ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49
    امتیازها
    4,037
    سطح
    40
    118
    کاربر انجمن
    با سلام
    - منم خیلی خوشحال شدم که تنی چند از بر و بچه های انجمن سخت افزار رو از نزدیک دیدم ، واقعا خیلی بچه های گلی بودن و جای آقای ابیشی و دوستان دیگه خیلی خالی بود؛ خیلی دوست داشتم از نزدیک زیارتشون کنم.
    - از اینکه آقای شالیکاریان رو دیدم واقعا خوشحال شدم.
    - در کل چه از شرکت گرین و چه مجموعه سخت افزار تشکر می کنم که این فرصت رو به وجود اوردن که بتونم از نزدیک بچه های انجمن رو زیارت کنم.
    - بعد از ظهر قرار بود ی سیستمی رو اورکلاک کنن که اگه اشتباه نکنم پردازندش CORE I5-760 بود، و با استفاده از نیتروژن مایع تونستن تا 6400Mhz اور کنن که متاسفانه به دلیل ضیق وقت نتونستم تا آخرش برای گرفتن تست های پایداری اونجا باشم. ی چنتا عکس گرفتم که دیدنش خالی از لطف نیس.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC_0396 (NXPowerLite Copy).JPG
مشاهده: 27
حجم: 332.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC_0397 (NXPowerLite Copy).JPG
حجم: 391.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC_0395 (NXPowerLite Copy).JPG
حجم: 309.1 کیلو بایت
    اینم آقای شالیکاریان بودن که داشتن نیتروژن مایع برامون میریختن تا میل کنیم ......

نام: DSC_0393 (NXPowerLite Copy).JPG
مشاهده: 34
حجم: 115.3 کیلو بایت
    در آخر باید بگم که IRON MAN خیلی جالب بود....
    امام علی(علیه السلام) :
    از دوستی با احمق برحذر باش، که می خواهد تو را سود دهد ولی زیان می رساند؛
    از رفاقت با بخیل بپرهیز، چه اینکه آنجا که به شدت به او نیازمندی از تو دریغ خواهد کرد؛
    و از دوستی با بدکار کناره بگیر، زیرا تو را به اندک چیزی می فروشد؛
    و از رفاقت با دروغگو حذر کن، چرا که مانند سراب است، دور را در نظرت نزدیک و نزدیک را دور می کند.
    نهج البلاغه
    امتیازها
    79,326
    سطح
    100
    39,398
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوستان این تاپیک صرفا" در ارتباط با دعوت از کاربران انجمن سخت افزار و تجربیاتشون از بازدید از غرفه شرکت گرین است، خواهشمندم هیچ مطلبی خارج از این چهارچوب در انجمن قرار نگیرد.
    Userbenchmarks: Gaming: 91% Desktop: 141%Workstation: 123%
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,633
    از معدود غرفه های مربوط به سخت افزار در نمایشگاه امسال ، غرفه گرین بود. متاسفانه باز هم مثل سابق ( ویا حتی بدتر از گذشته) ، نمایشگاه رنگ و بویی از سخت افزار و قطعات کامپیوتر نداشت.
    امیرحسین جان به محصولات ارائه شده در غرفه گرین به خوبی اشاره کردن.

نکات جالب برای خود بنده ارائه کیس های جدید Z7 و Z4 توسط گرین هست که بزودی وارد بازار خواهند شد. کیس Z4 از لحاظ شکل و شمایل بی شباهت به کیس Aerocool Aero-1000 نیست. برای اولین بار گرین در این کیس از محفظه جدا کننده پاور استفاده کرده. مشخصات و ویژگیهای مناسب به همراه برچسب قیمت 175 تومنی، این کیس رو می تونه به یک گزینه پرفروش در رده کیس های نیمه حرفه ای و ارزان قیمت تبدیل کنه.

در بخش دیگه یک سری از ایرکولرهای جدید گرین رو دیدیم. یکی از این ایرکولرها که شبیه به مدل معروف ZALMAN CNPS 7500 طراحی و از آلومینوم ساخته شده با قیمت فوق العاده 25 هزار تومن ، انتخاب بسیار مناسبی برای جایگزینی با کولر استوک برای یک سیستم رده پایین خواهد بود.

همچنین گرین با معرفی واترکولر در سه سایز مختلف رادیاتور، سبد خنک کننده پردازنده های خودش رو کامل کرد. راندمان مناسب در کنار نویز پایین به همراه یک برچسب قیمت معقول ، میتونه راه رو برای این سری از واتر کولر ها به سیستم های کاربران ایرانی باز کنه.

سیاست قیمت گذاری مناسب به همراه مشتری مداری و پذیرش انتقاد در جهت بهبود نقایص محصولات ، از صفات نیکی هست که از گرین تونسته یک شرکت ایرانی موفق بسازه.
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,116
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    به دلیل تنبلی و نداشتن حوصله متنی که تو انجمن همسایه نوشتم رو کپی میکنم همینجا:
    ----------------
    آقای عمرانی ، مدیر بخش R&D گرین گقتن که OEM واترکولینگ ، سازنده کولر های Zalman است. امسال گرین بیشتر رو اکسسوری تمرکز کرده بود و محصولات رنج متوسط و به اون صورت محصول رده بالایی رو ارایه نکرده بود ( البته ناگفته نماند با این وضع مملکت فرقی هم نمیکرد اگر معرفی میکرد ، کی می تونست بخره؟) ، وچیزی که دیدم دوستان بهش اشاره نکردن ارایه کردن تجهیزات totolink توسط گرین بود که قرار برای مصرف کاربران خانگی ارایه بشه.

دکور مثل سال های قبل خوب و حرفه ای بود و برخورد مسئول اصلی هم که طبق معمول عالی. فقط تو عکس دسته جمعی خیلی چهره ها که حضور داشتن نیستن ، مثل : پوریا، صابر ، حسام و... چرا؟
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    8,569
    سطح
    62
    1,246
    کاربر انجمن
    سلام
    اتفاقا منم قسمت شد و به غرفه گرین رفتم.
    متاسفانه چون کسی رو نمیشناختم نمیدونستم کیا اومدن. . . . .
    ولی در حضور اقا مهدی مادیست کلی تجربه کسب کردم و حسابی مزاحم کاراشون شدم
    از تجربه استفاده شون از واترکول های گرین و قیمت هاشون تا نحوه کار کردن واترکول های open loop که واقعا جالب و وسوسه انگیز بود برام . . . . .

نام: 20151216_131220.jpg
مشاهده: 24
حجم: 846.6 کیلو بایت
    CPU Intel I7 2600K up 4.00GHz
    بزودیCPU Cooler
    M.B GIGA P67A-UD7-B3
    RAM Corsair 2*8Gb XMS3 1866
    VGA MSI GTX670 PE OC
    VGA Cooler Accelero Xtreme PLUS II
    SSD Intel 520 Series 120GB
    HDD WD 1TB Blue+WD 1 TB Blue +WD 1TB Passport
    PSU Green 600W HP
    بزودیCASE
    Monitor LG W2262TQ full HD

امتیازها
    10,857
    سطح
    69
    2,031
    درود خدمت دوستان

روز اول افتتاحیه در نمایشگاه حضور داشتم اولین سالنی که رفتم شماره 35 بودش غرفه شرکت گرین پیشه دوست خوبم اقا مرتضی عزیز Morteza.p از OC کاران قدیمی و حرفه ای هستند پیش ایشون بودیم تا اماده سازی قطعات برای یک OC حرفه ای با یک Corei7 4770K غرفه گرین خیلی خوب بود و در کنارش سالن 8 فکر می کنم سالنی بودش که بعضی از شرکتهای دانش بنیان و بعضی از دانشجویان عزیز خلاقیتهای خودشون بروی App ها و برنامه های خاص پیاده سازی کرده بودند باهاشون صحبت میکردم لذت می بردم از این همه نبوغ و خلاقیت در بین این دانشجویان و جوانان عزیز
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,418
    نویسنده و ادیتور وبسایت سخت افزار
    دوستان شرمنده که کم به این تاپیک سر زدم.در نمایشگاه وظایف سنگینی داشتم متاسفانه دست تنها هم بودم.غرفه گرین و مواردش تا جایی که در توان بود پوشش دادم.در 3 روز تنها چند ساعت خوابیده بودم از حالتم مشخصه فکر کنم.پذیرایی میزبانان در غرفه گرین عالی بود.(حالا بماند که من ناهار وقت نکردم اونجا بخورم و دوستانی مثل میعاد و مهدی هم بخاطر من نخوردن و باهام اومدن نشست خبری لنوو).جمع فوق العاده گرم و دوست داشتنی بود.در عکس دستمه جمعی به نظرم یکی دو نفر از دوستان حضور نداشتن.تا جایی که میشد مهندس عمرانی رو سوال پیچ کردیم.

از همه چیز پرسیدیم اما مهمترین هاشو برای دوستان نوشتم.جالبه بدونید برو بچه های سخت افزار اولین گروه دعوتی بودن حتی زودتر از برخی از دوستان خبری به غرفه گرین دعوت شده بودند.مسئولان گرین فرمودند که انجمن ما رو رصد می کنند و جالبه بدونید که نظرات کاربران براشون مهمه.در سال جدید تعامل ما با گرین بیشتر خواهد شد و نظرات رو مستقیم به مدیریت می دیم.هیچ نفع مالی در بین نیست تنها حمایت از یک برند مرغوب داخلی است.دوستان واقعا جای همه خالی بود.با بچه ها دور همی از هر دری گفتیم عکس گرفتیم کلی گپ زدیم و تازه فهمیدم برخی از دوستان چقدر جذاب و خوب هستند.من عاشق انجمن خودمون هستم نه به عنوان یک مدیر بلکه کاربر.و میخوام باور بفرمائید که در تمام مدت مشغول کار بودم وگرنه زودتر در این تاپیک پست می دادم.اگر سوالی دارید در خدمتم البته مهدی و میعاد و دیگر دوستان هم میتونن پاسخ بدن چون با هم بودیم.حسام شالیکاریان عزیز هم بنده خدا کم نگذاشت هر کاری از دستش بر اومد انجام داد و توی غرفه گرین البته جزو مسئولین بود.آرمین هم که تا دقیقه 90 منتظر بودیم اما کسالتش رفع نشد و جاش خالی بود MP3 و به شدت.دیگه کم و کسری رو به بزرگی خودتون ببخشید.

نام: DSC01309.JPG
مشاهده: 55
حجم: 84.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCN0006.JPG
مشاهده: 58
حجم: 118.3 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCN0007.JPG
مشاهده: 59
حجم: 192.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCN0015.JPG
مشاهده: 65
حجم: 125.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCN0017.JPG
مشاهده: 60
حجم: 152.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCN0027.JPG
مشاهده: 61
حجم: 158.7 کیلو بایت
    امتیازها
    11,876
    سطح
    71
    1,246
    کاربر انجمن
    اینطور مشخصه حسابی بهتون خوش گذشته ....
    امیدوارم همیشه از این خوشی ها باشه . البته در کنار دیگر عزیزان و دوره همی ...

جای مارو حسابی خالی کردین

امیر حسین جان صمیمانه خسته نباشید میگم بابت زحمات خوب شما ...
    ویرایش توسط aryaiee : 2015/12/19 در ساعت 21:14
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    6,914
    سطح
    54
    386
    کاربر انجمن
    همش حسرت این رو میخورم که نشد تو جمع گرمتون حضور داشته باشم.زیاد در باب سخت افزار اطلاعات ندارم ولی اینجور جمع ها و گردهمایی هارو که درباره سخت افزار کامپیوتر هستش رو دوس دارم ولی حیف که نشد...یکی از تایپیک هایی که واقعا دوسش دارم همین تایپیک هستش...واقعا به همتون خسته نباشید میگم..
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)