ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool کامل ترین نسخه لینوکس کدام است ؟

سلام بر تمام کاربران عزیز انجمن سخت افزار.
    امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشید. @};-

چند وقتیه تو فکر این هستم که نسخه ای از سیستم عامل لینوکس را استفاده کنم اما نمیدانم کدام نسخه کامل ترین، بهترین و امن ترین نسخه است . حدود 4 سال پیش از Ubuntu استفاده میکردم اما میخواهم نسخه های دیگر را هم امتحان کنم. خیلی وقته ویندوز
    روی سیستم نصبه ، پیش خودم گفتم یه تغییری ایجاد کنم.

کدام نسخه لینوکس بیشترین برنامه کاربردی را به همراه خود دارد یا از آن پشتیبانی میکند؟ برنامه هایی مشابه آفیس ، اینترنت دانلود منیجر ، فوتوشاپ ، نرم افزارهای مبدل صوت و تصویر ، پلیرهای معروف ،کدک های صوتی و تصویری ، نرم افزار های مناسب برای رایت و فایل های iso ،نرم افزار های فشرده ساز ، نرم افزار تست سخت افزار های سیستم ، قند شکن های رایج و ...

نظر شما در مورد kali linux چیه؟

سوال دیگری که داشتم ظاهراً میشه با نرم افزاری به اسم Wine برنامه های ویندوز را بر روی نسخه های مختلف لینوکس نصب نمود ، نحوه انجام این کار به چه صورت هستش ؟ چند تا فیلم در یو*تیوب مشاهده کردم ظاهراً به برنامه نویسی از طریق ترمینال لینوکس احتیاج دارد اما متأسفانه بنده دانش چندانی در برنامه نویسی ندارم ( البته برای دانشگاه مجبورم یاد بگیرم اما فعلاً بلد نیستم ) میخواستم در این مورد بنده را راهنمایی کنید.

پیشاپیش ممنون. @};-
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    UP ...
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    کالی بهترین توزیعی هست که تا امروز منتشر شده هم از نظر امنیت هم امکانات

Sent from my C6833 using Tapatalk
    ویرایش توسط ErfanDL : 2015/12/08 در ساعت 19:55

امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    کالی بهترین توزیعی هست که تا امروز منتشر شده هم از نظر امنیت هم امکانات

Sent from my C6833 using Tapatalk
    ممنون عرفان جان .
    بنده زیاد به برنامه نویسی مسلط نیستم ، برای نصب برنامه های مختلف نیازی به دانش برنامه نویسی نداره؟
    شما خودت از کالی استفاده میکنی درسته ؟ برای کارهای روزمره چطوره؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    ممنون عرفان جان .
    بنده زیاد به برنامه نویسی مسلط نیستم ، برای نصب برنامه های مختلف نیازی به دانش برنامه نویسی نداره؟
    شما خودت از کالی استفاده میکنی درسته ؟ برای کارهای روزمره چطوره؟
    کلا من ویندوز رو برای بازی استفاده میکنم تمامی کارها رو در کالی لینوکس انجام میدم

خیر نیاز به برنامه نویسی نیست بعضی برنامه ها باید به صورت آنلاین نصب شوند مثلا برای نصب برنامه firefox باید این کد را در خط فرمان ترمینال وارد کرد apt-get install mozilla-firefox البته چون هسته کالی دبیان هست نرم افزارها رو با فرمت deb که دریافت کنید با دو کلیک ساده مثل ویندوز نصب میشه

امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    با تایید صحبتهای دوست خوبم عرفان، اگه سابقه کار با لینوکس نداری می تونی از Linux MINT استفاده کنی محیط خوبی داره کاربر پسند هم هستش کار باهاش راحته من خودم از این Linux استفاده میکنم در کنار گنو/لینوکس Tails
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    کلا من ویندوز رو برای بازی استفاده میکنم تمامی کارها رو در کالی لینوکس انجام میدم

خیر نیاز به برنامه نویسی نیست بعضی برنامه ها باید به صورت آنلاین نصب شوند مثلا برای نصب برنامه firefox باید این کد را در خط فرمان ترمینال وارد کرد apt-get install mozilla-firefox البته چون هسته کالی دبیان هست نرم افزارها رو با فرمت deb که دریافت کنید با دو کلیک ساده مثل ویندوز نصب میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها
    با تایید صحبتهای دوست خوبم عرفان، اگه سابقه کار با لینوکس نداری می تونی از Linux MINT استفاده کنی محیط خوبی داره کاربر پسند هم هستش کار باهاش راحته من خودم از این Linux استفاده میکنم در کنار گنو/لینوکس Tails
    ممنون از هر دو عزیز گرامی خیلی بهم کمک کردید.
    @};-@};-@};-
    امتیازها
    94
    سطح
    1
    6
    کاربر جدید
    بعنوان اولین پستم تو این تالار دلم میخواد راجع به لینوکس پست بذارم
    هیچ ادعایی هم ندارم و صرفا عضو تالار شدم تا به دانشم اضافه کنم.
    اما در مورد سوال شما دوست دارم اگر کمکی میکنه بنده هم از تجربیاتم در خصوص لینوکس اشاره ای بکنم.
    اینکه در سوال اولتون فرموده بودین کدوم توزیع لینوکس امن تر هست؟ باید در جواب شما پرسید: نسبت به چی؟ و چه میزان امنیتی مد نظرتونه؟
    اگر نسبت به ویندوز مقایسه میفرمائید< همه توزیع ها امن هستن. با فاصله نسبتا زیادی از ویندوز، از امنیت بالایی برخوردارن.
    و اینکه فرموده بودین کدوم توزیع کامل تره؟ باید گفت هیچ کدوم. و تنها چیزی که لینوکس رو جذاب میکنه همین کامل نبودنشه. در واقع اگر توزیعی از لینوکس کامل باشه دیگه طرفدار نداره! (این نظر شخصی منه ولی مطمئنم که همینطوره)
    در خصوص تجربه شما با اوبونتو، یکی از پرطرفدارترین توزیع های لینوکسی با میزکار Unity و با امنیت بالا و نسبتا کامل هست.
    من از این توزیع بشدت خوشم میاد ولی از میز کار Unity بشدت بدم میاد. چون کاملا حوصله سر بر و خسته کنندست.
    توزیع های زیادی بر پایه اوبونتو ساخته شدن که میز کار های جذاب تری رو ارائه میدن.
    یکی از بینظیر ترین میز کار ها KDE هست که توزیع اوپن سوزه معروف ترین توزیع KDE بیس هست.
    تلفیق اوبونتو و KDE توزیع کوبونتو رو ارائه میده که هم مثل اوبونتو سریع و هم مثل اوپن سوزه جذابه.
    و نهایتا توزیع Net Runner بر پایه کوبونتو و با میز کار KDE تلفیقی از کامل بودن و امن بودن و روان بودن و پایدار بودن و زیبایی های چشم نواز، یکی از محبوب ترین توزیع های لینوکسی منه.
    حسن لینوکس به اینه که بدون نیاز به نصب میتونید تو محیط Live Disk پرسه بزنید و قبل از نصب با اون توزیع کار کنید و در اینترنت گشت بزنید و یا موسیقی گوش کنید و اگر از اون توزیع خوشتون اومد نصبش کنید.
    پیشنهاد میکنم Net Runner نسخه 17 (آخرین ورژن KDE) رو امتحان بفرمائید.

John Steinbeck
    A sad soul can kill you quicker, far quicker, than a germ
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)