ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: انتی ویروس

امتیازها
    12,810
    سطح
    73
    12
    کاربر انجمن

انتی ویروس

سلام به اساتید من یه انتی ویروس به نام Avast اخرین ابدیت دانلود و نصب کردم برای ابدیت انلاین و افلاین چجوری باید اپدیت کنم و کدوم مطمن تر و کاملتر در ضمن تو سایت دو فایل بود آنتی ویروس آواست 2016 - Avast Antivirus 11.1.2245.1540 Pro و بسته امنیتی آواست 2016 - Avast Internet Security 11.1.2245.15 باید هر دو دانلود بشه و یا یکی کافیه و تفاوت این دو چیه؟ و در کل اگه پیشنهاد دیگه دارید از نظر انتی ویروس ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوست من یکی
    Internet Security هستش و یکی Antivirus ، اگر سیستم مدت زمان زیادی به نت وصله فقط Internet Security را نصب کنید و اگر بیشتر زمان آفلاین هستید آنتی ویروس مناسب تره . AVAST آی پی کاربران ایران را بلاک کرده بهتره از آپدیت آفلاین استفاده کنید.
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اگر هنوز دان نکردید گزینه های دیگه ای هم پیش رو دارید اما اگر میخواید اواست رو دان کنید نسخه اینترنت سکویی در هر صورت دان کنید کار باهاش سادس ابدیت انلاین بهتره میزنی ابدیت خودش شروع میکنه به انجام انلاین هم برو اگر هنوز قابلیت انلاین تو این نسخه مونده باشه ایران ستاپ آموزش داده.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
    امتیازها
    12,810
    سطح
    73
    12
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    دوست من یکی
    Internet Security هستش و یکی Antivirus ، اگر سیستم مدت زمان زیادی به نت وصله فقط Internet Security را نصب کنید و اگر بیشتر زمان آفلاین هستید آنتی ویروس مناسب تره . AVAST آی پی کاربران ایران را بلاک کرده بهتره از آپدیت آفلاین استفاده کنید.
    ممنون از راهنمایی مدت زیادی وصلم همون بسته امنیتی نصب میکنم و اینکه ابدیت افلاین به چه صورت و در زمینه امنیتی ویروس کش مطمنی هست چون فیلم تو هاردم حدود 2 ترا نمیخوام از دست بدم اگه پیشنهاد بهتری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوست عزیز هیچ وقت هیچ وقت توصیه نمی کنم و نمی کنند اساتید که انتی ویروس کرک شده استفاده کنید اگر استفاده می کنید، چون موتور استنتاج این انتی ویروس ها اسیب دیده است و نمی توانند از پایگاه داده های خودشون خوب استفاده کنند

توصیه میکنم از انتی ویروس رایگان استفاده کنید درسته محدودیتهایی داره ولی حداقل اش اسیب دیده نیستند، من توصیه می کنم AVIRA Anti Vir Free دانلود کنید و با خیال راحت استفاده کنید.
    امتیازها
    12,810
    سطح
    73
    12
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ وقت هیچ وقت توصیه نمی کنم و نمی کنند اساتید که انتی ویروس کرک شده استفاده کنید اگر استفاده می کنید، چون موتور استنتاج این انتی ویروس ها اسیب دیده است و نمی توانند از پایگاه داده های خودشون خوب استفاده کنند توصیه میکنم از انتی ویروس رایگان استفاده کنید درسته محدودیتهایی داره ولی حداقل اش اسیب دیده نیستند، من توصیه می کنم AVIRA Anti Vir Free دانلود کنید و با خیال راحت استفاده کنید.
    دوست عزیز منظور از اسیب دیده چیه چه مشکلی بوجود میاره لطفا توضیح بدید تشکر
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوست عزیز، من اگه بخوام توضیح بدم خیلی زمان می بره ولی خدمتتون عرض کنم انتی ویروس ها از نوعی رفتار هوش مصنوعی تبعیت می کنند و موتوری دارند و پایگاه داده ای و .... چون فایل اجرایی اینها اسیب دیده است و نمی توانند به درستی با این ویژگی ها ارتباط برقرار کنند و ویروس و کرم و Junk ها شناسایی کنند به خاطر همین توصیه می شود از انتی ویروس های ک ر ک شده استفاده نکننید و انتی ویروس رایگان مانند AVIRA که به شما پیشنهاد دادم استفاده کنید.
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها
    دوست عزیز، من اگه بخوام توضیح بدم خیلی زمان می بره ولی خدمتتون عرض کنم انتی ویروس ها از نوعی رفتار هوش مصنوعی تبعیت می کنند و موتوری دارند و پایگاه داده ای و .... چون فایل اجرایی اینها اسیب دیده است و نمی توانند به درستی با این ویژگی ها ارتباط برقرار کنند و ویروس و کرم و Junk ها شناسایی کنند به خاطر همین توصیه می شود از انتی ویروس های ک ر ک شده استفاده نکننید و انتی ویروس رایگان مانند AVIRA که به شما پیشنهاد دادم استفاده کنید.
    کاملاً با حرف های بهزاد عزیز موافقم بنده خودم از نسخه رایگان اویرا استفاده میکنم ، نه به اندازه آنتی ویروس های دیگه سنگینه و باعث کند شدن سیستم نمیشود.
    امتیازها
    12,810
    سطح
    73
    12
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    کاملاً با حرف های بهزاد عزیز موافقم بنده خودم از نسخه رایگان اویرا استفاده میکنم ، نه به اندازه آنتی ویروس های دیگه سنگینه و باعث کند شدن سیستم نمیشود.
    ممنون از راهنمایی تمام شما دوستان الان نسخه فری از سایت اویرا واسه دانلود گذاشتم فقط انلاین اپدیت میشه؟
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط maad123 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تمام شما دوستان الان نسخه فری از سایت اویرا واسه دانلود گذاشتم فقط انلاین اپدیت میشه؟
    بله به راحتی میتوانید به صورت آنلاین آپدیت کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)