ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    امتیازها
    7,314
    سطح
    56
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    خواهش میکنم پیشنهاد بنده به شما برای خرید CPU Cooling : Thermaltake Frio Silent ۱۴ می باشد.
    اسپارک عزیز الان وجه رو برگشت دادن برام و گفتن این مدل براکت am4 نرسیده براش میشه یه خنک کننده معرفی کنید کیس گیمینگ z4 astiak green هم که سفارش دادم برگشت خورده هزینش اگر ممکنه یه کیس جایگزین اعلام کنید تا رنج دویست تومن
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

برای کیس پیشنهاد بنده به شما : GREEN STRIKER GAMING کاملا ارزشش داره که شما یک مقدار نزدیک به 30 هزار تومان هزینه کنید برای این کیس زیبا و فضای مناسب برای قرار دادن قطعات با ابعاد بزرگتر و تهویه مناسب برای خروجی هوای تولیدی توسط قطعات.

برای CPU Cooling هم به شما : Cooler Master Hyper T4 برای خرید خنک کننده پیشنهاد می کنم. اگر این خنک کننده موجود نبود یا از سوکت AM4 همراه با براکتش قابل دسترس نبود این خنک کننده جایگزین کنید که صد در صد موجود هستش و بنده استعلام کردم . Green Glacier GLC120 EVO
    امتیازها
    7,314
    سطح
    56
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

برای کیس پیشنهاد بنده به شما : GREEN STRIKER GAMING کاملا ارزشش داره که شما یک مقدار نزدیک به 30 هزار تومان هزینه کنید برای این کیس زیبا و فضای مناسب برای قرار دادن قطعات با ابعاد بزرگتر و تهویه مناسب برای خروجی هوای تولیدی توسط قطعات.

برای CPU Cooling هم به شما : Cooler Master Hyper T4 برای خرید خنک کننده پیشنهاد می کنم. اگر این خنک کننده موجود نبود یا از سوکت AM4 همراه با براکتش قابل دسترس نبود این خنک کننده جایگزین کنید که صد در صد موجود هستش و بنده استعلام کردم . Green Glacier GLC120 EVO
    درود و تشکر از شما برا خنک کننده thermaltake contac 12 silent رو تهیه کردم و کیس z4 astiak رو هم پیگیر شدم ظاهرا این هفته موجود میشه از طریق نمایندگی برا پیش خرید اقدام کردم بازم ممنونم از کمک و پاسخگویی شما و محمد عزیز فقط نمیدونم چرا انقدر قیمتها بی سر و سامون شده واقعا کلافه شدم
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع