ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad24 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    یه سوال دیگه کارت 6670 کارت خوبیه؟
    کارت خوبی هست، در جزییات متوسط می توانید روی اجرای بازیهای نه چندان سنگین حساب باز کنید!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    مرسی دوست عزیز
    یه سوال دیگه کارت 6670 کارت خوبیه؟
    از هر نظر کارت خوبیه ولی اگه برای استفاده گیم حرفه ای میخواین بهتره به کارتی که هم کارایی بهتری داره و هم نسبت به قیمتش خیلی صرفه داره رجوع کنید 6770 عالیه ! البته برای اون رنج قیمت !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    507
    سطح
    10
    175
    کاربر انجمن
    آیا اسمبل و جمع کردن سیستم کار سختی است و اطلاعات خیلی تخصصی می خواهد؟- یکم سر گیجه آوره و هر کس هم که میخواد سیستم جمع کنه باید یه سری اطلاعات عمومی راجع به پشتیبانی قطعات و نوع کارشون داشته باشه واینم بگم که معمولا فروشنده های خرد سیستم های به درد بخوری رو بهتون معرفی نمی کنن .!.!.!
    امتیازها
    8,615
    سطح
    62
    217
    کاربر انجمن
    ی
    فرمایش شما متینه و خیلیم ممنون
    ولی بنده منظورم اینه مثلا یه نفر از توی سیستم های پیشنهادی سایت قطعاتو با قیمت مناسب بخره و ببنده
    منظورم نحوه بستنه
    اگر از یک کیس و پاور با کیفیت استفاده کنی و دفترچه مادربورد رو ابتدا مطالعه کنی و ترجیحا وقتی سی پس یو و مادربورد رو خریدی از فروشنده بخواهی که سی پی یو و فن آن را برات روی مادربورد سوار کنه (مخصوصا اگر سوکت 1155 میخری ) مثل آب خوردن میمونه .

البته دوستی داشتم که با بستن اشتباه مادر بورد درون کیس مادر بورد خود را سوزاند (مادر بورد در اتصال با سینی پشت آن بود و پاور روشن ..... بوم)
    فروشنده ای را در بازار ایران میشناختم که وقتی سی پی رو را جا می انداخت انگشت شصت خود را روی آن فشار میداد تا هم یک هالی به سوکت سی پش یو بده و هم اثر انگشتش آنجا باشد و هم یک الکتریسته ساکنی به سی پی یو به و...... ویژگیهای دیگر (مزاح)
    و در مادر بورد های 1155 با اشتباه قرار دادن سی پی یو در سوکت آن و بستن آن همانا و واردن شدن مادر بورد به چرخه ترسناک گارانتی همانا.
    امتیازها
    1,145
    سطح
    18
    29
    کاربر جدید
    سلام محمد جان!عزیزم تایپیکو کامل خوندم تقریبا بچه همه اون چیزای رو که باید میگفتنو گفتن اما من یه توصیه میکنم که سعی کنی که روی amdمانور بدی به دلیلی که هم خوش قیمته هم سرعتش به نظرمن که دارم اسمبل میکنم خیلی بهتر از اینتل جواب داده مخصوصا تو گیم!کارت گرافیکم سعی کن از سریه Vapor-x برداری که از خنکننده حرفه ای توش بکار رفته در ضمن atiباAmdمچ هست و سرعت خوبو عالی حتما بهت میده!با ارزوی موفقیت
    امتیازها
    1,145
    سطح
    18
    29
    کاربر جدید
    در ضمن تا بودجه میرسه از کیسهای حرفه ای استفاده کن تا فضای خوبی برای مادربوردت داشته باشی و در زمان گیم که دمای سیستم بالا میره با مشکل روبرو نشی.اسمبل هم یک فیلم در سایت هست که تقریبا کارو راه میندازه!دقت و ضرافت فراموش نشه!:)>-
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    یکی از دلایلی که همیشه از بستن سیستم amd می ترسیدم این بود که یه موقع پایه های زیر پردازنده amd رو نشکنم. خیلی مسخرست نه؟ ولی باور کنید یکی از دلایل نبستن سیستم amd تا الان همین بود. ولی بالاخره همین چند روز پیش اولین سیستم amd خودم رو پس از سالها بستم که جا انداختن پردازنده اصلا اون چیزی نبود که فکر می کردم. اتفاقا از یه قسمتش خیلی هم حال کردم! اونم نصب فن پردازنده. واسه اینکه دیگه لازم نبود واسه جا انداختن پایه های فن پردازنده یه فشار حسابی به اون بیارم.
    خلاصه سیستم های amd هم واسه خودشون صفایی دارند. هر چی هم هر کس دربارشون میگه به نظر من از بی اطلاعیه. چون amd، اون amd قبل نیست. (البته با این حال، هنوز اینتل توی چند تا چیز از amd سر تره. مثل معماری بهتر پردازنده).

در کل اگر میخواین یه سیستم خوش قیمت ببندید و بودجه واسه شما مهمه، من یه شما amd رو پیشنهاد میدم.
    امتیازها
    10,741
    سطح
    68
    2,322
    کاربر انجمن
    یه مورد مهم تو بستن سیستم نداشتن اطلاعات و مراعات نکردن در مورد الکتریسیته ساکن دست انسانه که میتونه به قطعات شوک الکتریکی وارد کنه و عمر قطعات رو بیاره پایین
    دروستم یه سیستم داشت که 8 سال درشو باز نکرده بود و هیچگونه خرابی نداشت اما همینکه به رمش دست زدم و جابجا کردم قاطی کرد
    اگه دوستان فیلم آموزش a+ رو ببینن ، میبینن که طرف برای دست زدن به قطعات از ابزارهای ضدالکتریسیته ساکن استفاده میکنه
    کلا بهتر قطعاتو دستمالی نکنین
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    با تشکر از دوستان و نظرات ارزنده شان یک مساله که دوستان به اون اشاره نکردن این هست که کسی که می خواهد سیستم اسمبل کنه یا همون سر هم بندی قطعات رو باید به علایمی که برای جا انداختن کابلها برروی مین برد هست تا حدودی آشنایی داشته باشه مثلا مثبت و منفی و الی آخر دوستان درباره الکتریسیته ساکن صحبت می کنند و الله اینجانب با اینکه کارم تجربی هست تا الآن ندیدم زیر دستم قطعه ای با این الکتریسیته ساکن مشکل پیدا کنه فقط این رو به شما توصیه می کنم بعد از اسمبل سیستم قبل از اینکه اون رو به برق بزنید باید یکبار دیگر تمام کابلها و قطعات را بررسی کنید وسعی کنید موقه ای دست به کار سیستم بشید که فکرتان مشغول چیز دیگری نباشد یا اینکه بی خوابی نداشته باشید که خدای ناکرده بلایی سر سیتم بوجود نیاد سپاس

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع