ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 47 از 52 نخست ... 374546474849 ... آخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 519
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام
    من 5 تا حط رو میکس کردم باهم و 3 تا پورت اخر میکروتیکم رو خروجی گرفتم و دادم به این مدل میکروتیک ها RB951 و mAP و wAP و از این 3 تا میکروتیک وای فای گرفتم و کار وای فای رو انجام میدن
    مشکلی که دارم این هست من الان 500 تا گوشی رو تقسیم بر 3 کردم و به هر کدوم تقریبا 165 تا گوشی وصل کردم اما مشکلی که اینجا هست تند تند وای فای رو قطع میکنن اینطوری میشه میرم تا 500 تا بالا بعدش قطع میکنه وای فای های گوشی ها رو و میاد تا 150 تا 80 تا پایین بعدش خیلی یواش یواش شروع میکنه میره تا 300 تا اینا بعد دوباره میندازه بیرون تا 80 همینطوری کم میشه کم میشه بعد از تقریبا 1 ساعت دیگه بیشتر از 70 تا گوشی وصل نمیتونن بششن به وای فای هاشون و همین پروسه تکرار میشه یعنی کلا نمیتونن هر کدوم از این مدل ها 160 گوشی رو همزمان نگه دارن و وای فای بدن هرکدومشون میندازن بیرون تند تند
    توی دفترچه این میکروتیک ها زده که میشه تا 1000 تا گوشی به وای فای هاشون وصل کرد ولی من هرکاری میکنم نمیشه میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟
    به نظر شما این مدل میکروتیک ها کلا به درد وای فای نمیخورن و باید از اکسس پوینت مدل های مثل unifi ac lr تهیه کنم یا باید تنظیماتی توی این میکروتیک ها انجام بدم تا بشه اون مقداری که میخوام رو وصل کرد؟
    الان سرعت اینترنتم چیزی حدود تقریبا 80 مگابایت هست و سرعت دانلودم تقریبا 7.5 مگ یعنی مشکل سرعتی ندارم و باید بشه حداقل با این سرعت چیزی حدود 500 تا گوشی وصل کرد به وای فای هاشون و یک موضوع دیگه که هستش موقعی که دانلود میکنم از طریق وای فای انگار سرعت لگ داره 10 ثانیه 7.5 مگ دانلود میکنه بعدش یک لحظه به مدت 1 الی 2 ثانیه لگ میشه و سرعت میاد تا 100 کیلوبایت پایین و دوباره یه دفعه میره 7.5 مگ برای 10 ثانیه همین پروسه تکرار میشه همش کلی تنظیماتشون رو چک کردم همه چیز درست بوده سرعت های اینترنتم هم درست هست و مشکلی نداره نمیدونم چرا اینطوری میشن لطفا کمکم کنید باید چیکار کنم؟ ممنون.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط korode نمایش پست ها
    سلام
    من 5 تا حط رو میکس کردم باهم و 3 تا پورت اخر میکروتیکم رو خروجی گرفتم و دادم به این مدل میکروتیک ها RB951 و mAP و wAP و از این 3 تا میکروتیک وای فای گرفتم و کار وای فای رو انجام میدن
    مشکلی که دارم این هست من الان 500 تا گوشی رو تقسیم بر 3 کردم و به هر کدوم تقریبا 165 تا گوشی وصل کردم اما مشکلی که اینجا هست تند تند وای فای رو قطع میکنن اینطوری میشه میرم تا 500 تا بالا بعدش قطع میکنه وای فای های گوشی ها رو و میاد تا 150 تا 80 تا پایین بعدش خیلی یواش یواش شروع میکنه میره تا 300 تا اینا بعد دوباره میندازه بیرون تا 80 همینطوری کم میشه کم میشه بعد از تقریبا 1 ساعت دیگه بیشتر از 70 تا گوشی وصل نمیتونن بششن به وای فای هاشون و همین پروسه تکرار میشه یعنی کلا نمیتونن هر کدوم از این مدل ها 160 گوشی رو همزمان نگه دارن و وای فای بدن هرکدومشون میندازن بیرون تند تند
    توی دفترچه این میکروتیک ها زده که میشه تا 1000 تا گوشی به وای فای هاشون وصل کرد ولی من هرکاری میکنم نمیشه میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟
    به نظر شما این مدل میکروتیک ها کلا به درد وای فای نمیخورن و باید از اکسس پوینت مدل های مثل unifi ac lr تهیه کنم یا باید تنظیماتی توی این میکروتیک ها انجام بدم تا بشه اون مقداری که میخوام رو وصل کرد؟
    الان سرعت اینترنتم چیزی حدود تقریبا 80 مگابایت هست و سرعت دانلودم تقریبا 7.5 مگ یعنی مشکل سرعتی ندارم و باید بشه حداقل با این سرعت چیزی حدود 500 تا گوشی وصل کرد به وای فای هاشون و یک موضوع دیگه که هستش موقعی که دانلود میکنم از طریق وای فای انگار سرعت لگ داره 10 ثانیه 7.5 مگ دانلود میکنه بعدش یک لحظه به مدت 1 الی 2 ثانیه لگ میشه و سرعت میاد تا 100 کیلوبایت پایین و دوباره یه دفعه میره 7.5 مگ برای 10 ثانیه همین پروسه تکرار میشه همش کلی تنظیماتشون رو چک کردم همه چیز درست بوده سرعت های اینترنتم هم درست هست و مشکلی نداره نمیدونم چرا اینطوری میشن لطفا کمکم کنید باید چیکار کنم؟ ممنون.
    عزیز این دستگاه ها بیشتر از 40 تا کلاینت رو نمیتونه هندل کنه یعنی در مجموع 120 تا. باید 3 تا روتر Linksys WRT32X بزاری که هرکدوم 200 تا یوزر رو هندل کنه.

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    درود بر شما
    سپاس بابت اموزش خوبتون
    سوال اول : من می خوام وایرلس میکروتیکم رو اینترنت دار کنم. که بر هر دو اینترنت دسترسی داشته باشه . یه جا گفته شده بود . از طریق dhcp client نت دوم هم متصل کنید و IP وایرلس را masq کنید
    ممکنه با جزییات دقیق تر بیان کنید من تازه کارم و متوجه نشدم .
    و سوال دوم : من قبلا با یه دونه مودمم که ای پی ثابت داره به دستگاه ماینرم از راه دور متصل می شدم توی ماینر ای پی استاتیک به صورت 192.168.1.6 داده بود و در مودم در قسمت virtual server دستگاه ماینر رو اد کرده بود م و بهش وصل میش دم الان باید ایا ای پی رو از حالت استاتیک در ماینر بیرون بیارم تا بتونه به هر دو مودم که به میکروتیک هست وصل بشه . و چطوری می تونم ای پی که به روتر وصل هست ببینم و چطور ی در nat میکروتیک ای پی ماینر رو تعریف کنم که از راه دور بتونم بهش وصل بشم .

امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام برای ادغام دو شبکه tdlte مبین نت با سرعت 40 مگ استفاده از این روش رو پیشنهاد میدید یا خرید لودبالانسرهایی مثل TL-R480T plus

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
    امتیازها
    5
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام جناب مهندس
    وقت بخیر خسته نباشید
    خصوصی خدمتتون پیامی ارسال شد
    اگر مقدوره پاسخ بدین
    با احترام
    امتیازها
    5
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    عزیز این دستگاه ها بیشتر از 40 تا کلاینت رو نمیتونه هندل کنه یعنی در مجموع 120 تا. باید 3 تا روتر Linksys WRT32X بزاری که هرکدوم 200 تا یوزر رو هندل کنه.
    سلام جناب مهندس
    وقت بخیر خسته نباشید
    خصوصی خدمتتون پیامی ارسال شد
    اگر مقدوره پاسخ بدین
    با احترام
    امتیازها
    176
    سطح
    3
    10
    کاربر جدید
    سلام .لطفا اگر امکانش هست نحوه خروجی گرفتن بعد ادغام دو اینترنت کابلی توسط روتر به صورت وای فای رو هم اموزش بدید .
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid681 نمایش پست ها
    سلام .لطفا اگر امکانش هست نحوه خروجی گرفتن بعد ادغام دو اینترنت کابلی توسط روتر به صورت وای فای رو هم اموزش بدید .
    با سلام. آموزش به زودی آپدیت خواهد شد.
    در مورد خرید روتر گیگابیتی هم مدل RB951G-2HnD را پیشنهاد میکنم. وای فای این مدل تا 300 مگابیت خروجی میده اگر هم خواستید 5 گیگاهرتزی تهیه کنید مدل hAP ac² را پیشنهاد میکنم.

امتیازها
    176
    سطح
    3
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    با سلام. آموزش به زودی آپدیت خواهد شد.
    در مورد خرید روتر گیگابیتی هم مدل RB951G-2HnD را پیشنهاد میکنم. وای فای این مدل تا 300 مگابیت خروجی میده اگر هم خواستید 5 گیگاهرتزی تهیه کنید مدل hAP ac² را پیشنهاد میکنم.
    با سلام خدمت استاد بزرگوار و صبور
    منظورتون این مدل هست:
    hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT

استاد بزرگوار من کل این 47 صفحه رو با دقت مطالعه کردم . واقعا مشکل خیلی ها بعد از ادغام خطوط خرجی گرفتن همزمان از لن و وایرلس هست . خواهش میکنم خواهش میکنم این مطلب رو دریغ نفرمائین
    امتیازها
    2,789
    سطح
    32
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid681 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد بزرگوار و صبور
    منظورتون این مدل هست:
    hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT

استاد بزرگوار من کل این 47 صفحه رو با دقت مطالعه کردم . واقعا مشکل خیلی ها بعد از ادغام خطوط خرجی گرفتن همزمان از لن و وایرلس هست . خواهش میکنم خواهش میکنم این مطلب رو دریغ نفرمائین
    برای خروجی گرفتن لن با وای فای
    بعد از خروجی گرفتن لن، وای فای را باش پل (bridge) بزن
صفحه 47 از 52 نخست ... 374546474849 ... آخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 519

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)