ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 52 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 519
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام اول تشکر میکنم برای این اموزش فوق العاده، چند تا سوال داشتم اگر بیشتر بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم.

سوال اول: من 2 تا اینترنت دارم از 2 جای مختلف حالا اگر اینترنت اولی قطع بشه با چند تا time out اینترنت دوم جایگزین میشه ؟ چون بنده طرفدار بازیهای انلاین هستم میخوام بدونم بین این فاصله جایگزنی Lag هم میگیرم ؟

سوال دوم: بنده 1 اینترنت محدود دارم و 1 اینترنت نامحدود ، راهی هست تا از پهنای باند نامحدودم کامل و از پهنای باند اینترنت محدودم هر مقداری که بخوام استفاده کنم ؟ که حجم کمتری بسوزه ؟ مثلا یک دوم ؟

سوال سوم: Latency یا ping هر دو اینترنت جمع میخوره یا میانگینشون برای من نشون داده میشه ؟ مثال : ping اینترنت اول من 100 با 8.8.8.8 و ping اینترنت دومم 250 با 8.8.8.8 الان با این روش ping باید روی چند وایسه ؟

سوال چهارم: برای این روش باید از جایی ip خرید ؟ چون اگر ip بین بازی عوض بشه از بازی دیسکانکت میشیم یا راه حل دیگه ای داره ؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0liver نمایش پست ها
    سلام اول تشکر میکنم برای این اموزش فوق العاده، چند تا سوال داشتم اگر بیشتر بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم.

سوال اول: من 2 تا اینترنت دارم از 2 جای مختلف حالا اگر اینترنت اولی قطع بشه با چند تا time out اینترنت دوم جایگزین میشه ؟ چون بنده طرفدار بازیهای انلاین هستم میخوام بدونم بین این فاصله جایگزنی Lag هم میگیرم ؟

سوال دوم: بنده 1 اینترنت محدود دارم و 1 اینترنت نامحدود ، راهی هست تا از پهنای باند نامحدودم کامل و از پهنای باند اینترنت محدودم هر مقداری که بخوام استفاده کنم ؟ که حجم کمتری بسوزه ؟ مثلا یک دوم ؟

سوال سوم: Latency یا ping هر دو اینترنت جمع میخوره یا میانگینشون برای من نشون داده میشه ؟ مثال : ping اینترنت اول من 100 با 8.8.8.8 و ping اینترنت دومم 250 با 8.8.8.8 الان با این روش ping باید روی چند وایسه ؟

سوال چهارم: برای این روش باید از جایی ip خرید ؟ چون اگر ip بین بازی عوض بشه از بازی دیسکانکت میشیم یا راه حل دیگه ای داره ؟
    1. اینترنت شما با اینترنتی که وصل به کار خودش ادامه میده بدون دیسکانکت شدن.
    2. شدنش میشه نیاز به اسکریپت نویسی داره
    3. پینگ به شرطی کم میشه که هر دو اینترنت از یک شرکت باشه
    4. خیر نیاز نیست
    ویرایش توسط ErfanDL : 2016/01/28 در ساعت 12:54

امتیازها
    9
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    اولا دست شما درد نکنه عالیه
    فقط یه نکته من می خوام از روتر تانل بزنم (دو تا لینک اینترنتمم مستقیم وصله به میکروتیک با ip های public) اما الان نمیتونم یعنی route براش نداره حتی به سرور های داخلی هم نمی تونم کانکشن *** بزنم!!
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام من یک اینترنت وایرلس دارم که طبق گفته سرویس دهنده به من گفتن که خود آنتن وایرلس میکروتیک هستش ( ازشون پرسیده بودم که چطور میشه محدودیت سرعت دانلود بزارم برای کاربران که گفتن خود آنتن وایرلس این قابلیت رو داره ) حالا سوالم اینه که اگه من adsl ثبت نام کنم امکان ادغامش هست ؟ به وسیله آنتن وایرلس
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام من یک اینترنت وایرلس دارم که طبق گفته سرویس دهنده به من گفتن که خود آنتن وایرلس میکروتیک هستش ( ازشون پرسیده بودم که چطور میشه محدودیت سرعت دانلود بزارم برای کاربران که گفتن خود آنتن وایرلس این قابلیت رو داره ) حالا سوالم اینه که اگه من adsl ثبت نام کنم امکان ادغامش هست ؟ به وسیله آنتن وایرلس
    بله دوست عزیز اینترنتی که از وایرلس میگیرید در روتر میکروتیک بر روی ماد Client قرار دهید و پورت اینترنت ADSL هم به لن میکروتیک متصل کنید

امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    دو خط اینترنت من دارم از دو ای اس پی سرعت دانلود من بعد از چند دقیقه یهو میاد رو یکی از خط ها میاد پایین فقط از اون خط دانلود میکنه اگه چیزی که دارم دانلود می کنم چه تو ای دی ام چه توی برنامه دیگه puase کنم دوباره بزنم در حد یک ثانیه سریع دوباره از دو خط دانلود می کنه و دوباره بعد از چند دقیقه میاد رو یک خط

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sandis نمایش پست ها
    دو خط اینترنت من دارم از دو ای اس پی سرعت دانلود من بعد از چند دقیقه یهو میاد رو یکی از خط ها میاد پایین فقط از اون خط دانلود میکنه اگه چیزی که دارم دانلود می کنم چه تو ای دی ام چه توی برنامه دیگه puase کنم دوباره بزنم در حد یک ثانیه سریع دوباره از دو خط دانلود می کنه و دوباره بعد از چند دقیقه میاد رو یک خط

تنظیمات میکروتیک را ریست کنید و دوباره کانفیگ کنید

امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    سلام
    بسیار عالی و کاربردیه
    سپاس از شما
    جناب مدیر دستور هایی که در قسمت ترمینال گفتین رو میشه گرافیکیش رو هم بگین؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa60 نمایش پست ها
    سلام
    بسیار عالی و کاربردیه
    سپاس از شما
    جناب مدیر دستور هایی که در قسمت ترمینال گفتین رو میشه گرافیکیش رو هم بگین؟
    سلام دوست عزیز خواهش میکنم

بنده با کانفیگ گرافیکی میکروتیک مخالفم چون خیلی از دستورات رو تو محیط گرافیکی نمیشه اجرا کرد

امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خواهش میکنم

بنده با کانفیگ گرافیکی میکروتیک مخالفم چون خیلی از دستورات رو تو محیط گرافیکی نمیشه اجرا کرد
    حرف شما کاملا صحیح هست.
    این رو در نظر بگیرید که بخواهیم چند جایی این قضیه رو اجرا کنیم ،من به شخصه باید حتما یه فایل نوت پد داشته باشم که این دستور هارو کپی و پیس کنم،از این جهت میگم که روش روتین رو از نظر گرافیکی یاد بگیرم.
    لطفا بگین چه کاری میشه کرد؟(فقط قسمت اول،دو قسمت بعدی دستورات ترمینال رو میدونم چی شده)
صفحه 3 از 52 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 519

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)