ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 51 از 52 نخست ... 4149505152 آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 519
    امتیازها
    4,893
    سطح
    44
    1
    کاربر جدید
    سلام
    من طبق پست اول بر روی میکروتیک کانفیگ کردم و جواب داد میکروتیکی که تنظیمات انجام دادم خودش وایرلس داره(rb 951)الان چکار کنم که با وایرلس پخش بشه
    امتیازها
    4,893
    سطح
    44
    1
    کاربر جدید
    با سلام
    اگر ممکنه اموزش ترکیب 3 خط اینترنت جهت بالا بردن سرعت اینترنت با میکروتیک هم اموزش دهید
    امتیازها
    3
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام . با سپاس، من دو خط رو به یک خط تبدیل کردم. فقط حالا میخوام اکانت nord*** رو با ipsec ikev2 روی خروجی کار برای کلاینت ها فعال باشه، اما طبق تنظیماتب قبلی عملی نمیشه
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    امکان این هست که ما از طریق میکروتیک از وایرلس هم استفاده کنیم
    یعنب دو خط ورودی ای دی اس ال بهمراه یک خط خروجی اینترنت و یک خط خروجی وایرلس
    امتیازها
    687
    سطح
    13
    7
    کاربر جدید
    استاد شاید یکم دیر من این تاپیک رو خوندم و دارم سئوال میپرسم ولی اولش خواستم تشکر کنم بابت این اموزش بسیار خوب و کاربردی چون کاملا کار من رو راه انداخت تنها مطلبی بود که عملی جواب داد پس بینهایت جای تشکر داره
    ثانیا خواستم بگم من با یک‌ خط adsl و یک‌دانگل e3372 با کپی کردن متنهایی که شما فرموده بودید توتستم به تجمیع کامل بین این دؤ دست پیدا کنم و با نامگذاری lte1 به نام Wan2 توسط روتر ۹۵۱g بدون مشکل الان تجمیع دارم
    فقط ۲ تا مشکل دارم که اگه میشد و اینهارو هم‌رفع میکردید واقعا لذت بخش بود
    اول اینکه احساس میکنم سرعت اپلود اصلا متناسب با دانلود نیست
    ثانیا که خیلی برام مهمه امکان داشتن این تجمیع روی وایرلس خود روتر هست که اگه این قضیه هم ممکن میشد خیلی عالی میشد
    اگه براتون ممکنه راهنمایی بفرمایید
    با سپاس فراوان
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl4045 نمایش پست ها
    استاد شاید یکم دیر من این تاپیک رو خوندم و دارم سئوال میپرسم ولی اولش خواستم تشکر کنم بابت این اموزش بسیار خوب و کاربردی چون کاملا کار من رو راه انداخت تنها مطلبی بود که عملی جواب داد پس بینهایت جای تشکر داره
    ثانیا خواستم بگم من با یک‌ خط adsl و یک‌دانگل e3372 با کپی کردن متنهایی که شما فرموده بودید توتستم به تجمیع کامل بین این دؤ دست پیدا کنم و با نامگذاری lte1 به نام Wan2 توسط روتر ۹۵۱g بدون مشکل الان تجمیع دارم
    فقط ۲ تا مشکل دارم که اگه میشد و اینهارو هم‌رفع میکردید واقعا لذت بخش بود
    اول اینکه احساس میکنم سرعت اپلود اصلا متناسب با دانلود نیست
    ثانیا که خیلی برام مهمه امکان داشتن این تجمیع روی وایرلس خود روتر هست که اگه این قضیه هم ممکن میشد خیلی عالی میشد
    اگه براتون ممکنه راهنمایی بفرمایید
    با سپاس فراوان
    سلام دوست عزیز. متاسفانه در این روش سرعت آپلود ثابت هست و از خطی که بیشترین سرعت آپلود را داره استفاده میکنه.
    برای وایرلس شما میتوانید یه bride ایجاد کنید و نام بریج را به همان wan out که در آموزش قرار دادم تغییر نام دهید سپس پورت خروجی و وایرلس را داخل bridge که درست کردید قرار دهید

امتیازها
    687
    سطح
    13
    7
    کاربر جدید
    [QUOTE=ErfanDL;220188]عزیز نسخه routeros 6.40.3 تمامی این سخت افزارها رو پشتیبانی میکنه. با توجه به اینکه میکروتیک هسته لینوکسی داره اصلا نگران پشتیبانی device ها نباشید. اون دوستی هم که این مطالب رو گفته باید بگم اصلا نمیدونه میکروتیک چی هست :))

سلام
    جناب مهندس من هم تقریبا یه همچین مشکلی دارم که هر کاری کزدم نتونستم به نتیجه برسم .من روش شمارو انجام دادم وبدون مشکل به نتیجه رسیدم تا این که یه مودم rdm60 ایرانسل خریدم ولی متاسفانه به هیچ‌وجه روتر من نمیشناسدش
    فقط موقعی که به صورت دیفالت ریست فکتوری میکنم یه کنکشن ppp, از نوع کلاینت به لیست اینترفیسها اضافه میشه ولی هیچ دیتایی رد و بدل نمیشه خیلی هم تو اینترنت سرچ کردم متاسفانه نتونستم مطلبی پیدا کنم روتر من hap ac2. هست و پوزت usb داره حتی وقتی گوشی موبایل رو تترینگ میکنم بسیار سریع به عنوان lte میشناسدش ولی این مودم رو ابدا
    اگه راهی هست که کمکم کنید لطفاً راهنمایی بفرمایید خیلی دوست دارم از طریق کابل بتونم به میکروتیک متصلش کنم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    [QUOTE=abolfazl4045;240419]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    عزیز نسخه routeros 6.40.3 تمامی این سخت افزارها رو پشتیبانی میکنه. با توجه به اینکه میکروتیک هسته لینوکسی داره اصلا نگران پشتیبانی device ها نباشید. اون دوستی هم که این مطالب رو گفته باید بگم اصلا نمیدونه میکروتیک چی هست :))

سلام
    جناب مهندس من هم تقریبا یه همچین مشکلی دارم که هر کاری کزدم نتونستم به نتیجه برسم .من روش شمارو انجام دادم وبدون مشکل به نتیجه رسیدم تا این که یه مودم rdm60 ایرانسل خریدم ولی متاسفانه به هیچ‌وجه روتر من نمیشناسدش
    فقط موقعی که به صورت دیفالت ریست فکتوری میکنم یه کنکشن ppp, از نوع کلاینت به لیست اینترفیسها اضافه میشه ولی هیچ دیتایی رد و بدل نمیشه خیلی هم تو اینترنت سرچ کردم متاسفانه نتونستم مطلبی پیدا کنم روتر من hap ac2. هست و پوزت usb داره حتی وقتی گوشی موبایل رو تترینگ میکنم بسیار سریع به عنوان lte میشناسدش ولی این مودم رو ابدا
    اگه راهی هست که کمکم کنید لطفاً راهنمایی بفرمایید خیلی دوست دارم از طریق کابل بتونم به میکروتیک متصلش کنم
    دوست عزیز این نوع مودم AT Command هست شما باید داخل میکروتیک پورت AT رو کانفیگ کنی و از طریق PPPOE دایل بزنی. در ضمن همینطوری به اینترنت وصل نمیشه باید دستور masq در فایروال نوشته شود.

امتیازها
    687
    سطح
    13
    7
    کاربر جدید
    [QUOTE=ErfanDL;240424]
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl4045 نمایش پست ها
    دوست عزیز این نوع مودم AT Command هست شما باید داخل میکروتیک پورت AT رو کانفیگ کنی و از طریق PPPOE دایل بزنی. در ضمن همینطوری به اینترنت وصل نمیشه باید دستور masq در فایروال نوشته شود.
    مهندس واقعا انسان بزرگواری هستی که بدون هیچ چشم داشتی راهنمایی میکنی
    یکم تو‌نت سرچ میکنم ببینم چه کار میتونم بکنم
    اگه احیانا وقتتون اجازه داد یکم بیشتر توضیح بدید
    عر چند تا همینجا هم بسیار مطالبتون مفید عستند
    امتیازها
    687
    سطح
    13
    7
    کاربر جدید
    جناب مهندس همونطور که حدث میزدن نتونستم مطلبی پیدا کنم
    لطفاً بفرمایید چه باید کرد
    و در صورت هزینه داشتن هم با کمال میل در خدمتم
صفحه 51 از 52 نخست ... 4149505152 آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 519

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)