ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 42
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

انتخاب تاثیرگذارترین کاربر سال 1394 فروم سخت افزار

سلام به همه ی دوستان عزیز

به مانند روال هر ساله معمول فروم، در ماه های پایانی سال، موثرترین کاربر فروم را به انتخاب شما عزیزان انتخاب کنیم.

تا پارسال ما هم کاربر برتر داشتیم و هم مدیر برتر، ولی امسال به کمک شما عزیزان صرفا" یک نفر رو به عنوان تاثیرگذارترین کاربر انتخاب میکنیم. این شخص میتونه کاربر یا مدیر باشه، فرقی نداره، یک کاسه اش کردیم امسال، بنابراین با رای شما، صرفا" یک نفر انتخاب خواهد شد.

می توانید شخص مورد نظر خود را با توجه به فعالیت های مفید وی اعلام کنید.

تاثیرگذارترین کاربر فروم سخت افزار با جمع بندی نظرات شما سروران گرامی، در روز 29 اسفند ماه اعلام می گردد. آرای شما در صبح روز 29 اسفند شمرده می شود.

(تا آن زمان می توانید رای بدهید و یا رای خود را وییرایش کنید).

قوانین:

1. آرای مدیر کل محاسبه نخواهد شد. بنابراین لطفا" به من رای ندهید.

2. دوستان اگر از چند نفر اسم ببريد و دقیقا" مشخص نکنید رای شما کدام است، ملاك راى شما اولين اسمى است که نام برده اید.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان سعی کنید به دوستان جدیدی که تاحالا انتخاب نشدند رای بدین و آرای خودتون رو در همین تاپیک اعلام کنید.
    امتیازها
    10,405
    سطح
    67
    304
    کاربر انجمن
    تمام مدیران به نظرم قابل تقدیر و سپاس گذاری هستند و هرکدوم به نوبه خودشون بهترینن ,

چون تفاوت کمه من با تفاوت اندک به کاربر Third Person رای میدم , (زمان فعالیت + اطلاعات گسترده در رابطه با سخت افزار ) باعث شد به ایشون رای بدم
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    به نظر من مهدی عزیز ( مدیر انجمن سخت افزار با نام کاربری third person ) شایسته این عنوان است. در یکسال گذشته شاهد فعالیت های بسیار مفید و مستمر به ثمر او بوده ام مخصوصاً این چند ماه گذشته که عطا جان ، شاهین عزیز و دیگر مدیران و همکاران سابق که کمتر فعالیت داشتند باعث شد یه خلع کوچکی در انجمن به وجود بیاد اما به لطف مهدی عزیز مشاوره ها به خوبی جلو رفت و این خلع برطرف شد. به نوعی یه تنه به حل تمام مشکلات پرداختند . همچنین اطلاعات سخت افزاری ایشان بسیار بالاست و برای خود من به نوعی الگو بوده در طی چند ماه گذشته.
    برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون همراه با سلامتی را دارم.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    با سلام خدمت دوستان. @};-@};-
    همیشه این تاپیک سخت ترین تاپیک بوده !!! بخصوص امسال که شده انتخاب یک کاربر از میون این همه کاربر خوب. از ارمین جان هم ممنون که کار رو ساده کردن و خودش رو حذف کردن. چون واقعا با وجود خودشون انتخاب سخت تر هم میشد.
    از دوستانی که به بنده لطف داشتن بسیار متشکرم و امیدورام لایق این محبت باشم.
    متاسفانه چند وقته به علت مشکلات شخصی فعالیتم کمتر شده، لذا بهتره که بنده رای خودم رو بذارم برای آخر کار که هم از لحاظ ذهنی قدری ریلکس تر باشم و هم این انتخاب سخت رو به بهترین نحو انجام بدم.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    هیییییی. وقتی این تاپیک رو دیدم یاد جوانی ها خودم افتادم
    ملاک صرفا نباید انتخاب مدیرانی باشه که تگ رنگی دارن در حال حاضر
    بنده انتخابم علی عزیز هست. (ALIYAR)
    ایشون در یک دوره مدیر ارشد بودن
    درسته فعالیت طولانی مدت نداشتن , ولی همون فعالیت های کوتاه مدت هم اندازه سه سال من ارزش داشت. فکر نمیکنم کسی منکر این باشه.
    هر پست ایشوت اندازه یه برسی طولانی و پر محتوا بود.
    انتخاب های بعدیم امیر( aryaiee) و عرفان هست. هر دوتاشون دوستان خودم هستن و در یک زمینه خاص حرفه ای بودن و و واقعا هم در همون زمینه تک خال بودن. فقط حیف که احساس میکنم فعالیتشون کم شده و هیچ کسی نمیتونه جاشون رو پر کنه با توجه به شناختی که از مدیران و کاربران سایر سایت های سخت افزاری دارم
    و پای ثابت سایت , رضا که دیگه لازم نیست اسم اش برده بشه. چون به شکل پیشفرض و غیر مستقیم همیشه تو هر پستی اسم اش یاد میشه

مهدی عزیز هم قطعا اینده خیلی خوبی خواهد داشت. حتی شاید جای پای ارمین جان بزاره

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ای روزگار ! چه کردی با عقاب ! :((=))=))
    منم مثل عطا ء جان یاد جوونی هام افتادم ! با اینکه با توجه به فعالیتم امسال که یک صدم بلکه یک هزارم پارسال هم نبود و ارزش اسم بردن از من اصلاً وجود نداشت بهم لطف داشت عطاء جان و اسممو برد واقعاً ممنونم :x@};-@};-
    از همه مدیران و کاربران عزیزی که در طی این یک سال به هرنحوی زحمت کشیدند به عنوان کوچکترین عضو فروم و مجموعه سخت افزار به نوبه خودم بسیارممنونم@};-
    جا داره از این فرصت استفاده کنم و از مهندس ماجد علیمحمدی عزیز و زحمتکش که اخیراً پیگیری ها و اقدامات موثری برای بهبود قابلیت های فنی فروم و رفع اشکالات انجام دادند علی رغم گرفتاری هاشون توی سایت تشکر ویژه داشته باشم به نمایندگی از همه دوستان . @};-@};-
    من پارسال هم به این موضوع که متأسفانه وقتی به آخر سال و موعد این تاپیک میرسیم 90% ملاک انتخابمون پرفورمنس در مشاوره هست اشاره کردم . در حالی که لازم به یادآوری نیست فروم ما ذاتاً مشاوره بیس و دانشگاه تربیت مشاوران جوان و آینده دار بوده و هست و خواهد بود به گذشته برگردیم آقا آرمین همکار انجمن بودند ، مدیر شدند من فعال بودم و شدم همکار ، آقا آرمین شدند ارشد ، من مدیر سخت افزار و تا برهه ای از زمان مدیر کل شدنشون من مدیر سخت افزار بودم .من بازنشسته کردم خودم رو و عطاء جان اومدند وهمکار و بعد مدیر شدند . علیرضا عزیز همزمان پله های ترقی رو دو تا یکی کرد از همکار شد ارشد ! و آقا عطاء بازنشسته شد و آقا مهدی همکار و سپس مدیر شدند .
    مسند و جایگاه مدیر سخت افزار به خاطر ذات مشاوره بیس بودن فروم به کسی وفا نکرد از این به بعدش هم همینطور هست وخواهد بود ! :D در هر برهه زمانی فعال ترین و البته با دانش ترین فرد در اون برهه به عنوان مدیر سخت افزار انتخاب شد و این روال ادامه خواهد داشت . من یا آرمین جان یا عطاء جان یامهدی عزیز هم اگر روزی نباشیم قطار سریع السیر مشاوره فروم به حرکت خودش ادامه میده و متوقف نمیشه و مشاوره فروم لنگ نمیمونه اما یادمون نره تولید محتوا بحثی فراتر از مشاوره هست ! صرفاً وابسته به اطلاعات نیست و استعداد نوشتن فاکتور خیلی مهمیه و اینکه بخوای دانشت رو با دیگران تقسیم کنی و به قول معروف آدم اینکاره میخواد . که باتوجه به مشاوره بیس بودن فروم بعضاً زحمات افراد کمی کم رنگ جلوه میکنه دراین زمینه متأسفانه و همون طور که گفتم اکثراً 90% ملاک پرفورمنس مشاوره هست که البته با توجه به ذات فروم تا حدی طبیعیه اما من پارسال هم گفتم توی مشابه همین تاپیک که ایجادشده بود این رو گفتم که نباید زحماتی که این عزیزان کشیدند رو فراموش کنیم. سال 94 اکثر ما گرفتار بودیم و به خصوص من و امیرحسین جان روی سایت تمرکز بیشتری داشتیم و تولید محتوامون زیاد نبود اما خب امیرحسین جان با اوج گرفتاری ها توی سایت تعدادی مطلب هم واسه فروم کار کردند
    اما انتخاب من عرفان عزیز هست که 70 تا 80% حجم تولید محتوای فروم به دستان و دانش بالا و ناب و کمیاب ایشون بود و یک جوری بیشتر جور تولید محتوای سال94 رو آقا عرفان بردوش داشتند ، تاپیک زدند ، تاپیک های قبلی رو پیگیری ودر صورت لزوم آپدیت کردند و به سؤالات و مشاوره های مرتبط با تاپیکهاشون مرتب جواب دادند . بعضاً درحد توان به مشاوره های عمومی سایر بخشها هم پاسخ دادند و نباید از زحماتشون راحت گذشت و فراموش کرد .
    بنابراین انتخاب امسال من با احترام به همه عزیزان دیگه همون طور که گفتم آقا عرفان گل ErfanDL هست @};-@};-
    مجدداً از زحمات همه کاربران و مدیران عزیز د راین یکسال به نوبه خودم تشکر می کنم و انشاءالله سال آینده بر بار و کیفیت علمی و تعداد عزیزانی که به جمع مشاورین می پیوندند و یا دست به تولید محتوا میزنند و همچنین بر جذابیت های فروم افزوده بشه و به امید خدا با رفع و بهبود مشکلات اقتصادی و معیشتی ، فروم پر جنب وجوش تر و فعال تری از نظر علمی و تولید محتوا و افزایش حجم خریدهای کاربران و تربیت شدن مشاورین زبده تر رو شاهد باشیم @};-

امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

من به این بازیکن ریز نقش و موثر رأی می دهم: third person

باشد تا دیگران درسی بگیرند و مبالغ بیشتری پیشنهاد دهند!
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    سلام اگه رای بنده هم قبول میفرمائید ...
    رای بنده
    آقای رضا اشراقی
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 42

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)