ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 52 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 519
    امتیازها
    8,433
    سطح
    61
    89
    کاربر انجمن
    حجمی که کم میشه بر چه اساسی هست ؟ گیگ مصرفی بین دو اکانت تقسیم میشه یا اینکه همه گیگ را از lan1 کم میکنه؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ApocalypseNow نمایش پست ها
    حجمی که کم میشه بر چه اساسی هست ؟ گیگ مصرفی بین دو اکانت تقسیم میشه یا اینکه همه گیگ را از lan1 کم میکنه؟
    از هر دو اکانت به صورت مساوی حجم کم میکنه. یعنی اگه 2 گیگ دانلود کنید از اکانت اول 1 گیگ و از اکانت دوم 1 گیگ کم میشه

0
    کاربر جدید
    سلام دوستان ؟ من هم دو خط 16 مگ دارم یکی از شاتل و یکی از پارس
    همین کار شما رو میخوام انجام بدم یعنی سرعت دانلودم رو دو برابر کنم .امروز زنگ زدم پستیبانی پارس ارتباط به من +tp link :TL-R470T رو معرفی کردن ....الیته هدف من اول 16+16=32 مگ کردن سرعت دانلود بود. شماره چند تا فروشگاه ها شونو واسه حرید به من دادن ...هر جا زنگ زدم گفتن داریم 166 تومن اما وقتی فهمیدن واسه سرعت دانلود میخوام گفتن امکان نداره باید isp این شرایط رو مهیا کنه ...حلاصه با تماس مجدد یه پشتیبانی پارس ارتباط آدرس یه لینک یه من داده شد مربوط به همون لودبلانسر که بالا ذکر کردم میشد:http://www.tp-link.tw/article/?faqid=715
    حالا فروشندگان میگن امکان پذیر نیست و او کار مخصوص دانلود از فایل های p2p هست .مثلا اگه بخواهیم از یه سایت دانخلی مثلا مثل دانلودها یا میهن دانلود و...دانلود کنیم نمیتونه دو برابر ریت دانلود داشته باشیم ...ممنون میشم اگه شما یه نگاهی به لینک بکنید ببینید با این لودبلانسر میشه همین کار میکرو تیک رو کرد یا نه؟ چون راه اندازیش ظاهرا ساده تره ....سپاسگزارم
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر
    عرفان جان دوتا سوال.
    اول اینکه فکر کنم قبلا شنیدم ولی مجدد میپرسم. میشه دوتا میکرو تک رو با هم مرج کرد و 6 تا خط ADSL رو یکی کرد؟ یا حتی بیشتر؟ مثلا 8 یا دهتا خط رو یکی کرد؟
    دوم اینکه از طریق اون پُرت های 45 میکروتک، شما گفتید میشه حتی یه 3G و یه ADSL رو یکی کرد و سرعت مجموع رو گرفت. پس میشه یه 3G یه وایرلس و یه ADSL رو هم یکی کرد(و از پُرت آخر خروجی گرفت)؟ بعد اگه یکیش قطع بشه سایر بدون مشکل به کار خودشون ادامه میدن و فقط سرعت اونی که قطع شده از کل کم میشه؟
    و در آخر یه همچین روشی به این خوبی چرا کمتر کسی پیاده سازیش میکنه؟ حالا بحث دانشش به کنار. منظورم اینه که ممکنه Cons یا اشکالات و ایراداتی داشته باشه(یکی کردن چند خط)؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    عرفان جان دوتا سوال.
    اول اینکه فکر کنم قبلا شنیدم ولی مجدد میپرسم. میشه دوتا میکرو تک رو با هم مرج کرد و 6 تا خط ADSL رو یکی کرد؟ یا حتی بیشتر؟ مثلا 8 یا دهتا خط رو یکی کرد؟
    دوم اینکه از طریق اون پُرت های 45 میکروتک، شما گفتید میشه حتی یه 3G و یه ADSL رو یکی کرد و سرعت مجموع رو گرفت. پس میشه یه 3G یه وایرلس و یه ADSL رو هم یکی کرد(و از پُرت آخر خروجی گرفت)؟ بعد اگه یکیش قطع بشه سایر بدون مشکل به کار خودشون ادامه میدن و فقط سرعت اونی که قطع شده از کل کم میشه؟
    و در آخر یه همچین روشی به این خوبی چرا کمتر کسی پیاده سازیش میکنه؟ حالا بحث دانشش به کنار. منظورم اینه که ممکنه Cons یا اشکالات و ایراداتی داشته باشه(یکی کردن چند خط)؟
    سلام عزیز
    1. بله میشه چند تا میکروتیک رو trunk میکنن به هم ولی بهتره trunk نکنی و از میکروتیک های 8 پورت یا 16 یا 24 پورت استفاده کنید.
    آخرین بار 16 تا خط 10 مگ رو یکی کردم.

2. بله میشه حتی روتر میکروتیک مدل CRS 125 قابلیت اتصال دانگل 3G و 4G هم داره. مشکلی نداره هر کدوم از خطوط که قطع بشن با بقیه خطوط به کار خودش ادامه میده.

3. معمولا شرکت های بزرگ از این قابلیت استفاده میکنند. مثلا شرکت های عمرانی و معماری برای پروژه های BIM باید استفاده کنند. این که چرا همه استفاده نمیکنند یا به کارشون نمیاد یا اطلاع کافی ندارن

امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    استفاده از ترافیک کمی بیشتر هست درسته؟
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام عزیز
    1. بله میشه چند تا میکروتیک رو trunk میکنن به هم ولی بهتره trunk نکنی و از میکروتیک های 8 پورت یا 16 یا 24 پورت استفاده کنید.
    آخرین بار 16 تا خط 10 مگ رو یکی کردم.
    عرفان جان عالی.
    نگاه کن من رفتم سایتش یکم گمو گور شدم! الان هر مدلش که فقط پورت RJ45 داشته باشه حله؟
    مثلا این خوبه الان؟
    http://shirazonline.com/product/rb2011uias-2hnd-in
    ببین درست فهمیدم این که الان 10 تا پورت لن داره، میشه 8 تا ADSL زد و یه پورت هم برای PC گرفت؟ یا من اشتباه میکنم، باید تو کتگوری دیگه ای بگردم. آنتن هاشم برای وای فای هست؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    عرفان جان عالی.
    نگاه کن من رفتم سایتش یکم گمو گور شدم! الان هر مدلش که فقط پورت RJ45 داشته باشه حله؟
    مثلا این خوبه الان؟
    http://shirazonline.com/product/rb2011uias-2hnd-in
    ببین درست فهمیدم این که الان 10 تا پورت لن داره، میشه 8 تا ADSL زد و یه پورت هم برای PC گرفت؟ یا من اشتباه میکنم، باید تو کتگوری دیگه ای بگردم. آنتن هاشم برای وای فای هست؟
    بله درسته. 8 تا پورت بزنی از طریق وایرلس و پورت لن میتونی خروجی بگیری

امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دست عرفان جان درد نکنه.

محشر بود.

من با این روش 2 تا 2 مگ نامحدود رو ترکیب کردم و الان 500Kb/s دارم میگیرم.

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    دست عرفان جان درد نکنه.

محشر بود.

من با این روش 2 تا 2 مگ نامحدود رو ترکیب کردم و الان 500Kb/s دارم میگیرم.
    مخلصیم
    برای وایرلس هم تو تلگرام یه پیام بده برات اوکی کنم

صفحه 2 از 52 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 519

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)