ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    1,812
    سطح
    25
    367
    ASUS Technical PR

بررسی کامل هدست گیمینگ STRIX 2.0 از ایسوس

به نام خدا

شرکت ایسوس با نگاهی ویژه به گیمرها، نسلی جدید از محصولات خود را برای این گروه سخت پسند با نام STRIX راهی بازار کرده است. STRIX از نام یکی از نیمه خدایان یونان و روم باستان که شبیه به جغد بود، برگرفته شده است. این بار ایسوس با الهام از دقت شنوایی این هیولا، هدستی زیبا و کارامد در رده معرفی کرده است:
    این شما و هدست گیمینگ STRIX 2.0!

همانطور که از نام این هدست مشخص است، هدستی استریو و دو کاناله برای گیمرها با امکانات و مشخصاتی جالب در مقابلمان قرار دارد.
    حال نگاهی به بسته بندی این هدست می اندازیم:

در نمای پشت جعبه به توضیحاتی در مورد درایورهای 60 میلیمتری آن، میکروفن، انطباق پذیری وسازگاری با همه کنسول ها و پلتفرم ها، و طراحی تاشو کانال ها و قابلیت جداسازی میکروفن اشاره شده است.

پس از باز کردن جعبه هدست، خود هدست STRIX 2.0 به همراه جعبه ای کوچک به رنگ مشکی، که درون آن یک میکروفن قابل اتصال انعطاف پذیر، یک سیم اضافه شونده 1.5 متری اضافه، یک تبدیل اضافه برای موبایل ها و دستگاه های قدیمی، یک دفترچه راهنما ویک دفترچه گارانتی وجود دارد.

حال به بررسی این هدست می پردازیم.

ظاهر این هدست، به شکل چشم های STRIX طراحی شده و کانال های این هدست قابلیت گردش 90 درجه ای دارد، با امکان حرکت به سمت بالا و پایین و با کمک بالشتکی چرمی می تواند به سادگی بر روی هر سری بدون هیچ تنظیم اضافه ای قرار بگیرد.

هدست STRIX 2.0 با درایورهای نئودینیومی 60 میلیمتری خود، درون یک پوشش چرمی نرم و بزرگ تمام گوش را در بر می گیرد و درایورها پشت یک پوشش پارچه ای نارنجی رنگ، مخفی شده اند. قدرت نهایی این هدست، از قول شرکت سازنده 96dB است و در موزیک و گیم از وضوح و شفافیت عالی و از بیسی مناسب برخوردار است.

میکروفن داخلی STRIX 2.0 روی کنترلر تنظیم صدا قرارا دارد و علاوه بر آن یک میکروفن دیگر با قابلیت جداشدن،به زیر درایور سمت چپ این هدست متصل می شود و با طراحی خاص آن می تواند به هرجهتی به راحتی خم شود.

کنترلر صدای این هدست دارای یک دکمه قطع/وصل میکروفن داخلی به رنگ نارنجی، یک چرخدنده برای تنظیم بلندی صدا و یک گیره برای اتصال به لباس است.

تمامی جک های این هدست، برای کیفیت بهتر، با طلا پوشیده شده است.

وزن بدون کابل اضافه این هدست 320 گرم است و با توجه به نحوه قرارگیری و سطح اتکای خوب آن، پس از استفاده طولانی مدت، کاربر احساس خستگی نمی کند.

نمایی از هدست با میکروفن (این آقا من نیستما!! :دی)

نمایی از هدست بدون میکروفن
    نتیجه گیری و جمع بندی:

در پخش صدا، این هدست، وضوح بالایی دارد و جزئیات صدا به طور کامل در آن شنیده می شود. اما میزان بیس آن خیلی بالا نیست و نیاز به اندکی تنظیم در دستگاه پخش کننده دارد.هرچند از یک هدست رده گیمینگ بیش از این نیز انتظار نمی رود. پس از تست ضبط صدا، مشخص شد که میکروفن جداشونده آن، کیفیت خوبی برای بازی های آنلاین دارد، اما میکروفن دوم آن از لحاظ کیفیت اندکی ضعیفتر است.

همانطور که همیشه از ایسوس انتظار می رود، طراحی، ابداع، و کیفیت را باز در هم آمیخته و برای گیمرها هدستی قابل قبول با امکاناتی مناسب طراحی کرده است. STRIX 2.0 با قیمت 125 دلار، هدستی میان قیمت ولی با ظاهر و کیفیتی مناسب است و می تواند جزء انتخاب خریدهای طرفداران برند ایسوس باشد.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    فوق العاده زيباست.

واقعا" طراحى محصولات ايسوس دل همه رو ميبره.

ممنون سعيد جان بابت اين مطلب.
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    آقا سعید تشکر فراوان به خاطر ریویوتون.
    مخصوصا عکسها

من یه چند تا سوال دارم.
    من میخواستم ورژن 7.1 این هدست رو بگیرم.
    منتها به علت ریویوهای نه چندان خوب منصرف شدم.

ایراداتی که به ورژن 7.1 وارد شده بود :

1- بیس گاها کم و تق تق وار و گاها غیر کنترل شده و مبهم

2- تریبل هارش و جیغ مانند

3- وزن سنگین هدست و عرق کردن گوشها

4- کیفیت نامناسب برای موسیقی

میخواستم اگه امکان داره لطف کنین و بفرمایین این موارد تو این ورژن هم هست یا نه و دیگه اینکه چقدر این ایراداتی که شمردم منصفانه هستن؟

پیشاپیش ممنونم

امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    عالی بود سعید جان. لذت بردم.

From Fringe Dev***on
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    توی این عکس:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 144419850224162.jpg
مشاهده: 23
حجم: 91.7 کیلو بایت

وقتی از بیرون بسته بندی به هدفون نگاه میکنیم اون چشم های عصبانی در فضای تاریک، انگار که یه موجود ترسناک و مخوف داخل اون جعبه حبس شده و آروم نشسته و منتظره در جعبه رو باز کنی و...!!!
    دمت گرم سعیدجان.
    @};-
    امتیازها
    1,812
    سطح
    25
    367
    ASUS Technical PR
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    آقا سعید تشکر فراوان به خاطر ریویوتون.
    مخصوصا عکسها

من یه چند تا سوال دارم.
    من میخواستم ورژن 7.1 این هدست رو بگیرم.
    منتها به علت ریویوهای نه چندان خوب منصرف شدم.

ایراداتی که به ورژن 7.1 وارد شده بود :

1- بیس گاها کم و تق تق وار و گاها غیر کنترل شده و مبهم

2- تریبل هارش و جیغ مانند

3- وزن سنگین هدست و عرق کردن گوشها

4- کیفیت نامناسب برای موسیقی

میخواستم اگه امکان داره لطف کنین و بفرمایین این موارد تو این ورژن هم هست یا نه و دیگه اینکه چقدر این ایراداتی که شمردم منصفانه هستن؟

پیشاپیش ممنونم
    سلام و ممون از همه بابت این کامنت های دلگرم کننده که هم روحیه به آدم میده و هم این فیدبک ها باعث میشن تصمیم بگیرم اختصاصی به بررسی های دیگه هم برای شما بپردازم
    عارضم خدمت شما، بابت اون چند سؤال: ببینید، میشه به سادگی با رله ای که روی کنترلر هدست هست، برای هر شرایط و محیط و حتی نحوه بازی( مثلاً در بازی کانتر شما نیاز به صدای پا دارید تا بیس بالا!) می تونین هدست رو کاستوم کنید( منظورم 7.1) برای موسیقی خودتون استادین، هدست های گیمینگ عمدتاً بیس بالایی ندارن، اما در عوض شفافیت خیلی خیلی خوبی دارن، البته باز برمیگرده به کاستومایز شما در این مدل هدست،
    اگر تهران تشریف دارید می تونم هماهنگ کنم یه روز به یکی از غرفه های ایسوس تشریف ببرید و هر دو مدل رو تست کنین
    ضمناً اگر مایلید و وقت به من اجازه بده هدست STRIX 7.1 رو هم ریویو می کنم و آموزشی کامل از نحوه کارکرد و تنظیم کنترلرش براتون بذارم
    البته این بر می گرده به میزان فیدبک شما عزیزان@};-
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. DB! نمایش پست ها
    سلام و ممون از همه بابت این کامنت های دلگرم کننده که هم روحیه به آدم میده و هم این فیدبک ها باعث میشن تصمیم بگیرم اختصاصی به بررسی های دیگه هم برای شما بپردازم
    عارضم خدمت شما، بابت اون چند سؤال: ببینید، میشه به سادگی با رله ای که روی کنترلر هدست هست، برای هر شرایط و محیط و حتی نحوه بازی( مثلاً در بازی کانتر شما نیاز به صدای پا دارید تا بیس بالا!) می تونین هدست رو کاستوم کنید( منظورم 7.1) برای موسیقی خودتون استادین، هدست های گیمینگ عمدتاً بیس بالایی ندارن، اما در عوض شفافیت خیلی خیلی خوبی دارن، البته باز برمیگرده به کاستومایز شما در این مدل هدست،
    اگر تهران تشریف دارید می تونم هماهنگ کنم یه روز به یکی از غرفه های ایسوس تشریف ببرید و هر دو مدل رو تست کنین
    ضمناً اگر مایلید و وقت به من اجازه بده هدست STRIX 7.1 رو هم ریویو می کنم و آموزشی کامل از نحوه کارکرد و تنظیم کنترلرش براتون بذارم
    البته این بر می گرده به میزان فیدبک شما عزیزان@};-
    سعيد جان

قطعا هم من و هم ديگر كاربران، چه طرفداران ايسوس و چه دوستان بي طرف از اين تاپيك ها و ديگر تاپيك هاي معرفي محصولات ايسوس بسيار استقبال خواهيم كرد.
    امتیازها
    1,812
    سطح
    25
    367
    ASUS Technical PR
    دوستان عزیز
    بررسی STRIX 7.1 برادر بزرگ این هدست معظم هم انجام شد!
    اطلاعات بیشتر اینجا!
    امتیازها
    35
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    کسی پول STRIX 7.1 نداره اینو بخره چطوره؟
    امتیازها
    1,812
    سطح
    25
    367
    ASUS Technical PR
    نقل قول نوشته اصلی توسط FEARLESS نمایش پست ها
    کسی پول STRIX 7.1 نداره اینو بخره چطوره؟
    اگه رو دیزاین خیلی تاکید دارین، می تونه انتخاب خیلی خوبی باشه
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)