ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    2,881
    سطح
    32
    62
    mra
    کاربر انجمن

تهیه نسخه اورجینال

سلام
    چگونه میشه نسخه اورجینال بازیها رو تهیه کرد؟ مطالب فروم رو مطالعه کردم چیز زیادی دستگیرم نشد لطفا تمام راه ها رو کامل توضیح بدید یا لینک مطمئن برایه مطالعه قرار بدین. سپاس از پاسخ شما
    امتیازها
    2,589
    سطح
    30
    15
    کاربر جدید
    بازیهای ارجینال در استیم معمولا از طریق واسطه خریده میشن یعنی شما به اون فرد میگین که قصد خرید فلان بازی رو دارید و پول رو تومن به حساب ایشون واریز میکنید بعد بازی رو به شما میدن اگر کنسول بود معمولا نسخه فیزیکی رو براتون میفرستن اگر pc بود و بازی برای فروشگاه steam باشه به شکل gift و اگر origin بود cd key بازی رو براتون میفرستن
    همچنین میتونین از طریق همین واسطه ها شارژ بخرید بعد خودتون بازی رو بخرید یعنی شما یه شارژ مثلا بیست دلار میخرید و خودتون بازی رو تهیه میکنید البته بخاطر دردسر های این روش و اینکه نیاز به چیز پی ان اون کشوری رو دارید که از استورش خرید میکنید (مثلا استور امریکا چیز پی ان امریکا) و مالیاتی که از روی شارژتون میگیرن خودم هیچوقت به این شکل خرید نکردم
    راه سوم که فقط در استیم هست اینه که شما تعدادی key بازیهایی مئل dota رو در invertory اکانتتون نگه میدارید در سایت steamtrades فروشنده ای رو که قصد خرید دارید انتخاب میکنید
    مئلا من پانزده dota 2 key در اکانتم دارم و قصد خرید cod ghosts رو دارم میرم توی سایت steamtrades بین افرادی که قصد فروش cod ghosts رو دارن بعد با یکی به توافق میرسم که با ده تا key بازی رو بهم بده .من اخرین خریدی که به این شکل داشتم برای یک سال و نیم پیشه :| یک payday 2 four pack رو با ده تا dota 2 key خریدم اونموقع قسمت key 5 تومن بود الانو نمیدونم
    البته من تا جای ممکن برای اینکه حوصله دردسر های شارژ و steamtrades رو ندارم از روش اول استفاده میکنم.
    موفق باشید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)