ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن

Post " Wellcome back "HAWK ... بررسی مدل جدید از سری گرافیک های HAWK

سلام،

من تا حالا تجربه ی استفاده از گرافیک های High End برند msi رو نداشتم اما چیزی که مشخصه کیفیت فوق العاده و یک خنک کننده ی بی نظیر گرافیک های رده بالای msi هست که این گرافیک ها رو از سایر برندها متمایز میکنه. من تا حالا ندیدم و نشنیدم که یه نفر یه گرافیک سری Lightning یا HAWK بخره و بعدش بگه "این دیگه چه آشغالیه؟" و یا دوستش بگه"چرا اینو خریدی؟ فلان گرافیک بهتر بود"

یه مدت بود کمتر اسمی از سری HAWK گرافیک های msi میشنیدم، نمیدونم علتش چی بود، اتفاقا چند روز پیش تو این فکر بودم که چرا مثل گذشته msi تولیدات سری HAWK رو با قدرت پیگیری نمیکنه؟ در نهایت با خودم گفتم شاید به دلیل اینکه طیف خاصی از کاربران رو پوشش میده. هدف msi از تولید گرافیک های سری HAWK اون کاربرانی هستن که بسیار علاقه به اورکلاک دارن اما بازی کردن رو ترجیح میدن و دوست دارن با اورکلاک حرفه ای، از بازیشون بیش از پیش لذت ببرن. میشه گفت HAWK نزدیک به Lightning بود اما به اندازه ی Lightning برای اورکلاک خوب نبود ولی از بقیه ی تولیدات این شرکت برای اینکار مناسب تر بود.
    این روزا سری Gaming گرافیک های msi خیلی پیشرفت کردن و تقریبا جای خالی HAWK رو پر کردن اما حالا وقتش بود که msi با عرضه یه HAWK جدید دوباره روح این سری مخوف رو از اون لایه های زیرین خاطراتمون بیرون بکشه تا یک HAWK جدید اعلام وجود کنه. چی گفتم من!

برای اینکار نیاز بود که msi GTX 980Ti SEA HAWK در نمایشگاه Game Show 2015 توکیو معرفی بشه....

تا هر چقدر میتونید مدت زمان بیشتری بازی کنید و اورکلاک کنید و لذت ببرید؛
    همیشه برای خلق یک محصول خاص و فوق العاده انتظار داریم که دو یا چند سوپرکمپانی دست به دست هم بدن تا هر کدوم با تکیه به تجربیات خودشون در زمینه های کاری خود، یک محصول مشترک فوق العاده تولید کنن، در اینجا هم برای طراحی خنک کننده ی این گرافیک، msi خودش اقدام به طراحی واترکولر نکرده، چون شاید احساس میکرد برای یه گرافیک عالی باید از یه واترکولر عالی استفاده کرد، برای همین با همکاری Corsair یک گرافیک عالی با کولینگ عالی خلق شده.
    واترکولر این گرافیک یک H55 شخصی سازی شده برای SEA HAWK هست.
    البته سازنده اعلام کرده که فن 12 سانتی متری اون فوق العاده کم صداست و روی صدای بسیار کم فن تاکید داشته پس جای نگرانی برای آرمین جان و رضای عزیز وجود نداره. یک فن PWM ای که همگام با دمای GPU سرعت خودشو تنظیم میکنه، این خیلی خوبه ... نه؟

حضور تکنولوژی NVidia G-Sync برای گیمرهای حرفه ای و نرم افزار همیشه در صحنه ی Afterburner برای اورکلاکرها باعث شده تا یک محصول Gaming/Overclocking فوق العاده ای داشته باشیم.
    بی شک AfterBurner رو میشه در کنار EVGA Prec***on X بهترین نرم افزارهای اورکلاک گرافیک دانست.

اگه میخواین یک محصول Gaming/Overclocking رو بیشتر درک کنید پس این رو به حرفام اضافه کنم که یک نسخه ی اندروید و iOS از Afterburner تدارک دیده شده کاراییش اینه که وقتی دارین بازی میکنید و میبینید یه جای بازی با نرخ فریم قابل قبولی اجرا نمیشه، بدون خروج از بازی گوشی خودتونو بردارید و پروفایل های از پیش تنظیم شده ی اورکلاک رو apply کنید و ببینید که چقدر نرخ فریم بازی بیشتر شده.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: MSI_GTX_980Ti_Sea_Hawk-2.jpg
مشاهده: 16
حجم: 165.5 کیلو بایت

واقعا زیباست... با من موافقید؟ ;)

ممنونم از توجهتون@};-
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)