صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    کاربر جدید
    امتیازها
    6,039
    سطح
    50
    تشکر کردن
    12
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points

ختم تاپیک

ممنون از کسایی که کمک کردن برای انتخاب قطعات،ولی انتقادی که دارم اینه برا بعضی ها واقعا انقدر سخته یه جواب هر چند کوتاه برای سوال هایی که پرسیده میشه بذارن،چیزی ازشون فکر میکنم کم نمیشه بلکه کمکی که به افراد می کنید،مستقیم یا غیر مستقیم بهتون برمیگرده...
    همین جا ختم تاپیک رو اعلام میکنم.

مدیر کل
    امتیازها
    111,915
    سطح
    100
    تشکر کردن
    14,334
    دستاوردها:
    Created Album picturesThree FriendsOverdriveYour first GroupTagger First Class
    نقل قول نوشته اصلی توسط Faceless نمایش پست ها
    ممنون از کسایی که کمک کردن برای انتخاب قطعات،ولی انتقادی که دارم اینه برا بعضی ها واقعا انقدر سخته یه جواب هر چند کوتاه برای سوال هایی که پرسیده میشه بذارن،چیزی ازشون فکر میکنم کم نمیشه بلکه کمکی که به افراد می کنید،مستقیم یا غیر مستقیم بهتون برمیگرده...
    همین جا ختم تاپیک رو اعلام میکنم.
    سلام دوست عزیز

به بنده هم اجازه بدید یک انتقاد از شما بکنم.

شما 17 نوامبر تاپیک زدین برای مشاوره سیستم، که به شما سیستم پیشنهاد شد.

یک ماه بعد، در 15 دسامبر پست زدین مبنی بر اینکه با صحبت هایی که با چندتا آشنا داشتید با توجه به افزایش قیمت ها، خرید رو فعلا منطقی تشخیص ندادید.

این یعنی ما و کلیه کسانی که در این تاپیک بودند همه سر کار بودند. ببنید شما که قصدتون برای خرید 100 در 100 نبوده، آمدید وقت دوستان رو گرفتید مشاوره گرفتید آخرش هم هیچ خریدی انجام نشده. در چنین وضعیتی واقعا" ادامه مشاوره >>>>>>> برای >>>>> هیچ

- واقعا" سخته.

نهایت پیش از بستن تاپیک من سوالات شما رو پاسخ میدم.

1. همیشه خرید پردازنده های سری K ارجهیت داره برای اورکلاک، فارق از اینکه بشه پردازنده های ضریب بسته رو با افزایش BCLK اورکلاک کرد یا نه.

2. برای واترکولر Glacier گرین رو پیشنهاد میدم، 235 تومنه و 24 سانتیه. از اون دو مدلی که نامبردید بهتره.

3. اگر پاور گرین پلاتنیوم رو یه هوا بیشتر از نیازتون بخرید، موضوع صدای فن اذیت نخواهد کرد، اما اگر مطابق مصرف سیستم بخرید و به صدای فن حساس باشید، توصیه میکنم کولر مستر بگیرید. از نظر کارایی گرین برتره نسبت به اون مدل کولر مستر.

4. Aero 1000 کیس بسیار خوبیه. به شخصه نسبت به مدلهای زیگماتک بیشتر بهش اهمیت میدم.

3. The Following 8 Users Say Thank You to ARMIN For This Useful Post:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)