون را به اون سیستم متصل میکنید احتمالا " مادربورد درایو شما را به صورت primry میشناسد و از روی آن بوت میشود.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)