ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

سوال: استفاده از چیپ گرافیک نیم سوز شده

سلام
    من یه لپتاپ فوجیتسو AH530 با کانفیگ i5- 4gb ram- 1 gb graphic مدل 5600 ( سری 5700 - 6500 ) دارم.
    این لپتاپ مثل چی کار میکرده بی مشکل.
    تا اینکه بخاطر ضعیف شدن فن دستگاه، توی بازی هایی چندباری خاموش شد. تصمیم گرفتم ببرم بیرون فنش رو عوض کنم که بعدها فهمیدم فنش رو فقط سرویس کردن و خاکش رو گرفتن.
    بعد یه مدت صدای فنش زیاد شد و یه بار که توی بازی بودم، تصویر چهارخونه چهارخونه شد و صفحه آبی اومد و کرش کرد.
    .
    .
    از اون به بعد، صفحه بوتم این شکلیه:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC_0040.JPG
مشاهده: 58
حجم: 276.0 کیلو بایت

از اون به بعد، روی هم سیستم عاملی 7،8،8.1،10 که باشم وقتی درایور گرافیک رو که نصب میکنم، کرش میکنه و صفحه آبی میاد.
    اما وقتی گرافیک رو از توی safe mode پاک میکنم و به صورت Microsoft Basic Display Adapter میشناسه، کلا مشکلی ندارم باهاش، تصویر کاملا بی مشکل و شارپه و حتی فتوشاپ و لایت روم هم باهاش کار میکنم..!
    .
    حالا میخوام یه بازی سائه مثل League of Legend انجام بدم. تا وقتی گرافیک نصب نباشه نمیتونه از دایرکت ایکس استفاده کنه.
    میخواستم بپرسم آیا راهی هست که روی 50% درصد قدرت GPU بتونم ازش استفاده کنم؟ یا به هر نحوی بتونم ازش استفاده کنم؟
    ممنون!
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    خیر عزیزم راهی نیست.روی SAFE هم به این دلیل بالا میاد که در این حالت کلا پردازش فرق دارد در لپ تاپ.چیزی به اسم نیم سوز ما نداریم کلا.یک بخش،یک قطعه یا یک سیستم وقتی دچار نقص فنی میشه،یک مشکل به وجود میاد.شما متاسفانه رعایت نکردین و این مشکل پیش اومده.بدید برای تعویض گرافیک.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع