ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 42
    امتیازها
    5,456
    سطح
    47
    147
    کاربر انجمن
    th e nd
    Mob:Asus B550 F__Cpu:Amd 5600X__ Ram:Teamgroup Vulcan Z 8X2Gb 3200 CL16__Gpu:Asus Rtx Strix 2060 OC__Ssd:Adata S11 Pro 512Gb__Hdd: Seagate Iron Wolf 6Tb__Psu:Green Hp+ 700W__Cas:Green Z8 Panzer Max__Spk:Green Gs330-Bt__Mon:Samsung C27Fg70 1080P 144Hz__Mos:Logitech G403__Key:Msi Vigor Gk70
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    با سلام و تشکر از فعالیت خوب تمام کاربران و مدیران عزیز.
    رای من امیرحسین آریایی عزیز.
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    عنوان تاپیک "انتخاب تاثیر گذارترین کاربر فروم" هست پس میشه از بین مدیران و کاربران عادی انتخاب کرد.

با احترام به فعالیت تمامی عزیزانم، در بین کاربران این فروم بنده ErfanDL عرفان عزیز رو به خاطر تاپیک های بی نظیری که مشابه اون میشه گفت در منابع فارسی وجود نداره، انتخاب میکنم.
    تاپیک هایی که تا حالا ندیدم کسی روی یک تاپیک تا این حد وقت بذاره، تاپیک هایی در مورد مود بایوس و کوادکوپتر و ادغام دو خط اینترنت و تاپیک های شبکه و اینترنت و همچنین مشاوره های کامل که واقعا همه اشون بی نظیر و برای نویسنده بسیار وقت گیر بودن.
    کمتر کسی حاضر میشه وقت بذاره و این اطلاعات رو بدون چشم داشت و اینقدر کامل در اختیار دیگران قرار بده.
    واقعا ممنونم عرفان جان@};-

رضا اشراقی هم دیگه جایزه گرفته قبلا، بسشه! :D

نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    رزرو! درخواست شماره حساب صرفاً پیام خصوصی!
    قیمت؟:D
    @};-
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    واقیعتش چند روزی هست حالم خوش نیس 3 روزه دارم تو تب میسوزم ....

ولی الان نسبت به قبل بهتر ام ... ( 1 سال و خورده ای هست همچنان دارم با مریضی دست و پنجه نرم میکنم ... )

راسش بهترین چیزی که در انتجاب یک فرد شایسته موثر هست اونم طرز برخورد و اخلاقش میباشد که بنده به نوعی در اولویت ام قرار میدم برای انتجاب بهترین کاربر یا ...

ولی زندگی ما افراد یک رنگ نیس . گاهی اوقات مشکلات / فشار کاری یا خانواده یا مریضی و ... باعث میشه اونقد به چشم نیایم ...

ولی خب این مهر و محبت هست که تو قلب ما جاویدان باقی میمونه ...

واسه انتجاب تاثیرگذارترین کاربر بنده امیر حسین اریایی بی شک از نظره بنده یکی از بهترینا بوده و هست ... به چند دلیل

اخلاق فوق العاده عالی
    صبر و حوصله فوق العاده عالی
    خوش برخورد
    دلسوز
    با تجربه

و ....

و نفر بعدی بازم صد البته از نظره خوش اخلاقی و خوش برخورد و ...

ناصر جان عزیز بوده

این نظره شخصی بنده هست و دلیل نمیشه دیگر عزیزان به نوعی کمبودی داشته باشن یا ... همه افراد به نوعی عالی هستن
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    بنده انتخابم با توجه به این که زمینه فعالیت خودمم پیشنهاد سیستم هست وقابل تشخیص تره برام مهدی عزیز هست وبعد ازون به ترتیب امیر حسین جان محمد علی و آقا ناصر و عرفان گل.
    البته امکان بروز رسانی این پست وجود داره.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان همیشه گفتم تمامی اعضای فعال، چه مدیر و چه کاربر، همه سهم بزرگی در رشد انجمن سخت افزار دارند. از این جهت همه حضورشون و فعالیتشون موثر و قابل تقدیره.

آقا مجتبی مدیر لایق انجمن گیم امسال فوق العاده عملکردند. از نظر زحمت، من بیشترین زحمت رو برای آقا مجتبی داشتم. ایشون بیش از 400 تاپیک انجمن گیم رو بررسی و از لینک دانلود پاکسازی کردند، همچنین بیش از 400 تاپیک رو دو مرتبه در انجمن جابه جا کردند که همه و همه به دلیل مسائل اخطار هایی که دریافت کردیم مجبور به این کار شدیم.

ای کاش آقا علیرضا AliYar اوقات فراقت بیشتری داشتند برای حضور در جمع ما، ولی خوب، ایشان تا همین اندازه هم لطف بزرگی به حق انجمن داشتند. ضمن تشکر ویژه از علیرضا جان که امیدوارم هرکجا هست موفق باشه، امسال من آقا عرفان، ErfanDL مدیر زحمت کش، مهربون و البته کمی بازیگوش انجمن رو انتخاب میکنم. عرفان جان، از نظر زدن تاپیک های فنی و مرتب در هر ماه فوق العاده فعال بودند و تمام تلاش خود را برای فعالیت پر بار و به دور از حاشیه کردند. بنابراین رای من امسال به مدیر انجمن بایوس و فیرمور آقای عرفان شیرزاد خواهد بود.
    امتیازها
    5,002
    سطح
    45
    1,029
    کاربر انجمن
    ضمن عرض خسته نباشید خدمت همگی مدیران و کاربران انجمن.
    بنده ملاک انتخابم رو "مفید ترین پست ها" در نظر گرفتم.(البته برای خودم سوء تفاهم پیش نیاد!)

آقا محمد علی (Mohammad Ali X) واقعا خیلی زحمت کشیدند و من ازشون تشکر میکنم چون مطالب مشاوره ای زیادی رو ازشون یاد گرفتم و انتخاب اولم ایشون هستند.

جا داره که از آقا مهدی (third person) بابت مشاوره هاشون، از آقا عرفان (ErfanDL) بابت مقاله های کم نظیرشون، و از آقا ناصر (iSteve) بابت مطالبی خواندنی در مورد اورکلاک، تشکر کنم.

از آقا آرمین هم بابت مدیریت عالی و مقاله هاشون در مورد هارد ها و ... هم تشکر میکنم.
    سربلند و پیروز باشید./:soap:

MAYBE#
    امتیازها
    7,895
    سطح
    59
    486
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    عقاب آسیا(رضا اشراقی)
    CPU: Intel Core i7-4930K Ivy Bridge-E
    MAIN: ASUS X79-Deluxe LGA2011 X79
    RAM: Gskill RipjawsX 16GB 4GBx4 2400MHz
    VGA: ASUS GTX 580 DIRECTCU2
    Power SUPPLY:Green GP750B-OC
    CACE:Green X7 Cougar Ver.2.0 Chases
    HDD : Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD
    ODD: ASUS 24X DVD-RW Internal Drive
    Cpu Cooler : Thermalright HR-02 Macho
    MONITOR : ULTRA WIDE 29UM565
    Speaker :LEXUS
    Mouse+Keyboard : FARASSOO/TSCO
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط faramarz_mit نمایش پست ها
    عقاب آسیا(رضا اشراقی)
    میگم که قاره آفریقا بزرگتره ها! عقاب هاش هم بیشتر و خوفناک ترن ! ;))=)) 8-x ( راستی آقا میلاد صفیعی مدیر انجمن عکاسی کوش؟! اولین کسی که پسوند آسیا رو جلوی لقب من گذاشت توی تاپیک برترین های پارسال بود ! :D)
    فرامرز جان و بقیه دوستانی که باز هم امسال به بنده حقیر رأی دادن واقعاً شرمنده کردن . :">
    اما من امسال یک هزارم پارسال توی فروم فعال نبودم . بحث فعالیت سالانه در داخل محیط فروم هست
    ممکنه من با بعضی از شما عزیزان ارتباطات فرا انجمنی داشته باشم و توی تلگرام یا تلفنی صحبت های فنی هم داشته باشم اما بحث و ملاک داخل محیط انجمنه .
    تا آخر اسفند فرصت هست . دوستانی که به من رأی دادند و ممکنه دلیلشون شناخت نداشتن از فعالیت بقیه دوستان باشه چون زیاد نمیتونند به فروم سر بزنند ، هر از گاهی در این مدت فروم رو بررسی کنند و ترجیحاً رأی شون رو تا اون موقع به عزیزانی که امسال فعالیت داشتند تغییر بدن چون اینجوری واقعاً خیلی به شخصه شرمنده میشم . به خصوص شرمنده کسانی که فعالتر بودند امسال . سعی کنید رأی ها رو به افراد انتخاب نشده و جدیدتر بدید تا دوستان دیگه هم تشویق به فعالیت مفید بشن . ما که پارسال افتخار انتخاب شدن داشتیم . این فروم همیشه نشون داده به شخص خاصی متکی نیست و افراد جدید و مستعدتری هرسال به کاربران فعال اضافه شدند و میشن و خواهند شد . ما که پیر و بازنشسته شدیم نوبتی هم باشه نوبت جوون تر ها هست که آبدیده بشن ! @};-@};-@};-

امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    برای من یکی گفتن یک اسم واقعا سخته...
    انصافا با توجه گستره ی بحث علم سخت افزار تک تک عزیزان در جایگاه خودشون خوب بودن.فقط میتونم بگم دمتوووووووووووووون گرم و خسته نباشید.

third person

aryaiee

Reza Eshraghi

th e nd

iSteve

Mohammad Ali X
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 42

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)