ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 37 از 52 نخست ... 27353637383947 ... آخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 519
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    عزیز نسخه routeros 6.40.3 تمامی این سخت افزارها رو پشتیبانی میکنه. با توجه به اینکه میکروتیک هسته لینوکسی داره اصلا نگران پشتیبانی device ها نباشید. اون دوستی هم که این مطالب رو گفته باید بگم اصلا نمیدونه میکروتیک چی هست :))

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    20,264
    سطح
    89
    232
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    عزیز نسخه routeros 6.40.3 تمامی این سخت افزارها رو پشتیبانی میکنه. با توجه به اینکه میکروتیک هسته لینوکسی داره اصلا نگران پشتیبانی device ها نباشید. اون دوستی هم که این مطالب رو گفته باید بگم اصلا نمیدونه میکروتیک چی هست :))
    ممنون از پاسخ تون
    میشه منو کامل راهنمایی کنید...... الا من دقیقا برای راه اندازی باید چه کار کنم؟؟؟ چه پارامتر هایی رو باید بسنجم و در نطر بگیرم؟؟ چه طور بهترین راندمان و سرعت رو از این شبکه بگیرم(چه چیز هایی رو باید رعایت کنم برای نتیجه دلخواه و مطلوب)؟؟
    چالش ها و ناسازگاری های احتمالی چیست؟؟ مشکلات احتمالی جیست؟؟ چه طور باید برنامه نویسی و کانفیگ صورت بگیره؟ بهترین حالت های کانفیگ چیست؟

اینم بگم هدف اصلی من وصل شدن و ارتباط خیلی سریع با پینگ پایین در ساعات شلوغی کاربران به آدرس های زیر هست
    (منظور از ساعات شلوع؛ مواقعی هست که کاربران بسیار زیای وارد آدرس های زیر شده و سرور ها کشش ندارند و ارتباط من بسیار ضعیف و کند میشه و از سایت Kick میشم و یا ارور access denied تو مرورگرم میاد. هدف اینه که کاربر های دیگه رو جا بزارم و دفعات kickشدنم رو به حداقل برسونم)
    http://۲۱۷.۱۷۰.۲۵۵.۴۳
    http://۳۱.۱۷۱.۲۲۲.۲۲
    http://۹۴.۱۰۱.۱۸۹.۱۳۱
    http://۳۱.۱۷۱.۲۲۲.۲۱

خیلی ممنون

.

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamall نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون
    میشه منو کامل راهنمایی کنید...... الا من دقیقا برای راه اندازی باید چه کار کنم؟؟؟ چه پارامتر هایی رو باید بسنجم و در نطر بگیرم؟؟ چه طور بهترین راندمان و سرعت رو از این شبکه بگیرم(چه چیز هایی رو باید رعایت کنم برای نتیجه دلخواه و مطلوب)؟؟
    چالش ها و ناسازگاری های احتمالی چیست؟؟ مشکلات احتمالی جیست؟؟ چه طور باید برنامه نویسی و کانفیگ صورت بگیره؟ بهترین حالت های کانفیگ چیست؟

اینم بگم هدف اصلی من وصل شدن و ارتباط خیلی سریع با پینگ پایین در ساعات شلوغی کاربران به آدرس های زیر هست
    (منظور از ساعات شلوع؛ مواقعی هست که کاربران بسیار زیای وارد آدرس های زیر شده و سرور ها کشش ندارند و ارتباط من بسیار ضعیف و کند میشه و از سایت Kick میشم و یا ارور access denied تو مرورگرم میاد. هدف اینه که کاربر های دیگه رو جا بزارم و دفعات kickشدنم رو به حداقل برسونم)
    http://۲۱۷.۱۷۰.۲۵۵.۴۳
    http://۳۱.۱۷۱.۲۲۲.۲۲
    http://۹۴.۱۰۱.۱۸۹.۱۳۱
    http://۳۱.۱۷۱.۲۲۲.۲۱

خیلی ممنون

.
    دوست عزیز فعلا بنده به دلیل مشغله زیاد نمیتوانم آموزش بذارم

امتیازها
    20,264
    سطح
    89
    232
    کاربر انجمن
    سلام
    مهندس حداقل یه توضیح کلی بفرمایید...... من واقعا عجله دارم و گرفتار شدم....واقعا به کمک شما احتیاج دارم

امتیازها
    20,264
    سطح
    89
    232
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL;۲۲۰۱۹۹
    .
    مهندس جان من واقعاً به کمک تون احتیاج دارم
    تو این مدت پیش چندین کارشناس شبکه رفتم، با چندین شرکت خدمات شبکه تماس گرفتم، هیچکس تابحال تجربه کار با هاب و حتی پورت یو اس بی روتربرد رو در سیستم عامل میکروتیک نداشت.
    باورم نمیشد!!! هیچکدوم بلد نبودند
    به قول شما اکثرآ نمیدونستند میکروتیک چی هست

دو نفر از این دوستان بعد از چند روز بررسی و تحقیق تو اینترنت و یاد گرفتن و...... با من تماس گرفتند برای کانفیگ روتربرد و اعلام هزینه. هزینه ای که این دوستان به من گفتند تنها برای کانفیگ روتربرد واقعاً سرسام آور بود. یکی از دوستان برای قیمت دو سطح کاری به من پیشنهاد داد. سطح اول کانفیگ ساده ۹۵۰هزار تومان سطح دوم کانفیگ پیشرفته ۱میلیون و ۲۰۰ هزار تومان....
    اون یکی دوستمون هم گفتند ۱میلیون تومان

اینجا بود که قدر و ارزش و جایگاه فروم سخت افزار و اعضا و اساتید عزیزش رو بیش از پیش درک کردم

حالا مهندس واقعاً راهی نیست که به من کمک کنید؟
    واقعا نمیشه آموزش بگذارید؟؟

.

امتیازها
    5
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام آقا عرفان
    ممنونم بابت آموزش کاربردیتون
    بنده هم تمامی مراحل رو انجام دادم و تموم این سی و چند صفحه رو مطالعه کردم و با اعمال تغییراتی که ذکر کرده بودین متاسفانه نتونستم روی wlan خروجی بگیرم و در واقع مساله یه سری از دوستان رو من هم داشتم که احتمالاً مساله از سمت اینجانبه.
    با تموم مشغله ای که دارین میخواستم خواهش کنم اگر امکانش هست یک بار تنظیماتی که خودتون برای تبدیل این دوخط به یه خط و اشتراک اون از طریق wlan رو انجام بدید و تنظیمات رو آپلود کنید. از لطفتون ممنونیم. خدا به شما خیر بده.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    .
    مهندس جان من واقعاً به کمک تون احتیاج دارم
    تو این مدت پیش چندین کارشناس شبکه رفتم، با چندین شرکت خدمات شبکه تماس گرفتم، هیچکس تابحال تجربه کار با هاب و حتی پورت یو اس بی روتربرد رو در سیستم عامل میکروتیک نداشت.
    باورم نمیشد!!! هیچکدوم بلد نبودند
    به قول شما اکثرآ نمیدونستند میکروتیک چی هست

دو نفر از این دوستان بعد از چند روز بررسی و تحقیق تو اینترنت و یاد گرفتن و...... با من تماس گرفتند برای کانفیگ روتربرد و اعلام هزینه. هزینه ای که این دوستان به من گفتند تنها برای کانفیگ روتربرد واقعاً سرسام آور بود. یکی از دوستان برای قیمت دو سطح کاری به من پیشنهاد داد. سطح اول کانفیگ ساده ۹۵۰هزار تومان سطح دوم کانفیگ پیشرفته ۱میلیون و ۲۰۰ هزار تومان....
    اون یکی دوستمون هم گفتند ۱میلیون تومان

اینجا بود که قدر و ارزش و جایگاه فروم سخت افزار و اعضا و اساتید عزیزش رو بیش از پیش درک کردم

حالا مهندس واقعاً راهی نیست که به من کمک کنید؟
    واقعا نمیشه آموزش بگذارید؟؟

.
    دوست خوبم من حرفی ندارم به شما آموزش بدم ولی اگر شما این همه هزینه بابت سخت افزار بکنی و جواب نگیری چی ؟ اگه مشکل از سمت سرور دانشگاه باشه چی ؟ کانفیگش برا من نهایاتا 20 دقیقه طول میکشه. بعد هم شما به این همه پهنای باند نیاز ندارید با دوتا مودم 4G هم باید جواب بگیرید !
    ویرایش توسط ErfanDL : 2017/09/05 در ساعت 09:15

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmj431 نمایش پست ها
    سلام آقا عرفان
    ممنونم بابت آموزش کاربردیتون
    بنده هم تمامی مراحل رو انجام دادم و تموم این سی و چند صفحه رو مطالعه کردم و با اعمال تغییراتی که ذکر کرده بودین متاسفانه نتونستم روی wlan خروجی بگیرم و در واقع مساله یه سری از دوستان رو من هم داشتم که احتمالاً مساله از سمت اینجانبه.
    با تموم مشغله ای که دارین میخواستم خواهش کنم اگر امکانش هست یک بار تنظیماتی که خودتون برای تبدیل این دوخط به یه خط و اشتراک اون از طریق wlan رو انجام بدید و تنظیمات رو آپلود کنید. از لطفتون ممنونیم. خدا به شما خیر بده.
    حتما به زودی آموزش قرار خواهد گرفت

امتیازها
    20,264
    سطح
    89
    232
    کاربر انجمن
    دوست خوبم من حرفی ندارم به شما آموزش بدم ولی اگر شما این همه هزینه بابت سخت افزار بکنی و جواب نگیری چی ؟ اگه مشکل از سمت سرور دانشگاه باشه چی ؟ کانفیگش برا من نهایاتا 20 دقیقه طول میکشه. بعد هم شما به این همه پهنای باند نیاز ندارید با دوتا مودم 4G هم باید جواب بگیرید !
    با عرض سلام
    خیلی ممنون
    هزینه ای که داره اتفاق می افته فقط برای مشکل دانشگاه نیست.... هدف افزایش سرعت اینترنت هست. من مطمئن هستم که مشکل از سمت سرور دانشگاه هست.....و از سمت دانشگاه به هیچ عنوان اتفاقی برای حل این مشکل نمی افته.... فقط از سمت کلاینت می تونیم یه کار هایی بکنیم که شاید تاثیر خیلی کم باشه...حد اقل اش اینه که سرعت ارسال پکت ها رو بیشتر میکنه...
    20دقیقه!!!!..... من بی صبرانه منتظر آموزش هستم
    فقط یه موضوعی علاوه بر کانفیگ روتربرد RB951G-2HnD ، کانفیگ SXT LTE ها رو هم بلد نیستم.....
    فقط یه موضوعی..... مهندس سخت افزار در اختیارتون نیست، برای آموزش سخت تون نیست؟؟؟

خیلی ممنون از راهنمایی ها و مسئولیت پذیری تون

.

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    با عرض سلام
    خیلی ممنون
    هزینه ای که داره اتفاق می افته فقط برای مشکل دانشگاه نیست.... هدف افزایش سرعت اینترنت هست. من مطمئن هستم که مشکل از سمت سرور دانشگاه هست.....و از سمت دانشگاه به هیچ عنوان اتفاقی برای حل این مشکل نمی افته.... فقط از سمت کلاینت می تونیم یه کار هایی بکنیم که شاید تاثیر خیلی کم باشه...حد اقل اش اینه که سرعت ارسال پکت ها رو بیشتر میکنه...
    20دقیقه!!!!..... من بی صبرانه منتظر آموزش هستم
    فقط یه موضوعی علاوه بر کانفیگ روتربرد RB951G-2HnD ، کانفیگ SXT LTE ها رو هم بلد نیستم.....
    فقط یه موضوعی..... مهندس سخت افزار در اختیارتون نیست، برای آموزش سخت تون نیست؟؟؟

خیلی ممنون از راهنمایی ها و مسئولیت پذیری تون

.
    بسیار خوب. من در اولین فرصت آموزش رو قرار میدم.
    بیش از 80 نوع سخت افزار میکروتیک در اختیار بنده هست مشکلی از این بابت نیست :)

فقط درخواست کامل را برای بنده توضیح دهید دقیقا چند تا ارتباط دارید و نوع سخت افزارها را بفرمایید

Sent from my C6833 using Tapatalk
    ویرایش توسط ErfanDL : 2017/09/05 در ساعت 10:15

صفحه 37 از 52 نخست ... 27353637383947 ... آخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 519

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)