ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 48 از 52 نخست ... 384647484950 ... آخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 519
    امتیازها
    176
    سطح
    3
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط gem2623 نمایش پست ها
    برای خروجی گرفتن لن با وای فای
    بعد از خروجی گرفتن لن، وای فای را باش پل (bridge) بزن
    با سلام و عرض ادب
    دوست بزرگوار کلا این مورد رو مطرح کردن و خیلی از دوستان هم انجام دادن من خوندم تو این فرووم ولی موفق نشدن.
    خواهش میکنم از شما و یا استاد محترم یک آموزش تصویری از این بریج زدن لطف بفرمائین باور بفرمائین مشکل خیلی از دوستان هست.
    بنده دو تا مودم ti60 دارم مبین نت و ایرانسل که میخوام اینها رو باهم ترکیب کنم و با لن و هم وایفای به پی اس فروم ای پی تی وییم و ... بدم
    یک روتر آرچر ac1200 هم دارم که همین الان از این روتر استفادخ میکنم .
    میخواستم میکروتیک بخرم که به سفارش استادن محترم فرمودن حتما باید گیگابایتی باشه تا بتونه دو تا اینرنت از نوع مال من رو ترکیب کنه و میخوام میکروتیک وایرلس داشته باشه که روتر ac1200رو حذف کنم چون خیلی شلوغ میشه و فک کنم کیفیت هم پائین میاد؟؟؟!!!
    کم هزینه ترین و بهترین میکروتیک رو جناب عرفان معرفی فرمودن که متسفانه تو بازار نیست
    امکانش باشه یه میکروتیکی کخه بتونه کارم رو راه بندازه و به روز باشه رو معرفی بفرمائین برام و همچنین اگر فروشنده یا سایتی سراغ دارین ممنون میشم ازتون
    با تشکر
    امتیازها
    176
    سطح
    3
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط gem2623 نمایش پست ها
    برای خروجی گرفتن لن با وای فای
    بعد از خروجی گرفتن لن، وای فای را باش پل (bridge) بزن
    دیروز به سختی یه روتر
    hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT تهیه کردم. فوق العاده هست .

دو تا وای فای داره 2.4 و 5 یعنی دو تا کارت شبکه.
    دو تا خط رو ادغام کردم و خروجی از لن و همچنین از دو تا وای فای هم تونستم بگیرم .
    این بریج زدن که مشکل بسیاری از دوستان مبتدی مثل من هست خیلی راحته اینجور نیست که اول خروجی لن بگیرین و بعد بریج بزنین با وای فای اگر اینکار رو بکنید چون وای فای شما نه ای چی دادین نه نت فعاله براش اینترنت نخواهد داشت .
    روشش خیلی راحته که جناب عرفان چندین بار فرمودن ولی ما مبتدی هامتوجه نشدیم.
    تو مراحل اول وقتی خروجی wan-outمیسازین و نام اتر3 رو به این نام تغییر میدین این کار رو انجام ندین شما از قسمت بریج یه بریج با نام wan-out بسازین و تو این بریج wlan1 و wlan2و ..... وether3 , ... ivهر تعداد خروجی لن که نیاز دارین رو از قسمتpot اضافه کنید .و تمام.
    بعد ادامه کانفیگها مطابق دستورات جناب عرفان برای wan1-wan2 و wan-out (درواقع این ون اوت پروت اتر 3 دیگه نیست بلکه یک بریج بنام wan-out هست که در داخلش خروجی های دلخواه اضافه شدن بهش)
    اگر اشتباه هست دوستان اصلاح بفرمائین.
    من از این روش کاملا نتیجه گرفتم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid681 نمایش پست ها
    دیروز به سختی یه روتر
    hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT تهیه کردم. فوق العاده هست .

دو تا وای فای داره 2.4 و 5 یعنی دو تا کارت شبکه.
    دو تا خط رو ادغام کردم و خروجی از لن و همچنین از دو تا وای فای هم تونستم بگیرم .
    این بریج زدن که مشکل بسیاری از دوستان مبتدی مثل من هست خیلی راحته اینجور نیست که اول خروجی لن بگیرین و بعد بریج بزنین با وای فای اگر اینکار رو بکنید چون وای فای شما نه ای چی دادین نه نت فعاله براش اینترنت نخواهد داشت .
    روشش خیلی راحته که جناب عرفان چندین بار فرمودن ولی ما مبتدی هامتوجه نشدیم.
    تو مراحل اول وقتی خروجی wan-outمیسازین و نام اتر3 رو به این نام تغییر میدین این کار رو انجام ندین شما از قسمت بریج یه بریج با نام wan-out بسازین و تو این بریج wlan1 و wlan2و ..... وether3 , ... ivهر تعداد خروجی لن که نیاز دارین رو از قسمتpot اضافه کنید .و تمام.
    بعد ادامه کانفیگها مطابق دستورات جناب عرفان برای wan1-wan2 و wan-out (درواقع این ون اوت پروت اتر 3 دیگه نیست بلکه یک بریج بنام wan-out هست که در داخلش خروجی های دلخواه اضافه شدن بهش)
    اگر اشتباه هست دوستان اصلاح بفرمائین.
    من از این روش کاملا نتیجه گرفتم
    مبارک باشه دوست عزیز. بله این روش کاملا صحیح می باشد.

امتیازها
    176
    سطح
    3
    10
    کاربر جدید
    سلام جناب عرفان خسته نباشین
    مقالاتی رو راجع به هات اسپوت و یوزرمنیجینگ خوندم و با روش راه اندازی هات اسپات تقریبا آشنا شدم.
    رو بریج wan-out که درست کردم هات اسپات راه اندازی کردم و تونستم وصل شم .
    سوالی داشتم :
    میشه تو همون بریج want-out( متشکل از وافای ها و پورت اتر3 ) بعد از راه اندازی هات اسپات هم بصورت هات اسپات وصل شد به وای فای هم بصورت عادی ؟
    سوال دوم
    میشه پورت سه رو مستر پورت کرد و پورتهای 4 و 5 رو سوئیچ؟ اگر میشه طرقه رو به من یاد میدین ممنونم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام جناب عرفان خسته نباشین
    مقالاتی رو راجع به هات اسپوت و یوزرمنیجینگ خوندم و با روش راه اندازی هات اسپات تقریبا آشنا شدم.
    رو بریج wan-out که درست کردم هات اسپات راه اندازی کردم و تونستم وصل شم .
    سوالی داشتم :
    میشه تو همون بریج want-out( متشکل از وافای ها و پورت اتر3 ) بعد از راه اندازی هات اسپات هم بصورت هات اسپات وصل شد به وای فای هم بصورت عادی ؟
    سوال دوم
    میشه پورت سه رو مستر پورت کرد و پورتهای 4 و 5 رو سوئیچ؟ اگر میشه طرقه رو به من یاد میدین ممنونم
    سلام دوست عزیز.
    در مورد سوال اول:
    شما میتوانید یک Virtual AP برای استفاده عادی از وای فای بسازید. میکروتیک قابلیتی داره که شما همزمان میتوانید تا 10 شبکه وای فای ایجاد کنید. البته بیشتر هم میشه ولی هرچی تعداد زیاد بشه پردازنده بیشتر درگیر میشه و سرعت وای فای کاهش پیدا میکنه. راه دیگه اینکه قابلیت Login as MAC را در هات اسپات فعال کنید که کاربر بدون نیاز به زدن یوزرنیم و پسورد از طریق مک ادرس به صورت خودکار لاگین میشه.

در مورد سوال دوم هم:
    شما وقتی یک بریج بسازید و پورت های 3 و 4 و 5 رو عضوی از اون بریج کنید در واقع یک سویچ ساختید.

نکته مهم: حتما RouterOS و Firmware روتر را به آخرین نسخه یعنی 6.46.5 بروز رسانی کنید.

امتیازها
    176
    سطح
    3
    10
    کاربر جدید
    سلام و عرض ادب
    جناب عرفان با این لود بالانس که انجام دادم ئقتی میخوام انلاین مثلا از اپارات هم چیزی ببینم از هر دو نت استفاده میشه ؟
    تست سرعت زدم اکثرا میره رو یه انترنت
    تو اپرات و فیلمو و.... کلا استریم انلاین فک کنم از یک نت استفاده میکنه و تجمعیه انجام نمیشه
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام و عرض ادب
    جناب عرفان با این لود بالانس که انجام دادم ئقتی میخوام انلاین مثلا از اپارات هم چیزی ببینم از هر دو نت استفاده میشه ؟
    تست سرعت زدم اکثرا میره رو یه انترنت
    تو اپرات و فیلمو و.... کلا استریم انلاین فک کنم از یک نت استفاده میکنه و تجمعیه انجام نمیشه
    دوست عزیز این قابلیت از نوع لودبالانس PCC هست و روتر هر چه قدر که به پهنای باند نیاز داشته باشید توسط دو اینترنت تامین میکنه. برای مثال ویدیویی در آپارات میبینید اگر به ۵ مگابیت پهنای باند نیاز داشته باشه و اینترنت اول بیشتر از ۵ مگابیت پهنای باند داشته باشه فقط از اون استفاده میکنه در صورتی که ویدیوی شما بیشتر از ۵ مگابیت پهنای باند نیاز داشته باشه اینترنت دوم هم درگیر میکنه.

برای مرج کردن خطوط اینترنت باید ISP شما این قابلیت رو پشتیبانی کنه.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

امتیازها
    176
    سطح
    3
    10
    کاربر جدید
    سلام و عرض ادب
    اگر مقدوره آموزش استفاده تعدادی از ای پی ها و یا شبکه های اجماعی از تانل وی پی ان کلاینت رو قرار بدین . با تشکر
    امتیازها
    176
    سطح
    3
    10
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشین
    بعد از اینکه تونستم به کمک آموزش فوق العاده استاد بزرگوار لود بالانس رو پیاده کنم و خط مبین نت و ایرانسل رو ادغام کردم و بعد یک اپلیکیشن خاص رو بکمک دوستان تونستم توسط وی پی ان کلاینت ترافیکش رو از اون رد کنم
    الان یک سوال دارم لطفا1
    اینکه چون سایت فیلیمو برای مبین نت ترافیکش رایگانه و من دو تا خط رو ادغام کردم و معمولا میاد از ایرانسل که باکیفیت تره میگیه و ترافیکم کم میشه میشه کاری کرد که فقط سایت فیلمو و اپلیکشن فیلمو نت رو فقط از WAN1بگیره یعنی از مبین نت
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام خسته نباشین
    بعد از اینکه تونستم به کمک آموزش فوق العاده استاد بزرگوار لود بالانس رو پیاده کنم و خط مبین نت و ایرانسل رو ادغام کردم و بعد یک اپلیکیشن خاص رو بکمک دوستان تونستم توسط وی پی ان کلاینت ترافیکش رو از اون رد کنم
    الان یک سوال دارم لطفا1
    اینکه چون سایت فیلیمو برای مبین نت ترافیکش رایگانه و من دو تا خط رو ادغام کردم و معمولا میاد از ایرانسل که باکیفیت تره میگیه و ترافیکم کم میشه میشه کاری کرد که فقط سایت فیلمو و اپلیکشن فیلمو نت رو فقط از WAN1بگیره یعنی از مبین نت
    کد:
    /ip firewall address-list
    add address=filmo.com list=Filmo

/ip firewall mangle
    add action=mark-routing chain=prerouting comment="LAN PC" new-routing-mark=WAN1 passthrough=yes src-address=your local ip address
    add action=mark-routing chain=prerouting comment="LAN PC" dst-address-list=Filmo new-routing-mark=WAN2 passthrough=yes src-address=your local ip address
    به جای your local ip address آی پی لوکال رو وارد کنید. البته ممکنه که جای WAN1 و WAN2 رو عوض کنید چون من نمیدونم مبین نت و ایرانسل WAN1 هست یا WAN2

صفحه 48 از 52 نخست ... 384647484950 ... آخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 519

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)